Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Moje osobiste zdanie jest takie, jak już kupujesz benzynę to po to żeby jeździć na benzynie a nie na "frytkach". 1,8T nie pali znowu tyle żeby robić z niego frytkowóz, a jak już się decyduje na 3litry to wtedy jak mnie stać. Ogólnie jestem przeciwnikiem "gazowania" samochodów jak mogłeś wyczytać z mojej wypowiedzi Te,co maja frytki do LPG ? .......... też nie wiem ....ale on jest z Jaworza to.................... trza brać poprawkę :polew::polew::polew::polew: A ty co złapałeś zasięg w kartonie?? ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Przepraszam "salonie"
  2. Moje osobiste zdanie jest takie, jak już kupujesz benzynę to po to żeby jeździć na benzynie a nie na "frytkach". 1,8T nie pali znowu tyle żeby robić z niego frytkowóz, a jak już się decyduje na 3litry to wtedy jak mnie stać. Ogólnie jestem przeciwnikiem "gazowania" samochodów jak mogłeś wyczytać z mojej wypowiedzi
  3. dzięki Pany za spocisko, no i biała B7 zajefajna
  4. widze że już ma dosyć więcej capasity kabelek nie przyjmuje damy ci Arturku chwile wytchnienia
  5. taa pętelka sie robi i informacje się zwierają na łączach
  6. Miałeś kiedyś wciry spuszczone w wakacje ? a ty co sie powtarzasz?? Fon mi sie wiesza bo mam w pracy słaby zasięg Z budką telefoniczną do pracy jeździsz???
  7. Miałeś kiedyś wciry spuszczone w wakacje ? a ty co sie powtarzasz??
  8. Miałeś kiedyś wciry spuszczone w wakacje ? nie wiem co ty lejesz do swojego smerfa ale "wciry" to chyba jakiś nowy wynalazek z Jastrzębia potem się dziwisz że się 2,5 pierdzieli i nie jedzie
  9. ja wiem że w kartonach mieszkasz ale żebyś miał aż tak duży telefon to już chyba przesada ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- już wiem pod budke telefoniczną się przeprowadziłeś
  10. Artur jedziesz dzisiaj na Żory?
  11. Zobaczę jak się wyrobie z robotą dzisiaj to może też zawitam
  12. Byłeś tam Przemo ? Stalismy tam w dwie B6 ( czarna i czerwona ) około godz. i innych "audi" nie widziałem Nie nie było mnie pifkowałem na rynku w BB teraz tak patrze skad z Jaworza jesteś?
  13. no to pospotowane dzisiaj było że łohoho
  14. to grilujemy?? ---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- pisać kto jest chętny ja jak pisałem mogę drzewa troche zabrać. ---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- żarełko bede miał swoje żeby nie było
  15. jak stawiasz karczka to Siemian na pewno też się zjawi i już jest nas trzech To o 18tej?? Zabierę troche drzewa, nie bedzie tego dużo także jak ktoś jeszcze ma zapas to niech zabierze.
  16. powiedz żonie żeby wyluzowała bo cie zajedzie
  17. Ja w sumie mogę podjechać do Nałęża albo na Maca. ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ---------- a jąkąś kiełbaskę można by opitolić
  18. Siemian pod koniec tygodnia się zgadamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.