Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
witam Czy może ktoś zapodać filmik jak działa ten zestaw (KROSNO 24520 / 650N + zielone sprężynki) bo tak jak czytam to stwierdzam że jeszcze nikt tego nie zamontował wszyscy czekają na graty i każdy jeszcze będzie testował. najbardziej chodzi mi o to co pisał kolega chester121 w poście 214 że mu opadła klapa, i czy ktoś miał taki sam efekt czy to jest odosobniony przypadek??? Zastanawiam się czy siłownik 650N nie jest za mocny i czy jest odpowiednik 630N który będzie pasował, bo z tego co wyczytałem pasuje tylko ten 650N?? czy ten KROSNO 23210 na 630N też będzie dobry??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- nie znam.... nie wiedziałem... jak widzę takie zapalone wszystkie światełka by się pochwalić ,że świecą ...to ...mi sią tylko nasuwa .... ośka....po co ...radio nie gra:sick3:..... .mapy ..jowe poza tym ....piękna http://kozowata.blox.pl/resource/Koza2.jpg swoich fotek z wakacji nie musisz wrzucać na forum- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dopiero teraz przyjechałem do domu także również odpuszczam temat przy takiej frekfencji- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to kto się wybiera?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Witam Panocki Ja chętnie przyjadę tylko gdzie mi powiedzcie??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to już wolę raz na sezon oddać felgi do renowacji niż montować takie g..no- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
akurat znam już byłego właściciela i od niego kupił to Kulczyk a od Kulczyka jakiś Holding Holenderski ale to było już ze 3 lata temu także może znowu się coś zmieniło- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tylko bys się zdziwił jakby ci rachunek za prąd przyszedł Mnie osobiście w Szałasie żarełko lepiej smakuje nie pier**l ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- a co widziałeś ? Jak kociarnia mi auto składa, a to tu czegoś brakuje, a to osłonę mi przytopili bo chyba lampę na nią przyłożyli i tak co chwilę coś Nie twierdzę że u Ciebie też tak jest, mówię o Rybniku No niestety serwis serwisowi nie równy a MAGRO ogólnie poszło na psy odkąd go Holendrzy przejeli Chociaż i tak INTER WELM Bielsko to są mistrzowie wszechświata- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki Sieman za pomoc wczoraj Kiera jest- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na którą będziecie tam na miejscu? Ja chętnie przyjadę tylko tak dopiero koło 20:00 ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- dajcie jeszcze jakiś namiar na tą karczmę ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- znalazłem jakis zajazd świerklany na Wodzisławskiej 80 to to? To jest to > Restauracja Chata Staropolska Świerklany http://www.swierklany.info/subdomeny/images/street.png44-266Świerklany http://www.swierklany.info/subdomeny/images/house.pngul. Żorska 35 ...jeszcze faktycznie przyjedzie.....weź to wyedytuj na jakiś Raj dla dzieci :: Warownia Pszczyna Poprawka, to tu > Kontakt - Chata Staropolska dzieki ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- jo laki seves siemasz007 + kumpel co kupił auto od sevesa Rysiek może sirred Polko Arturo Pucek może dydo może Andrzej .... ja też będę ale dopiero koło 20:00- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na którą będziecie tam na miejscu? Ja chętnie przyjadę tylko tak dopiero koło 20:00 ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- dajcie jeszcze jakiś namiar na tą karczmę ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- znalazłem jakis zajazd świerklany na Wodzisławskiej 80 to to? To jest to > Restauracja Chata Staropolska Świerklany http://www.swierklany.info/subdomeny/images/street.png44-266Świerklany http://www.swierklany.info/subdomeny/images/house.pngul. Żorska 35 ...jeszcze faktycznie przyjedzie.....weź to wyedytuj na jakiś Raj dla dzieci :: Warownia Pszczyna te cfaniak- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ktoś chętny na wypad na spota do Żor w czwartek?? Ja startuje tak ok 19:00.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na którą będziecie tam na miejscu? Ja chętnie przyjadę tylko tak dopiero koło 20:00 ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- dajcie jeszcze jakiś namiar na tą karczmę ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- znalazłem jakis zajazd świerklany na Wodzisławskiej 80 to to?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jakieś 3 tygodnie ...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jakiś spot w tym tygodniu robicie na tą rocznicę?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
akurat tym Mikołajem jest kto inny tak tylko z mojego portfela kasa idzie ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- i tak w ogóle od tego "Mikołaja" akurat jest tylko kiera no chyba że fotele spasują to może kto wie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
masakra...tyle wolnego w kupie to ja miałem ostatni raz w szkole przesadzasz skoro masz czas żeby jeździć na karczek do Łodzi to nie może być tak źle- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moja już prezenty prawie wszystkie otrzymała, nowe przewody hamulcowe, olej + filtry, łożyska tylne, oświetlenie ledowe tablicy rej., listwy progowe S-Linowe, spryski mgiełkowe i zamki przednich drzwi, właśnie skończyłem rezanie i mam dość Jeszcze kiera S-Line z B8 w przyszłym tygodniu i myślę jak na razie starczy tych prezentów Chociaż "jeden taki" mi jeszcze wbił klina fajnymi fotelami od B7, oblukamy zobaczymy - Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.