Treść opublikowana przez shakal
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Żona wyrozumiała, ale czasami ma dość jak słyszy o kolejnych modach. Fotele wygodne a co do RNS-e to chciałem wbudowaną navi i mozliwość oglądania DVD i w przyszłości jak dziecko podrośnie to myślę o zamontowaniu wyświetlaczy w zagłówkach.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Puchary nie moje a szkoda I przerejestrowany nie będzie, przynajmniej nie przeze mnie
- B7 Crew
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Witam, Chciałem Wam przedstawić moją drugą żonę Kupiona została w kwietniu 2011 z przebiegiem 146.000 km w Austrii. Model: A4 B7 Rocznik: 2005 Nadwozie: Avant Silnik: 1.9 TDI , 115KM ( BKE ) Przebieg: 218.000 km (aktualnie) Wyposażenie po zakupie: - Wspomaganie kierownicy - Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach - Bixenon - Centralny zamek - 4x elektryczne szyby - Domykanie i otwieranie szyb z pilota - Fotele "placki" - Elektryczne i podgrzewane lusterka - Tempomat - 6x Airbag - Dwustrefowy klimatronik - Radio Concert II - Podświetlenie nóg przód/tył i w boczkach drzwi. - Alufelgi 16" - Chromowane relingi - Chromowane listwy okien I wszystko co ma golas Do tej pory dołożone/zmienione zostało: - Napisy z klapy do kosza - Odblokowany pełny FIS - Czteroramienna kierownica z B8 multi + chrom Trzyramienna kierownica z B8 z multifunkcją + chrom - Pół kubełkowe fotele skóra + alcantara - Boczki w alcantarze 4x elektryka - Skórzany podłokietnik - Zawieszenie 1BE - Alufelgi 18" RS6 - Nagłośnienie BOSE (Stage I) - RNS-e + Bluetooth - Grzanie siedzeń - Przyciemnione szyby 80% - Czarny sufit - Lusterko wewnętrzne z fotochromem - Coming Home- Leaving Home - Czujnik Deszczu/Zmierzchu - Ledowe podświetlenie tablicy - Ledowe podświetlenie w drzwiach - Lusterka zewnętrzne z fotochromem - Tylna lotka S-line - Przedni zderzak S-line - Dokładka tylnego zderzaka S-line - Listwy drzwiowe (dolne) S-line - Sprężyny Eibach Pro Kit -30mm - Tylne boczki z roletami - Gałka zmiany biegów S-line pikowana skóra - Listwy/dekory 1NK aluminium szczotkowane Plany: Dużo i o ile pieniądze i zdrowie będą pozwalać, zostaną zrealizowane Kilka zdjęć zaraz po zakupie - Czteroramienna kierownica z B8 z multi i chromem. - Półkubełki skóra + alcantara - Zawieszenie 1BE + Felgi 18" RS6 - RNS-e + grzanie stołków - Przyciemnione szyby 80% - Ori Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej - Lotka S-line + Ori antena do Navi - Wewnętrzne lusterko fotochrom + czujnik deszczu/zmierzchu - BOSE (stage I) - Podsufitka czarna S-line - Trzyramienna kierownica z B8 z multifunkcją + podłączony Bluetooth - Zewnętrzne lusterka z fotochromem - Zewnętrzny pakiet S-line - Sprężyny Eibach ProKit -30mm - Rolety - Gałka zmiany biegów S-line + listwy/dekory 1NK szczotkowane aluminium Aktualnie auto wygląda tak: Pozdrawiam
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
A to po co powstał ten wątek ?? żeby pytać co i jak w Ursusie c360 ?? Jak pytam gdzie indziej to nie ma odpowiedzi, pomyślałem zapytam tutaj, odpowiedź dostałem niemal błyskawicznie i za to dziękuje. A jak Ci nie pasuje to zgłoś mój post do moderatora a nie wyklinaj.
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
A jakby wrzucić w zagłówek takie coś ? AUDI wyswietlacz monitor LCD ekran 8T0919603C (2706011889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Byłby problem z podpięciem go do DVD ?
-
Moje Szaro-Czarne B7-kilka fotek :)
Wygląda to jakbyś zdjęcia robił u sąsiada a nie swojego auta. Sorki, ale tak to wygląda.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Pogratulować stołków
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Prater Wiedeń
Kolego pakotomasz, może Ja też trochę pomogę Jeśli macie już nocleg to jest dobrze. Parkingi w Wiedniu jak wszędzie są bezpłatne i płatne. Prater i jego okolice są płatne od poniedziałku do soboty, tak samo okolice Stephanplatz, jedynie niedziela zostaje bezpłatna i okolice Schonbrunn. Najlepiej po Wiedniu poruszać się komunikacją miejską (Ubahn , Tramwaj , Autobus) Jeśli wybierasz się na weekend najlepiej dla Was bylo by kupić bilet na 72 godziny (14,50 euro sztuka, brak biletu w razie kontroli 100euro) i możesz jeździć wszystkim. Jeżdząc samym metrem dojedziesz do miejsc które wymieniłeś . Tutaj masz mapę metra we Wiedniu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a1/U-Bahn-Netz_Wien_2019.png Jeśli jakoś jeszcze będę mógł pomóc to pisz najlepiej pw.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian a może po kałużach jeździłeś przy ostrym hamowaniu ? To też daje po p..dzie tarczom. I od tego pewnie te przebarwienia, bo hamulce rozgrzane na maxa i do wody
-
Strefa Śmiechu
Choreografię chyba Niecik im układał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pogadaj z Sebą, mistrz jednym słowem http://a4-klub.pl/members/seba1-2-5716/ Dzięki za info.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Szukam kogoś z Krakowa lub bliżej w stronę Tarnowa kto pomógłby mi z przekładką concerta na RNS-e z przycinką tunelu i jeszcze paroma rzeczami. Chętni pisać na PW
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian się już do golfa nie mieści to sprzedaje Szkoda że nie czarny bo może bym się zainteresował PS. Masz już okablowanie ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Rs5 ??
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Noo H4mm3R furka na tych felach wygląda :kox: wszystko ze sobą dobrze zgrane ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ---------- Iron X, i mycie nie takich felg staje się dziecinnie proste
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian w końcu auto umyłeś. Potwierdzam, że fura na żywo wygląda lepiej, chociaż na zdjęciach nie widać pewnych rzeczy Ja osobiście widział bym na tym aucie inne koło. Jeśli się nie obrazisz to wrzucę tu takie coś Jak nie chcesz tu tego to usuń wiadomość
-
[B7 BRB] moja pierwsza audica
Kolego, jak ja odklejałem oznaczenia z klapy to bez polerki się nie obyło, bo ślady po kleju zostały i na lakierze było to zbyt widoczne. A co do autka to moja przy zakupie wyglądała prawie identycznie, tylko miała srebrne ramki wokół szyb Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności.
-
A4 B7 Sedan felunek, ledy, bixy i inne :)
Wystarczy -20 a różnica będzie widoczna
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
W sobotę 12 maja jest jakiś spot?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. Fiat 126p (1990) 2. Opel Vectra A 1.6 i (1995) 3. Opel Astra II 2.2 DTR (2003) 4. Obecne, Audi A4 B7 1.9 TDI