Treść opublikowana przez shakal
-
Siedzenia z S line zamiast zwykłych SEDAN
Hehe, a to Ci dopiero Zapytaj mechanika w takim razie co jeszcze trzeba wymienić? Bo przypuszczam, że chce Cię naciągnąć na kasę I tak jak kolega wyżej napisał, zmień mechanika
-
B7 Avant BRD
Jak będziesz miał juz zderzak S-line na przodzie to dokładka z cupry aż sie bedzie prosić o montaż [emoji6] a ze zderzak będziesz miał "na stole" to montaż ułatwiony. Wysłane z iPhone
-
B7 Avant BRD
Ładny Avant [emoji6] pokaż więcej zdjeć [emoji4] Listwy drzwi tez zwykle, więc troszkę ten "eslajn" rzeczywiście rozbebeszony. Pompowane fotele w B7? Jak blachy aktualne to może kiedyś spotkamy sie na drodze [emoji6] Pozdrawiam Wysłane z iPhone
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Lampy jak nowe Wysłane z iPhone
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Złapać gnoja i łamać palce, powoli, jeden za drugim [emoji35] Wysłane z iPhone
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dobry kolor na kole Efekt końcowy będzie malina
-
A4 B7 INK *AirRide * Black Line * Dare * by Zimny
Ładnie się prezentuje
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Na zdjęciu tez jest bez Bixa [emoji6] Jak będziesz miał lampy na stole to maluj Wysłane z iPhone
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Fajny kolor [emoji6] Plany widać ambitne i oby się doczekały PS. Coś ten tył za wysoko stoi jak na 1BE Wysłane z iPhone
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
O żesz w mordę [emoji35] Nerwy podczas takich zdarzeń są na mega poziomie, wiem po sobie jak mi babka Navarą rozwaliła auto które było dla mnie oczkiem w głowie, zaraz po rodzinie Myślałem że ją wtedy zabije. Ty masz trochę mniejsze zniszczenia na szczęście i z pewnością nerwy miną a autko wróci do swojego pierwotnego stanu a może będzie jeszcze lepiej [emoji6] Wysłane z iPhone
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Jak dla mnie najlepsze Ori koło do B7 [emoji6] Fura prezentuje się rewelacyjnie Co do zmiany sufitu to znam ten ból, tez sam zmieniałem i na dodatek musiałem schować sie do wąskiego garażu w którym nie dało sie otworzyć na maxa drzwi. K@rwy leciały jak woda z kranu ale efekt końcowy wynagradza te męczarnie Ciekaw jestem Twojego pomysłu na relingi [emoji6] Wysłane z iPhone
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ja też [emoji6] tylko skąd na to wszystko hajs brać? Wysłane z iPhone
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Srebrnym Avantem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Z tym podpatrzeniem u mnie to oczywiście żart Nie miałem OZetow to nie mam do nich porównania. Ale w porównaniu do tych co mam teraz to były cięższe, ale za to bardzo wytrzymałe [emoji6] Wysłane z iPhone
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No i jest pięknie Koło może i oklepane, ale ma to coś, na dodatek w 19 calach Jedyny minus tych felg to ich masa. Muszę Cię kiedyś odwiedzić moim srebrnym avantem to może coś jeszcze podpatrzysz żeby pomodzić Przy okazji jakąś pizzę wciągniemy
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Pięknie Wysłane z iPhone
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Zadbany środek, Me Gusta Wysłane z iPhone
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Na tapatalku przynajmniej lepiej sie czyta jak czcionka nie pochylona [emoji6] Wysłane z iPhone