Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. czyli masz przednie hebelki z ziarenek ryżu ?? !! :grin::grin::grin::grin::grin::grin: idąc tym tokiem.....tylne będą wyprodukowane przez jedwabniki ?? !! :polew::polew::polew: Znając ciebie i tak byś powiedział że ..ujowo hamują i trzeba większe :polew::polew: ---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ---------- Wpadł mi w oko nowy smerf -= Audi S6 5.2L V10 2007r. 435KM KOMBI AVANT =- (3257839851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko wskazanie średniego spalania na fisie przeraża mój portfel
  2. Artur wymień tył na większy u mnie też dopiero po wymianie tyłu na 288 była odczuwalna różnica i tył przestał latać
  3. ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- a jeszcze to, zapomniałem napisać, ale sam nie wiem co to - wydaje mi się że to jakaś płyta CD czy coś, nie wiem kurde nie znam się http://s9.postimg.org/4n3egieln/20130514_163352.jpg dodam tylko ze przy tym Krzysiek juz na 19 nie pojeździ 405mm Co Arturoo jeszcze coś można rezać w hebelkach
  4. a jeszcze to, zapomniałem napisać, ale sam nie wiem co to - wydaje mi się że to jakaś płyta CD czy coś, nie wiem kurde nie znam się http://s9.postimg.org/4n3egieln/20130514_163352.jpg jaki to ma rozmiar? czymkolwiek jest??
  5. Nie ma w tym aucie nic co by w jakimkolwiek stopniu tłumaczyło tą cenę. Skoro za 30tyś idzie kupić eSe w tej budzie ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- A jak jeszcze porównać to ją do furki ppoża i za ile została sprzedana to już w ogóle życzę mu powodzenia
  6. udało mi się wczoraj większość spolerować tak, że widać tylko na żywo. To przynajmniej tyle że jakoś to udało się zretuszować ale gnojka i tak do kastracji by trza było wysłać ---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- Co się znowu zrympało ???? :polew::polew::polew::polew:
  7. To co kupujesz ??? na razie coś małego, mam upatrzonego peugeota 207 1,6 benzynka 150 kucyków to ma być autko które zostanie dla młodej (ale którym ja tez będę mógł pośmigać ) a ja szukam coś dla siebie zobaczę co się trafi i za jaką kasę bo jak na razie pomysłu nie mam na wozidło chociaż kumpel chce sprzedać A6C6 w kombi z 3,2 benzyną pod maską i tak się zastanawiam
  8. A ja zmieniam furacza smerf jest do sprzedania za 2 tyg idzie do lakiernika w końcu usunie to wgniecenie i zmiana no chyba że w ten weekend mi gościu dopłaci i się zamienię na małego śmigacza
  9. Współczucia Gryfi Daj jakieś foty
  10. dzięki za wczoraj oby tak częściej
  11. ja ma pod dostatkiem tylko na rozpałkę by się przydało jakąś paletę albo dwie chociaż palacz numer jeden (czyt. siemian) będzie to znowu jakimś plakiem odpali nawet i sam ruszt
  12. przyjeżdżać do Nałęża start ok 19:00
  13. to mnie również możecie zgarnąć po drodze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.