Kolego miałem ten sam problem. Wymiana żarników pomogła na lampie masz oznaczenia jaka żarówka wchodzi, ale myślę że D1S 35W
Co do reszty niech ktoś inny sie wypowie
Furka obejrzana na żywo. Brzydal i golas jakich mało
Auto robi wrażenie Tylko jakbyś ją troszkę umył i w bagażniku posprzątał jeszcze :gwizdanie:
Dzięki za fachowo wykonaną robotę
Podepnę się
Teraz jak jechałem do Polski to czasami ksenon gasł i od razu się włączał ponownie. Zauważyłem, że podczas większej wilgotności problem występował częściej. VAG nic nie wykrył. W czym może tkwić problem?
podepnij autko pod VAG`a i zobacz co ci za bledy "wypluje" kolega jw mial poprostu odpiety i dlatego nie dzialal tył...
Trzeba go mieć hehe Jak będę w Polsce to sprawdzę. Dziwi mnie tylko że jest sygnał po wciśnięciu wstecznego biegu i później kicha a to pierwszy samochód w kombi i trochę z parkowaniem się przestawić nie mogę
___________
Vag pokazał błąd czujnika prawego wewnętrznego. Nie miałem jednak czasu na sprawdzenie czy tylko się odpiął czy też popsuty.
Podepnę się pod temat
Mam problem z czujnikami parkowania z tyłu, a mianowicie gdy wciskam wsteczny bieg słychać dłuższy sygnał.. i na tym koniec, przy dojeżdżaniu do przeszkody nic nie pika
Wie ktoś co może być nie tak?
Witam wszystkich forumowiczów
Niedawno stałem się posiadaczem Audi A4 avant B7 1,9 TDi 115KM. Myślę, że znajdę odpowiedzi na moje pytania na tym forum.
Pozdrawiam.