Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Wszyscy po urlopach zapracowani, trza robić na następne wakacje
  2. ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ---------- jakiś spot dzisiaj? może kawka na Macu?
  3. Zobaczymy co się do jutra wydarzy może uda mi się przyjechać
  4. jak tam udało się jakoś dojechać z tymi wycieraczkami czy były kłopoty? Kupiłem WD-40 spryskałem mechanizm i koło Brna jak się zaczął deszcz i pracowały non stop na szczęście się odblokowały przynajmniej na tyle żeby bez problemu dojechać. W piątek demontaż, Wojtek mi mechanizm nasmarował i teraz śmigają jak ta lala
  5. o ile nie bulgocze jak co nie jednemu 2,0TDI to jest git ---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- sorki Siemian za OT ale tak jakoś poszło
  6. z alarmem ale przecież się oferowałeś z pomocną dłonią :decayed:
  7. ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- Panocki czy któś z was wie cóś na temat silników 3,0 TFSI montowanych w A6. Były jakieś mega problemy?? ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- jeszcze w połączeniu z DSG Za uwagi będę wdzięczny
  8. :grin: w piątek możesz przyjechać śmiało już mnie nie będzie
  9. ładne wnętrze do smerfa pasuje jak ulał
  10. nie o to że zrzucasz pancerz bo już się nie mieścisz :polew: ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Tez mi sie rzucila w oczy dzisiaj po Basce smiga jeszcze czarne S4 B7 z Radomia a to Ty też tutaj? Przechodzilem mieszkam w Promajna byłem w piątek, ładna plaża tylko multum ludzi. Zapraszam do Stanici plaża ekstra i ludzi 1/10 tego co w Promajna lub Baska ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------
  11. :polew::polew::polew::polew::polew:
  12. ta bestia jakoś dziwnie "zrzuca" skórę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.