Treść opublikowana przez shakal
-
Polecane opony letnie
Vredestein Ultrac Sessanta miałem te opony już w dwóch samochodach i następne też będą takie. Przede wszystkim bardzo ciche. Na mokrej nawierzchni jak i na suchej rewelacja i to nie tylko moja opinia
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Nawet nie wiedziałem, że w Brzesku organizowane są spoty jak byłem w święta to można było coś przykombinować , może następnym razem się uda. Chyba 13 maja mam komunie u siostry to będę jak będzie spot.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Sorki za OT, ale najlepiej jak zapytam o to kolegów z Tarnowa i okolic. A mianowicie czy zna ktoś dobrą firmę przyciemniającą szyby w Tarnowie? Chciałbym przyciemnić szybki profesjonalnie folią. Jakieś porady opinie? Może być na PW Pozdrawiam
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
Furmanka pierwsza klasa . Ja rozklejałem lampę w tamte wakacje i do dzisiaj nic nie paruje ;] wystarczy dobrze skleić. Bezawaryjności życzę.
-
Zmiana "pleców" tylnej kanapy na takie pod roletę
Dzięki za wszystkie informacje, z pewnością się przydadzą. Może zaraz się za to wezmę . Jak zmienię to napiszę jak poszło
-
Zmiana "pleców" tylnej kanapy na takie pod roletę
Kolego, gdyby w plecach z sedana były miejsca na te uchwyty to bym tego tematu nie zakładał Dzięki za takie informacje, przynajmniej wiem że da się to zrobić, ale myślę, że sam sobie z tym nie poradzę, chyba dlatego że nie chcę zniszczyć skórzanej tapicerki a o to nie trudno. Więc będę musiał kogoś poprosić o pomoc. Szkoda tylko że jutro już wyjeżdzam i nie mam jak tego zrobić. Trzeba będzie jeździć bez rolety ponad miesiąc, chyba że wezmę starą kanapę ze sobą ??!! hmmm pomyślimy
-
Zmiana "pleców" tylnej kanapy na takie pod roletę
Witam. Kupiłem fotele i kanapę do swojego samochodu, ale nie zwróciłem uwagi na to że to są od sedana i brak w oparciu tylnej kanapy uchwytów pod roletę. Podobno da się przełożyć same plecy z kanapy. I moje pytanie brzmi: jak to zrobić ? :]
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No Siemian fotele klasa . szkoda że wczoraj ich nie miałeś to bym na żywo oblukał. Auto w realu lepiej się prezentuje niż na fotkach
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Huhu, powiem Ci że ja u siebie jeszcze tak niskiego spalania nigdy nie widziałem a jeżdżę spokojnie.
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
Autko z takim samym serduchem jak moja B7 Co do felg to mam te drugie co pokazałeś w kolorze srebrnym, wydaję mi się że do czarnego bardziej pasują
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
U mnie spalanie na Fisie pokazuje 6,7 - 6,8, trasa 80% autostrada 20% misato, prędkość max do 160km/h (głównie 140 - 150) Raz udało się zejść do 6,4 , niżej ni ch... . Czy to normalne spalanie w 1.9 BKE ?
-
[B7 BPW] Black arrow
Też mi się ten chrom nie widzi, auto całe czarne i jakoś tak nie pasuje Czarny grillbyłby
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja posiadam taki oto zestawik: Radio: PRESIDENT WALKER ASC Antena: Sirio AS-100 + magnes 14cm Jak dla mnie, rewelacja
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
UUuu Pany. Szalejecie Fury prezentują się rewelacyjnie . Ja w tym roku tez się tam wybieram, może tez cos pstryknę.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Robi robotę , ale siemian napisze, że się mu nie podoba, chyba że się mylę ? :gwizdanie:
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
I mnie spotkało fatum z pękającym zawiasem, za późno znalazłem ten wątek Dzisiaj udało się to jednak naprawić nie obyło się bez niektórych wulgaryzmów przy wyciąganiu bolców, ale to chyba pierwszy ani ostatni nie jestem Sposób z prętem okazał się najlepszy chyba więc go wykorzystałem. Wszystko klejone dwuskładnikowym klejem, później szlifowane i na koniec pomalowane sprayem. Śladu po złamaniu nie widadć Oczywiście tłoczek wymieniony na nowy. Koszt w Zgłobicach u Gładysza 84zł. Mam nadzieje że wytrzyma trochę
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian no no, furka :kox: wreszcie właściwy kolor Ale zrobił bym jeszcze coś takiego
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
Tylko gdzie to turbo? :bag: Jestem laikiem w sprawach związanych z autem, ale wystarczy że coś gdzies podpatrzę i pomału dłubię żarówki D1S wymieniłem sam tak że nie ma tragedii może coś posprawdzam Jeśli będzie olej w turbinie to nowa/regeneracja ? A jeśli tam go nie będzie to jaki następny punkt sprawdzić?
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
Jak pali 1l na 10 000km to nie ma jeszcze tragedii, ale czesciej zagladaj pod maske. Dzięki za odpowiedź, ale że nie ma jeszcze tragedii to nie znaczy że moge na to machnąć ręką Na co zwrócić szczególną uwagę przy poszukiwaniu przyczyny? I czy to jest norma w silnikach z PD że bierze olej? Przebieg to 163.000
-
[B6 AWX] Silnik bierze olej 1.9 TDi
Podepnę się pod temat bo najbardziej podobny a nowego zakładać nie chciałem. Mianowicie dzisiaj jadąc autostradą zapaliła się kontrolka niskiego stanu oleju, od razu zjechałem na stacje paliw i zgasiłem silnik. Po paru minutach wyciągam bagnet a tu ledwo co zamoczony w oleju, więc kupiłem olej 5W30 EDGE 1L i wlałem do silnika, bagnet pokazywał prawię full. Ostatnia wymiana oleju była jakieś niecałe 10.000 km do tyłu. Dodam, że wycieków z silnika nie ma (przynajmniej nigdzie nie zauważyłem plam pod samochodem a zawsze jak odjeżdżam z parkingu to sprawdzam) Silnik zachowuje się całkiem normalnie, pali normalnie i nie zauważyłem żeby kopcił. Czy taki ubytek oleju to dużo? Nie mam możliwości teraz podpięcia auta pod VAGa, czy mogę sam sprawdzić co może być tego przyczyną ?
-
[ALL B7] Bixenon skacze, drga.
Nie to nie przez to. żarniki dopiero co wymieniłem. To mi wygląda bardziej jakby coś było może nie dokręcone albo coś. Strasznie mnie to denerwuje, ale teraz nawet nie mam czasu auta umyć a co dopiero przy nim cos majstrować
-
[ALL B7] Bixenon skacze, drga.
Witam. Mam taki mały (mam nadzieje) problem, a mianowicie na wolnych obrotach bixenon drga. Co może być tego powodem, i jak sobie z tym poradzić?
-
Strefa Śmiechu
Za 1 razem :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Takie drogi w Bielsku mają :gwizdanie:
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie takie pytanie 8JX18H2 ET43 do B7 będzie ok? i przy późniejszym obniżeniu auta nic się nie będzie działo?