Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Na środę jak na razie przy tej pogodzie nigdzie się nie wybieram tym bardziej że nie mam furki tak do czwartku
  2. No czasami trzeba salon posprzątać skoro masz zakaz na wstęp do kartony... ...przepraszam "mieszkania" :polew::polew:
  3. Przyłączam się do życzeń, najlepszego Daniel
  4. Ty tylko uważaj żeby ci Kartonu nie roznieśli, a przepraszam ty teraz na salony się przeniosłeś czyli do bagażnika :polew::polew:
  5. Artur ale zawsze lepsze to niż karton :polew:
  6. ja też bym się wybrał zobaczę jak się wyrobię z robotą
  7. nie ma to jak Marek zaglądnie w dobrym humorze na wątek, od razu strony lecą
  8. no toś Piter poszedł po bandzie jak przyjedziesz będzie nas dwóch na spocie To ..........zostaje w domu świnia
  9. no toś Piter poszedł po bandzie jak przyjedziesz będzie nas dwóch na spocie
  10. ja mniej dałem za RS6 z 2008 ale na pocieszenie teraz te modzenie które robie to okolice 30k. Myślę że jak przyjedziesz z kaską to za 95tysi powinien to puścić bo gośc już dość długo buja się z tą furką, nie raz ją oglądałem ale jest megaśna, te obszycia foteli pod kolor coś pięknego, cała jest super co tu dużo pisać. Spalanie nie licz na to że jak wsiądziesz do tego samochodu to Ci pokaże 13L, no może w płynnej jeździe przy 90km/h, minimum musisz liczyć 18-19L tym bardziej że na samym początku miał byś pewno średnią taką jak ja w RS ale po czasie te emocje się tłumią i z 35L schodzi się na 25L mi RS jadąc na Wisłę spokojną jazdą, zaliczając mandat za szybkość pokazało 14,7L KUPUJ i nie zastanawiaj się Tak jak już pisales kupić to jedno a utrzymać to inna bajka a chyba by mnie szlak trafił jakby miał jeździć o przyslowiowej "kropelce ". Jak na razie nie stać mnie na utrzymanie takiego auta chociaż piękne jest i na zakup by się znalazła kasa to budowa mi pochłonie teraz większość funduszy jak już będzie po to pomyślimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.