Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Dlatego pytam czy to coś nad szybą trzeba zdemontować, czy na to się montuje s-line??
  2. Ta zwykła? Dużo rozbierania jest? Nawet się nie przyglądałem jeszcze jak to tam wszystko wygląda. Wiem że s-line trzeba lekko przerobić te dwa bolce odciąć i na taśmie to przykleić, nie mylę się ??
  3. Jak tylko nie będę wyjeżdżał na noc (ze względu na mojego synka) to z zaproszenia skorzystam z pewnością ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 17:19 ---------- Panowie jak się pozbyć tylnej lotki z klapy? Jak to jest zamontowane, na jakimś kleju? W PL czeka na mnie już s-line i jak będę miał chwilę to chciałbym założyć
  4. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już pękło moim zdaniem ktoś sobie dla jaj podbija. To później będzie miał troche nieprzyjemności z takiego podbijania
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktoś mu to robił Ok. Dzięki
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    On się tym zajmuje, czy kogoś zna ?
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy powie mi ktoś czy jest jakiś szpec w Małopolsce co ogarnia przekładkę licznika na taki z kolorowym FISem?
  8. Następna A4 z okolic kolor srebrny?! Bezawaryjności
  9. To Ty pisałeś?
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko ta sruba i ciagniesz troche w bok bo lampa ma jeszcze dwa male plastikowe bolce
  11. No i tyle chciałem wiedzieć Sorki audia4a4 za OT
  12. A ja mogę polecić firmę TintTech ze Zgłobic (ok. Tarnowa) Za B7 Avant tył pasażerowie + reszta tyłu 400zł i naprawdę profesjonalna robota na bardzo dobrej folii. Tutaj ich profil na FB - https://www.facebook.com/tinttechpolska
  13. A sam zderzak czym się różni od zwykłego? (pytam bo nie wiem:decayed:)
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiem. Ale w Wiedniu autem ciężko się gdziekolwiek zaparkować więc jeździmy bardziej komunikacją a auto stoi i się tylko kurzy. Droga do PL i z powrotem 1100 km (a często nie jeżdżę) + jazda po Polsce gdzie za 2 dni robię więcej kilometrów niż tutaj za 2 miesiące
  15. ---------- Post dopisany 18-05-2013 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 19:42 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/s-line-czarny-sufit-266500/#post3560791 brakujące plastiki nie tak trudno dostać, chyba siemian będzie coś miał a sufit za 600 może pójdzie
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja za 2 lata zrobiłem tylko 50 tyś
  17. Może nie w aucie, ale na kompie słucham radia przez Winampa SHOUTcast Administrator HouseTime.FM - 24h House, Electro & More
  18. a będziesz cos chciał.... Wiedziałem, że to napiszesz ale sam pisales ze jestes kulka i ze lubisz jesc
  19. Siemian jak kupiłeś to się pochwal przynajmniej
  20. A co to siemian się do A4 juz nie mieści ?
  21. Widzę, że tez polujesz na lotkę. Jakbyś trafił na dwie sztuki gdzieś, to daj znać Podsufitkę już łatwiej teraz kupić
  22. W ciemnym środku będzie wyglądać rewelacyjnie, tzn. już pewnie wygląda :kox:
  23. Na oko jakieś 70-80% mi to wygląda Kolorek masz ładny i felga tez nie brzydka
  24. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie lotka do avanta s-line z B6 dużo się różni wycięciem na Stop, bardzo jest to widoczne jak sie ją do B7 założy ? Czy może czymś jeszcze się różni bo nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.