Treść opublikowana przez shakal
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
- Czarny S-line SRZEDAM
Kolego spróbuj znaleźć na allegro sprzedawcę z Twojej okolicy, zadzwoń i zapytaj czy jest możliwość odebrania towaru w dniu dzisiejszym. I na Twoim miejscu wymieniłbym oba żarniki bo za chwilę będziesz miał dyskotekę w lewej lampie- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Moja w środku wyglądała identycznie jak Twoja teraz do Ciebie trochę mi brakuje, ale powoli małymi kroczkami...- [ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Ile Ty to auto jeszcze będziesz mył? Tutaj ludzie czekają- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Widać, że nie dużo już brakowało a koszty byłyby dużo większe- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Na te 19 będziesz zakładał, czy to 18 ?- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A Recaro leżą zakurzone już Oddał byś potrzebującym Co to za oponka? Dębica?- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Też dla mnie to jakieś dziwne, że bez błędu. Może coś wbudowane maja w sobie?- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
W sumie nie jest to głupi pomysł, wszystko będzie dopracowane profi- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
No niestety, uroki B7 ;p- B7 Crew
- B7 Crew
- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Właśnie kurde jeszcze nie ma, bo nie wiem dokładnie jaki dokładnie kupić i gdzie go umieścić żeby czegoś nie spalić ;p- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
No i termostat wymieniony teraz 90C i ani drgnie . W piątek nabyłem też takie coś: + do tego dwie śrubki na torx Montaż może jeszcze w tym roku- B7 Crew
- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Panowie podpowie ktoś jaki numer ma czujnik temperatury silnika ?? Kurde dzisiaj zauważyłem że to może nie być termostat, ponieważ silnik jakby lepiej dogrzewał przy większych prędkościach a jak wolniej jechałem to słabiej dogrzany był. Może to być Czujnik ?- B7 Crew
- [B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Ja nie wiem. Najlepiej zapytać samego siemiana- [B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Siemian ma ładnego LED`owego ale 2k:kox: To siemian go chce sprzedac? Za 2K? Już sprzedał, przynajmniej tak pisze- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Nie jest ze mnie jakiś szpec w tych rzeczach, brak też kanału i w serwisie powiedzieli, że najwięcej roboty przy tym silniku podobno jest z wymianą termostatu. A i pomóc nie ma kto za bardzo :/ chyba że jakiś klubowicz ma chwile czasu co zna się co nie co na tych rzeczach i mógłby doradzić co i jak W serwisie chciałem wymienić, ale terminy mają dopiero wolne na następny tydzień. Za wymianę powiedzieli 230zł + termostat.- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Wiem, że uzależnia, ale niedługo wymiana rozrządu i kasa pójdzie na to. Teraz w długi weekend muszę wymienić jeszcze termostat niby koszt nie duży ale zawsze coś. PS. nie wie ktoś o dobrym mechaniku (Kraków/Tarnów/Brzesko), który w piątek lub sobotę wymieniłby mi termostat ??- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jest, jest bo golas aż wstyd. A i teraz silnik też bym wybrał inny niż 1.9- B7 Crew
- Czarny S-line SRZEDAM