Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. devastation, zależy w jakim rozmiarze i co Ci tam hamuje bo tak jak H4mm3r napisał jak są ori heble i koło powiedzmy 18 to kabaret Przy ori heblach chcąc mieć większą felgę to taką która zakryję co nieco
  2. Ładna czarna sztuka Ja na 1 miejscu chyba posadził bym ją troszkę niżej A później co wpadnie do głowy Bezawaryjności
  3. Ładna sztuka Kolego powiedz mi jak tam autko po programie? Widzę, że minęło ponad 2 lata od podnoszenia mocy. Nic się nie dzieje?
  4. Kolego masz dokładnie ten sam problem co ja. Twoja prowadnica zapewne w środku posiada 3 jakby zapadki (mniej więcej na środku prowadnicy) o takie: U mnie troszkę zmasakrowane różnymi rodzaju śrubokrętami i drutami One nie trzymają prowadnicy, nie wiem w ogóle po co one tam są. Prowadnica trzyma się na trzech jakby zaczepach ale na samym dole Tak ona wygląda: Ciężko ja wyciągnąć, chociaż co niektórym się udaje. Ja tak jak już Ci wcześniej pisałem wyciągałem je w inny sposób który opisałem w tym temacie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przekladka-plecow-tylnej-kanapy-rolete-bagaznika-avant-257063/ Zapytaj w serwisie może trafisz na kogoś normalnego co Ci to wyciągnie za powiedzmy flaszkę. Jeśli Ci nie pomogą to albo moim sposobem albo dorobić przyrząd do wyciągnięcia tych prowadnic. Powodzenia
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Głosik poleciał ale jak narazie widać więcej osób z Battalion'u głosowało
  6. Nie straszcie bo do PL na święta jeszcze nie pojadę
  7. Szczerze... spodziewałem się zmiany zawieszenia a tu masz Może szał na te kierownice minął, co nie zmienia faktu, że w B7 robi wrażenie nadal i sam przytuliłbym taką Gratki akjam
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Opony więcej warte niż te felgi To nie są Ori felgi. Co do ET to zależy do jakiego modelu Audi np A3 i A4 mają różne ET.
  9. Nie strzelam więcej, chociaż teraz się domyślam Poczekam aż akjam się pochwali
  10. W serwisie mają do tego specjalny wyjmak. I tutaj zależy na kogo trafisz. Najlepiej podjedź na halę serwisową i zagadaj do jakiegos mechanika czy by Ci za parę złotych nie wyjął tych prowadnic. Jak trafisz na jakiegoś debila to Cie wyśle do biura i zabulisz więcej. Ja dowiedziałem się o tym wyjmaku po fakcie
  11. Jak tylko będę coś wiedział to dam znać. Kurde teraz auto stoi to mógłby ktoś na to popatrzeć hmm... pomyślę
  12. Ja w razie jakbyś potrzebował pod korby w alcantarze to mam
  13. Siemian a te RS6 Ci się w graficie nie podobają? 20' będzie kozak wyglądać
  14. Kolego ja u siebie prowadnice wyciągałem ostatnie ponieważ tez miałem z nimi problem aby wyszły jako pierwsze Jak Ci się uda ściągnąć jako pierwsze tapicerkę, następnie gąbkę to prowadnice od środka już łatwo wybić. Chociaż nie wiem jak to wygląda w nieskładanej kanapie. Bałem się że sobie z tym nie poradzę, ale jakoś dałem radę i to bez większych problemów. Nie jest to takie skomplikowane na jakie może wyglądać
  15. Jakaś granica cenowa jest czy... zresztą Ty pieniądze masz :decayed:
  16. quattro ma ale chyba na dekorze :decayed:
  17. Bez znaczka jakoś tak dziwnie, moim zdaniem srebrny będzie lepiej pasował
  18. Przedniej raczej Ci nikt nie przyciemni nawet Chyba że się pod tym nie podpisze. Boczne przednie już bardziej chociaż oryginalnie wychodzą chyba 75% przepustowości światła, więc trzeba uważać na miśków po przyciemnieniu tych właśnie szyb.
  19. W większym rozmiarze ta felga też dobrze wygląda. Trzeba było w Rotorki celować
  20. Jak mówię że widzę błąd spalonej żarówki to tak jest nawet moja żona to widzi No chyba że przekreślona żarówka cos innego znaczy to zwracam honor ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Hmm... dolne w drzwiach wymienia sie całe? czy wystarczy sama żarówka?
  21. U mnie na 19stkach moje 115 kucy chyba by zdechło . Na 18 (względem 16) widać różnicę w spalaniu
  22. Ale błąd na FISie świeci, czy to przez te ledy w drzwiach? Ogólnie spoko to wygląda PS. siemian nie wciskał Ci BOSE? :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.