Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Proszę A4 B7 CZUJNIK PARKOWANIA PARKTRONIC (3033452065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dzięki, ale zamówiłem gdzie indziej w kolorze LY9B
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nowy w ASO 7H0919275D 345pln Uuu... Panie, to podziekował Kup używkę od razu w kolorze. Chyba tak właśnie zrobię, tylko lepiej będzie kupić może z młodszego modelu B7 niż ja mam to dłużej pożyje taki czujnik No to biorę się za poszukiwania.
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde ja tez w końcu będę musiał wymienić ten czujnik bo od zakupu jeżdżę z uwalonym tylko teraz pytanie czy jak sie kupi używkę to czy za chwile jej nie będę musiał znów wymieniać Wie ktoś może ile w ASO czujnik?
  4. A jednak podejdą. Nie wiem dlaczego cały czas mi się wydawało że nie, musiałem gdzieś jakąś głupote przeczytać
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokladnie i wyskoczy ci ktory czujnik masz walniety. Lub coś nie łączy, bo i to się zdarza, ale bardziej obstawiam walnięty czujnik, u siebie mam to samo
  6. Z A6 chyba nie podejdą, ale na 100% Ci tego nie powiem.
  7. Panowie mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry zakład z szybami w okolicach Brzeska lub Tarnowa? Potrzebuję wymienić przednią szybkę u siebie
  8. a boczki teraz masz z białą skórą czy czarna ?
  9. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przekladka-plecow-tylnej-kanapy-rolete-bagaznika-avant-257063/
  10. Do roboty sie weź jakiejś to Ci się nudzić nie będzie A tak z innej beczki to fajnie by pasowały u Ciebie dekory białe w połysku
  11. To dlaczego zmieniasz skoro będą prawie takie same? Te już wypierdziane?
  12. to na czym będziesz siedział?
  13. Czyżby pełne kubły recaro ?
  14. Ja też kupowałem siedzenia ze sedana i przerabiałem oparcia. ok 3 godz. roboty i gotwe
  15. Pasują Tylko rolety nie zamontujesz chyba że zmienisz oparcia (tzn same plecy, stelaż)
  16. Kolego ja u siebie mam ok. 900/min ale w 1.9 . Nie wiem ile prawidłowo być powinno, zapewne za chwile ktoś z takim samym silnikiem napisze Ci i wyjaśni się.
  17. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja wczoraj żonie przedstawiłem projekt dekorów w prawie identycznym kolorze tylko nie carbon zobaczymy co z tego będzie PS. czarne listwy do pomalowania już do mnie lecą
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dekory chyba nie ori bo na popielniczce nie widać tych dwóch plastików co odstają, pewnie zaklejone folią przynajmniej tak mi się wydaję
  19. Cycu on tylko przymiarkę zrobił... Miałem dopisać, że dużo km nie przejechał i pewnie na to pytanie nie odpowie, ale jakoś nie dopisałem
  20. Felga prezentuje się zacnie Powiedz mi teraz masz u siebie H&R -35 ?? I jak wrażenia jazdy na takim profilu opony?
  21. Bromchit, jeszcze raz dzięki za informacje
  22. Kolego w ori oparciach są wgłębienia do zaczepów. Jeśli wyciął byś dziurę z tyłu na te właśnie zaczepy to byś ich nie przykręcił chyba że do gąbki, a przykręcając je do zwykłego oparcia nieprzystosowanego do zaczepów, roleta odstawała by i nie pasowała wtedy w plastiki boczne.
  23. Na początek napisz coś na temat wyposażenia. Autko fajne z fajnym silnikiem Jak widać do pełnego s-line jeszcze trochę brakuje i to powinno być zrobione moim zdaniem na 1 miejscu , ale każdy robi samochód pod siebie nie pod innych więc do dzieła
  24. Kolego, z allegro się Boscha nie kupuje bo większość to podróby, najlepiej w sklepie mimo troszkę większej ceny. Jak Valeo mi nie dociskała jedna wycieraczka po miesiącu to zaniosłem do sklepu i sprzedawca zajmuje się już reklamacją. Po dwóch miesiącach ze sklepu zadzwonili że gwarancja uwzględniona i pieniądze zwrócił. Teraz kupuje Boscha AeroTwin i jestem mega zadowolony z nich
  25. Jeśli coś Ci zostało z tego plastiku który zaznaczyłem na zdjęciu to spróbuj złapać go cienkimi obcęgami i może uda się otworzyć. Jeśli nic nie zostało to może od góry większym śrubokrętem płaskim. Daleko mam od siebie teraz samochód bo zszedłbym i zobaczył jak można by to zrobić od strony bagażnika w zamku. Może ktoś będzie taki miły i zobaczy Musisz kogoś poprosić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.