Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Żona wyrozumiała, ale czasami ma dość jak słyszy o kolejnych modach. Fotele wygodne a co do RNS-e to chciałem wbudowaną navi i mozliwość oglądania DVD i w przyszłości jak dziecko podrośnie to myślę o zamontowaniu wyświetlaczy w zagłówkach.
  2. Puchary nie moje a szkoda I przerejestrowany nie będzie, przynajmniej nie przeze mnie
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądały Twoje ostatnie kartki w zeszycie
  4. Witam, Chciałem Wam przedstawić moją drugą żonę Kupiona została w kwietniu 2011 z przebiegiem 146.000 km w Austrii. Model: A4 B7 Rocznik: 2005 Nadwozie: Avant Silnik: 1.9 TDI , 115KM ( BKE ) Przebieg: 218.000 km (aktualnie) Wyposażenie po zakupie: - Wspomaganie kierownicy - Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach - Bixenon - Centralny zamek - 4x elektryczne szyby - Domykanie i otwieranie szyb z pilota - Fotele "placki" - Elektryczne i podgrzewane lusterka - Tempomat - 6x Airbag - Dwustrefowy klimatronik - Radio Concert II - Podświetlenie nóg przód/tył i w boczkach drzwi. - Alufelgi 16" - Chromowane relingi - Chromowane listwy okien I wszystko co ma golas Do tej pory dołożone/zmienione zostało: - Napisy z klapy do kosza - Odblokowany pełny FIS - Czteroramienna kierownica z B8 multi + chrom Trzyramienna kierownica z B8 z multifunkcją + chrom - Pół kubełkowe fotele skóra + alcantara - Boczki w alcantarze 4x elektryka - Skórzany podłokietnik - Zawieszenie 1BE - Alufelgi 18" RS6 - Nagłośnienie BOSE (Stage I) - RNS-e + Bluetooth - Grzanie siedzeń - Przyciemnione szyby 80% - Czarny sufit - Lusterko wewnętrzne z fotochromem - Coming Home- Leaving Home - Czujnik Deszczu/Zmierzchu - Ledowe podświetlenie tablicy - Ledowe podświetlenie w drzwiach - Lusterka zewnętrzne z fotochromem - Tylna lotka S-line - Przedni zderzak S-line - Dokładka tylnego zderzaka S-line - Listwy drzwiowe (dolne) S-line - Sprężyny Eibach Pro Kit -30mm - Tylne boczki z roletami - Gałka zmiany biegów S-line pikowana skóra - Listwy/dekory 1NK aluminium szczotkowane Plany: Dużo i o ile pieniądze i zdrowie będą pozwalać, zostaną zrealizowane Kilka zdjęć zaraz po zakupie - Czteroramienna kierownica z B8 z multi i chromem. - Półkubełki skóra + alcantara - Zawieszenie 1BE + Felgi 18" RS6 - RNS-e + grzanie stołków - Przyciemnione szyby 80% - Ori Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej - Lotka S-line + Ori antena do Navi - Wewnętrzne lusterko fotochrom + czujnik deszczu/zmierzchu - BOSE (stage I) - Podsufitka czarna S-line - Trzyramienna kierownica z B8 z multifunkcją + podłączony Bluetooth - Zewnętrzne lusterka z fotochromem - Zewnętrzny pakiet S-line - Sprężyny Eibach ProKit -30mm - Rolety - Gałka zmiany biegów S-line + listwy/dekory 1NK szczotkowane aluminium Aktualnie auto wygląda tak: Pozdrawiam
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Moja mała propozycja tylko jeszcze nie wiem na co
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktoś napisał, że Crew to latać ( bo tak jest ) a ja trafiłem w necie na takie zdjęcie. Może i to się przyda
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A to po co powstał ten wątek ?? żeby pytać co i jak w Ursusie c360 ?? Jak pytam gdzie indziej to nie ma odpowiedzi, pomyślałem zapytam tutaj, odpowiedź dostałem niemal błyskawicznie i za to dziękuje. A jak Ci nie pasuje to zgłoś mój post do moderatora a nie wyklinaj.
  8. A jakby wrzucić w zagłówek takie coś ? AUDI wyswietlacz monitor LCD ekran 8T0919603C (2706011889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Byłby problem z podpięciem go do DVD ?
  9. Wygląda to jakbyś zdjęcia robił u sąsiada a nie swojego auta. Sorki, ale tak to wygląda.
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    koło 100zł Podziękował
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie orientuje się ktoś może ile kosztuje nowy ori termostat ?? Muszę chyba wymienić bo nie dogrzewa mi silnik do 90 C.
  12. Kolego pakotomasz, może Ja też trochę pomogę Jeśli macie już nocleg to jest dobrze. Parkingi w Wiedniu jak wszędzie są bezpłatne i płatne. Prater i jego okolice są płatne od poniedziałku do soboty, tak samo okolice Stephanplatz, jedynie niedziela zostaje bezpłatna i okolice Schonbrunn. Najlepiej po Wiedniu poruszać się komunikacją miejską (Ubahn , Tramwaj , Autobus) Jeśli wybierasz się na weekend najlepiej dla Was bylo by kupić bilet na 72 godziny (14,50 euro sztuka, brak biletu w razie kontroli 100euro) i możesz jeździć wszystkim. Jeżdząc samym metrem dojedziesz do miejsc które wymieniłeś . Tutaj masz mapę metra we Wiedniu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a1/U-Bahn-Netz_Wien_2019.png Jeśli jakoś jeszcze będę mógł pomóc to pisz najlepiej pw.
  13. Siemian a może po kałużach jeździłeś przy ostrym hamowaniu ? To też daje po p..dzie tarczom. I od tego pewnie te przebarwienia, bo hamulce rozgrzane na maxa i do wody
  14. Choreografię chyba Niecik im układał
  15. Pogadaj z Sebą, mistrz jednym słowem http://a4-klub.pl/members/seba1-2-5716/ Dzięki za info.
  16. Witam Szukam kogoś z Krakowa lub bliżej w stronę Tarnowa kto pomógłby mi z przekładką concerta na RNS-e z przycinką tunelu i jeszcze paroma rzeczami. Chętni pisać na PW
  17. Siemian się już do golfa nie mieści to sprzedaje Szkoda że nie czarny bo może bym się zainteresował PS. Masz już okablowanie ?
  18. Noo H4mm3R furka na tych felach wygląda :kox: wszystko ze sobą dobrze zgrane ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ---------- Iron X, i mycie nie takich felg staje się dziecinnie proste
  19. Siemian w końcu auto umyłeś. Potwierdzam, że fura na żywo wygląda lepiej, chociaż na zdjęciach nie widać pewnych rzeczy Ja osobiście widział bym na tym aucie inne koło. Jeśli się nie obrazisz to wrzucę tu takie coś Jak nie chcesz tu tego to usuń wiadomość
  20. Kolego, jak ja odklejałem oznaczenia z klapy to bez polerki się nie obyło, bo ślady po kleju zostały i na lakierze było to zbyt widoczne. A co do autka to moja przy zakupie wyglądała prawie identycznie, tylko miała srebrne ramki wokół szyb Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności.
  21. Wystarczy -20 a różnica będzie widoczna
  22. W sobotę 12 maja jest jakiś spot?
  23. 1. Fiat 126p (1990) 2. Opel Vectra A 1.6 i (1995) 3. Opel Astra II 2.2 DTR (2003) 4. Obecne, Audi A4 B7 1.9 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.