Treść opublikowana przez shakal
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dlatego pytam czy to coś nad szybą trzeba zdemontować, czy na to się montuje s-line??
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ta zwykła? Dużo rozbierania jest? Nawet się nie przyglądałem jeszcze jak to tam wszystko wygląda. Wiem że s-line trzeba lekko przerobić te dwa bolce odciąć i na taśmie to przykleić, nie mylę się ??
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jak tylko nie będę wyjeżdżał na noc (ze względu na mojego synka) to z zaproszenia skorzystam z pewnością ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 17:19 ---------- Panowie jak się pozbyć tylnej lotki z klapy? Jak to jest zamontowane, na jakimś kleju? W PL czeka na mnie już s-line i jak będę miał chwilę to chciałbym założyć
-
B6 DIVISION
Już pękło moim zdaniem ktoś sobie dla jaj podbija. To później będzie miał troche nieprzyjemności z takiego podbijania
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Następna A4 z okolic kolor srebrny?! Bezawaryjności
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
To Ty pisałeś?
- B7 Crew
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
No i tyle chciałem wiedzieć Sorki audia4a4 za OT
-
Profesjonalne przyciemnianie szyb oraz klimatyzacja samochodowa.
A ja mogę polecić firmę TintTech ze Zgłobic (ok. Tarnowa) Za B7 Avant tył pasażerowie + reszta tyłu 400zł i naprawdę profesjonalna robota na bardzo dobrej folii. Tutaj ich profil na FB - https://www.facebook.com/tinttechpolska
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
A sam zderzak czym się różni od zwykłego? (pytam bo nie wiem:decayed:)
-
B7 Crew
Wiem. Ale w Wiedniu autem ciężko się gdziekolwiek zaparkować więc jeździmy bardziej komunikacją a auto stoi i się tylko kurzy. Droga do PL i z powrotem 1100 km (a często nie jeżdżę) + jazda po Polsce gdzie za 2 dni robię więcej kilometrów niż tutaj za 2 miesiące
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
---------- Post dopisany 18-05-2013 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 19:42 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/s-line-czarny-sufit-266500/#post3560791 brakujące plastiki nie tak trudno dostać, chyba siemian będzie coś miał a sufit za 600 może pójdzie
- B7 Crew
-
Muzyka w naszych autkach
Może nie w aucie, ale na kompie słucham radia przez Winampa SHOUTcast Administrator HouseTime.FM - 24h House, Electro & More
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a będziesz cos chciał.... Wiedziałem, że to napiszesz ale sam pisales ze jestes kulka i ze lubisz jesc
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian jak kupiłeś to się pochwal przynajmniej
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
A co to siemian się do A4 juz nie mieści ?
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Widzę, że tez polujesz na lotkę. Jakbyś trafił na dwie sztuki gdzieś, to daj znać Podsufitkę już łatwiej teraz kupić
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Ooorzesz Ty autko super się prezentuje
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W ciemnym środku będzie wyglądać rewelacyjnie, tzn. już pewnie wygląda :kox:
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 Avant by Coccolino
Na oko jakieś 70-80% mi to wygląda Kolorek masz ładny i felga tez nie brzydka
- B7 Crew