Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. dzięki Pany za spota Ziemniaczki ekstra tylko pizgało potem już nieźle ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ---------- Artur ten kolor będzie do ciebie pasował idealnie KFX jak zwykle ma minę jakby zaraz miał komuś wpier.olić
  2. pogadamy w środę z Ciebie zrobimy dupną Marzannę i popłyniesz rzeczką co jest za chatką :grin::grin::grin: przy mojej wyporności jeszcze fala pójdzie i ci karton zaleje i po co ci to :grin:
  3. moge wzac troszke miękkiego drewna na rozpałke ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- no to szykuje sie mega grillowy spocik miękkie drewno... aż boje się pomyśleć co to oznacza w Waszych stronach i co przywieziesz :grin::grin:
  4. Siemian ty ponoć masz palety do spalenia? któś jeszcze przywiezie jakiś opał na tego grila?
  5. ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- pogadamy w środę
  6. Tak, trochę racji masz, ale jak trafi się kolor np. 200zł droższy to wezmę go, bo malowanko to też 200-300 No ale nic, pierwsze co to czeka mnie batalia z samopoziomem. Zobaczymy z czym to się je ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- Majster, a lampy się tylko przerzuca? Podłączenie, wtyczki są takie same? jak czytam takie rzeczy... :facepalm::facepalm: nie rozumiem jak można kupować jakiś używany element w kolorze żeby go nie lakierować... przecież to i kat będzie w całkiem innym odcieniu... to tak jakbyś kupił używane majtki i ich nie wyprał*... :facepalm: *no może lekka przesada bo w końcu kto kupuje używane ciuchy... ale coś w ten deseń Słuchaj Marka mówi z doświadczenia
  7. Siemian ekstra mod wygląda zajefajnie 02-10 będziesz na grilu to oblukamy
  8. chętnie ale ................. za małe No właśnie za małe... Dlatego potrzebuje większe :-P walczę w tym samym temacie heble za duże i na zapas potrzebna 17"
  9. Może by tak siemiana przywiązać za tylny zderzak i powozić go po nałężu , to by było wesoło nie da rady zawias do wymiany po takiej przejażdżce jego to tylko pickupem na pace co najwyżej :polew:
  10. To ja również pisze się na kiełbachę i ziemnioki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.