Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Hehe, a to Ci dopiero Zapytaj mechanika w takim razie co jeszcze trzeba wymienić? Bo przypuszczam, że chce Cię naciągnąć na kasę I tak jak kolega wyżej napisał, zmień mechanika
  2. shakal odpowiedział(a) na KamyczeQ temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jak będziesz miał juz zderzak S-line na przodzie to dokładka z cupry aż sie bedzie prosić o montaż [emoji6] a ze zderzak będziesz miał "na stole" to montaż ułatwiony. Wysłane z iPhone
  3. shakal odpowiedział(a) na KamyczeQ temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ładny Avant [emoji6] pokaż więcej zdjeć [emoji4] Listwy drzwi tez zwykle, więc troszkę ten "eslajn" rzeczywiście rozbebeszony. Pompowane fotele w B7? Jak blachy aktualne to może kiedyś spotkamy sie na drodze [emoji6] Pozdrawiam Wysłane z iPhone
  4. Lampy jak nowe Wysłane z iPhone
  5. Złapać gnoja i łamać palce, powoli, jeden za drugim [emoji35] Wysłane z iPhone
  6. Dobry kolor na kole Efekt końcowy będzie malina
  7. Ładnie się prezentuje
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podziękował Wysłane z iPhone
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    I dobrze. Kto teraz dokładnie zajmuje się wlepkami? Muszę swoją czarną zamienić na cos bardziej widocznego [emoji6] Wysłane z iPhone
  10. Na zdjęciu tez jest bez Bixa [emoji6] Jak będziesz miał lampy na stole to maluj Wysłane z iPhone
  11. Fajny kolor [emoji6] Plany widać ambitne i oby się doczekały PS. Coś ten tył za wysoko stoi jak na 1BE Wysłane z iPhone
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak bede miał blisko to podjadę i odkleje Wysłane z iPhone
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kto taki?? Wysłane z iPhone
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kontrolka ESP zniknęła [emoji6] Wysłane z iPhone
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przejechałem koło 1km i nie zniknęło, zobaczymy po dłuższej trasie Wysłane z iPhone
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siemka. Czyściłem dzisiaj pod aku i musiałem go rozłączyć. Po podłączeniu na blacie swieci ESP. Trzeba to podłączać pod kompa czy (gdzieś wyczytałem) samo przejdzie? W co jakoś nie wierze Wysłane z iPhone
  17. O żesz w mordę [emoji35] Nerwy podczas takich zdarzeń są na mega poziomie, wiem po sobie jak mi babka Navarą rozwaliła auto które było dla mnie oczkiem w głowie, zaraz po rodzinie Myślałem że ją wtedy zabije. Ty masz trochę mniejsze zniszczenia na szczęście i z pewnością nerwy miną a autko wróci do swojego pierwotnego stanu a może będzie jeszcze lepiej [emoji6] Wysłane z iPhone
  18. Jak dla mnie najlepsze Ori koło do B7 [emoji6] Fura prezentuje się rewelacyjnie Co do zmiany sufitu to znam ten ból, tez sam zmieniałem i na dodatek musiałem schować sie do wąskiego garażu w którym nie dało sie otworzyć na maxa drzwi. K@rwy leciały jak woda z kranu ale efekt końcowy wynagradza te męczarnie Ciekaw jestem Twojego pomysłu na relingi [emoji6] Wysłane z iPhone
  19. Ja też [emoji6] tylko skąd na to wszystko hajs brać? Wysłane z iPhone
  20. Z tym podpatrzeniem u mnie to oczywiście żart Nie miałem OZetow to nie mam do nich porównania. Ale w porównaniu do tych co mam teraz to były cięższe, ale za to bardzo wytrzymałe [emoji6] Wysłane z iPhone
  21. No i jest pięknie Koło może i oklepane, ale ma to coś, na dodatek w 19 calach Jedyny minus tych felg to ich masa. Muszę Cię kiedyś odwiedzić moim srebrnym avantem to może coś jeszcze podpatrzysz żeby pomodzić Przy okazji jakąś pizzę wciągniemy
  22. Na tapatalku przynajmniej lepiej sie czyta jak czcionka nie pochylona [emoji6] Wysłane z iPhone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.