Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Pięknie się prezentuje :kox: felga teraz wygląda super
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomek, listwy gotowe? PS. Piwko smakowało?
- B7 Crew
-
Strefa Śmiechu
Miałem to właśnie tutaj wrzucić
-
[Małopolska] Widziany, widziana
W sobotę tj. 15.06 tomasz_gti widziany przed południem na Głowackiego
-
Dziurawa wykładzina pod kierownicą
Może jakaś pianka montażowa i później kawałek wykładziny na to przykleić ?
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Właśnie nie jest duże tylko jak wpinam w bazę to z 10-15 cm odstaje nosidełko od oparcia kanapy z tyłu co za tym idzie bardziej się przesuwa ku przodowi. Koło jesieni muszę powoli rozglądać się za fotelikiem i nie powiem ten Cybex Pallas jak na razie wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- Spokojnie w aucie moge jechać z przodu na miejscu pasażera a za mną jest fotelik. Nogi córki w pozycji wiszącej nie dotykają oparcia(ale może kopać ). Ja mam wygodną pozycję 177cm 80kg. Fotelik będę chciał zapiąć za mną czyli za kierowcą. Ja za wielki nie jestem, więc powinien się zmieścić . A jesli chodzi o kopanie fotela to plastik z tyłu powinien to wytrzymać
-
Klubowe hity - Muzyka Retro
- B7 Crew
- Dziecięce foteliki do samochodów
Koledzy czy mógłby ktoś kto posiada Cybex Pallas 2 Fix wrzucić tutaj lub na PW zdjęcia z samochodu. Jak to wygląda z miejscem. Teraz mój syn jeździ w nosidełku/kołysce (firma Teutonia) i powiem szczerze że jak wpinam go do tyłu to z przodu pasażer nie ma za wygodnej pozycji do jazdy. Siedzenie nie dość że przesunięte do przodu to jeszcze oparcie musi być złożone bardziej ku przodowi.- Klubowe hity - Muzyka Retro
Zaraz wejdzie tutaj ktoś z lat 50` i wrzuci Mieczysława Fogga (przykład). Dla Ciebie lata osiemdziesiąte to Retro. Ja się urodziłem gdy powstawał między innymi Big In Japan, więc nie mogłem nawet tego pamiętać Dla mnie Retro to lata 90te i początek XXI wieku. Każdy wrzuca co mu najbardziej utkwiło w pamięci, co lubił słuchać i przy czym lubił się bawić ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- I żeby nie było OT- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
I wszystko jasne ---------- Post dopisany 09-06-2013 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 12:35 ---------- Dzisiaj po dokładnym myciu auta, aż mnie serce zabolało jak zobaczyłem ile na masce mam odprysków i w jakim stanie jest lakier na aucie. Według mnie tragedia. Muszę się wziąć za doprowadzenie go do jakiegoś normalnego stanu. teraz pytanie czy opłaca się robić zaprawki na odpryskach a jest ich dosyć dużo czy lepiej malowanie całej maski?? I oczywiście w lipcu lub sierpniu jak będę dłużej w PL polerka samochodu na 100%.- Klubowe hity - Muzyka Retro
Casteam - I don't [ORYGINAL VERSION] HIGH QUALITY - YouTube I coś co zawsze wprawiało w dobry nastrój- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Na szyby możesz mieć osobne ubezpieczenie o ile pamiętam ja w starym aucie płaciłem 100zł na rok i możesz je ubezpieczyc w każdej chwili. Zadzwoń tam gdzie masz auto ubezpieczone i zapytaj. ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ---------- wrclaguna a Ty już nie masz co u siebie wymieniać że u innych reżasz?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
P-U-M-A , jak szyby ubezpieczone to można prawie za free wymienić- Klubowe hity - Muzyka Retro
Do dzisiaj jako dzwonek w tel.- Klubowe hity - Muzyka Retro
Zapodam coś od siebie Kocham ten rozdział w moim życiu. Najlepsze imprezy w wcale niedużych lokalnych dyskotekach w których było doborowe towarzystwo i klimat ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------- Strefa Śmiechu
Krajobraz po wybuchu samobójcy - Sadistic.pl Najlepszy komentarz mnie rozjebał- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Znalazłem z Berner`a- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
http://sklep.carmag.pl/69-31-thickbox/klej-do-szyb-310-ml-wurth.jpg Kurde może gdzieś znajdę coś takiego- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W porównaniu do Twojej to jeszcze duuuużo jej brakuje Może następnym razem pogoda bardziej dopisze. PS. Pamiętasz może na jakim dokładnie kleju osadzałeś lotkę? Ja w pobliskim sklepie znalazłem tylko coś do luster/szkła i czas dokladnego wyschnięcia to 72h- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dzięki Tomku za spotkanie Furka na żywo wygląda rewelacyjnie :slina::slina: :kox::kox: Chociaż pogoda nie pozwoliła na dokładniejsze oględziny. I jeszcze raz sorki że wyciągnąłem Cie w taką pogodę na zewnątrz.- [B7 BKH] A4 3,2 FSI Quattro USA by Trzastek - sprzedana
Ja jakbym miał auto z takim serduchem to bym body z eSy wrzucał ale jeśli Tobie tak się podoba to- [B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Fotele z kanapą prezentują się rewelacyjnie Ta korba w tylnych boczkach tylko psuje efekt Powiedz co z tyłu przerabiałeś żeby upchnąć kanapę?