Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
B7 Crew
Powiedzcie mi, zewnętrzny fotochrom daje jakieś oznaki, że skończył żywot (wewnętrzny się rozlewa), czy po prostu przestaje działać? Mój nagle przestał działać ?, ale tylko jedna strona. Nie wiem czy szukać przyczyny w instalacji czy kupować wkład.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wszystko pięknie ładnie ?????
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
?
-
Srebrna BRD by shakal
Ten odcinek znam dobrze, ta hopka jest pare km za wjazdem na A1 z A4, ograniczenie do 80 a ja miałem 140 i dobiło dość, aż po nerkach czuć było ?
-
Srebrna BRD by shakal
No i obyło się bez rolowania nadkola i zwiększania ET na feldze ;) Kąty z tyłu lekko wystarczyło przestawić i trasa zrobiona bez przycierania ? No... raz przytarło, ale to z mojej winy bo zignorowałem znak na autostradzie przed Czeską granicą i przytarłem wszystkimi kołami i osłoną ? na szczęście bez uszkodzeń ;) Przód będę musiał lekko położyć jeszcze bo czasu brakło na to już. Powoli biorę się też za przód auta. Lampy z soczewką z B8 już czekają na montaż ;) Teraz muszę znaleźć błotnik kierowcy w jak najlepszym stanie w swoim kolorze i auto idzie do lakiernika :)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W końcu pokazał te koła, jest dobrze, ale to jak zawsze ;) Szkoda tylko, że na żywo nie widziałem "świni" na Rohana'ch ? może chociaż teraz uda się na Rotiform'ach na żywo zobaczyć :P Piona ✋
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Czyli 288, dzięki [emoji6] Wysłane z iPhone
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Hmmm... wydaje mi się tez, że u Ciebie koło jest bardziej schowane niż u mnie. Jaki hebel masz z tyłu? [emoji4] Wysłane z iPhone
-
B7 Crew
Ok. Dzięki za odpowiedź, chociaż Bruuuum np. ma taki sam setup letni i wydaje mi się ze to wszystko jakoś lepiej upchane Chyba, że on ma jakiś inny hebel u siebie, muszę przelecieć jego wątek jeszcze raz [emoji6] Wysłane z iPhone
-
B7 Crew
Witam. Pytanie, z tylu mam heble z T5 (300) czy orientuje się ktoś czy przy hamulcu z S4 zmieni się ET i schowa się bardziej koło? Wydaje mi się ze niektórzy z forum posiadający taki sam setup koła czyli ET33 9J i oponę 235 mają bardziej schowane koło Wysłane z iPhone
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Auto mega się prezentuje [emoji1377][emoji1377] PS. Powiedz mi przy załadowanym bagażniku albo większych hopkach opona nie trze Ci z tylu o nadkole? Mam taki sam setup (felga+opona) i przy załadowanym bagażniku w trasie pare razy dość mocno mi przetarło na hopkach [emoji849] Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Dzięki Też się mi podoba Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Na razie nic się nie dzieje poza tym ze umyłem auto ostatnio [emoji1] (piasek z nad Sahary dotarł do Austrii) Dalej czekam na dekielki [emoji849] masakra, drugi tydzień zaraz będzie jak wysyłają. I jedna fotka z dzisiejszego wypadu [emoji6] Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Myślę, że spokojnie wystarczy miejsca przy zacisku, nie wiem jak wewnętrzna strona felgi, nie sprawdzałem [emoji848] Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Ciekawy pomysł [emoji6] Myślisz, że ogarnie to tokarz? [emoji848] Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
225 nie wchodzi bardzo w grę :/ . Boję się ze do tej opony już mi się dowalą, najgorsze jak dowód zatrzymają [emoji1] laweta tutaj droga ?
-
Srebrna BRD by shakal
Nie, nie. W czarnej były tylko sprężyny Ebiacha [emoji6] Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Tak też myślałem, ale lepiej zapytać i być pewnym [emoji6] tak to jest jak się pierwszy raz gwint założy [emoji28] Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Dobre i 0,5cm [emoji6] Czernidło trzeba kupić Powiedz mi może wiesz czy jak teraz zacznę kręcić przód w dół to zrobi się negatyw czy będzie schodzić równo? Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Tył na 100% muszę, tylko ile na tym ugram, czy wystarczy by nie przycierało przy max załadowanym aucie? Coś muszę zrobić jeszcze z oponami bo na wbicie w dowód chyba z takimi przetartymi to lipa [emoji58] a czepiają się podobno o wszystko [emoji57] Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Dzięki Vogtland [emoji6] Wysłane z iPhone