Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Grafitowe, a ori są czarne Coś się wymyśli
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli niższa klasa to powinno siąść... A nie siedzi trzeba będzie kupić sprężyny na przód jakieś -40 na wiosnę i nakleic cos żeby wyglądały na Ori co by na przeglądzie problemów nie było
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak teraz mam 1BE wychodzi z kolorów że mam z B6 klasę wagową 9
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki Czyli u mnie z przodu powinno być cos takiego 8E0 411 105 EK kolor: zielony, niebieski, skoro mam klasę wagową 10 SPrawdzę u siebie i sie wszystko okaże ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- I jest zonk, z przodu mam na sprężynie niebieski, biały, zielony, zielony, czyli inna klasa wagowa, dlatego przód wyje. Z tyłu nie udało mi się zobaczyć, ale pewnie też jest złe
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    1BE. Na przeglądzie 80% na tyle było, więc chyba w porządku są amorki. Teraz dokładnie nie wiem jakie mam kolory. A na tych sprężynach powinienem mieć takie same kolory jak na wczesniejszym 1BA, czy już będą się różniły?
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko dalej nie wiem jakie powinno widnieć oznaczenie na sprężynie. Wydaje mi się że sprężyny które mam mogą być nie do mojego silnika bo jak patrzę na inne audi z zawieszeniem s-line to prześwit tył i przód jest mniej więcej równy a u mnie jest zbyt duża różnica. Tył siedzi tak że prawie nie ma prześwitu między oponą a nadkolem a z przodu prześwit jest według mnie za duży.
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    0yk 0jh PS. Dlaczego jak piszę dużymi literami w tych oznaczeniach to wyświetla mi później małe?
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Szybkie pytanie mam. Jakie oznaczenie (kolory pasków) powinny mieć przednie sprężyny s-line przy silniku 1.9 ?
  9. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie jak dzisiaj obstawiacie mecz Portugalia - Szwecja?
  10. Najlepiej jakbyś sam zobaczył u kogos jak to gra i wtedy sam bys ocenil czy warto. Według mnie nie ma sie co zastanawiac tylko brać BOSE
  11. Da się bez zdejmowania zderzaka? Da się! Bez zdejmowania niczego no może zaślepka od strony pasażera To chyba lepiej maszynką do golenia bo szkód raczej nie zrobisz
  12. Szkoda że miałem kiepski dostęp do neta jak byłem w PL bo też bym podjechał a tak nic nie wiedziałem że nawet spot jest.
  13. Może jeszcze raz spróbuję z pewnym olejem W piątek zabrałem się jeszcze za zniszczoną (zmechaconą) alcantarę na fotelach. Nie zrobiłem fotki przed, ale myślę, że każdy wie jak alcantara wygląda jak się na niej już robią "kulki" . Fotel kierowcy wyglądał już może nie tragicznie, ale piękny nie był. Do usunięcia zmechaceń użyłem jednorazowej golarki, 15 minut roboty i oto efekt Dodam, że najgorszy był element drugi od lewej.
  14. U mnie wygląda to mniej więcej tak: Dwie torby, wózek, śpiworek pełny zabawek, przed wózkiem leży 3kg jabłek i buty (kilka par). Jak widać jeszcze jest miejsce na lodówkę i zakupy
  15. U mnie taka taśma zdała egzamin Owinąłem te wystające bolce od rolety i cisza aż miło
  16. Motula miałem z neta i co do tego własnie nie jestem pewien czy był oryginalny czy nie. Tfu tfu. wypluj te słowa Wszyscy mnie przekonują że 0,8 - 1,0L między wymianami to mniej niż norma, jeszcze to że auto w trasie cały czas na obrotach. Na motulu było więcej, dokładnie nie mierzyłem ile wlewałem.
  17. No jeszcze nie wymieniłem. Najwcześniej będę brał się za to koło piątku bo jak z pracy wracam to już się ciemno robi a w weekend miałem strasznego lenia ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 17:35 ---------- I tak, żarówki w halogenach wymienione (dzięki dudas307 za wąską rękę ) Przedwczoraj wziąłem się za naprawę zatartych wycieraczek. Nie obyło się bez strat - złamane podszybie. Teraz wycieraczki na wolnym "biegu" chodzą dwa razy szybciej niż wcześniej na najszybszym. Przy okazji wymiana oleju i wszystkich filtrów. PS. Motul u mnie nie zdał egzaminu. Miałem więcej dolewki miedzy wymianami niż na Castrolu.
  18. Fajny furacz i z okolic może na żywo uda się zobaczyć go gdzieś. Środek widzę masz taki jak ja na początku ale z czasem przyjdą pomysły do głowy i z pewnością dużo więcej rzeczy zmienisz niz tylko RNS i stołki Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
  19. Wózek Teutonia Cosmo w B7 sie mieścił a że B6 bagażnik ma ten sam to też wejdzie. Ze spacerówką jest juz lżej
  20. Ja kolego będę go miał w weekend następny to będę mógł coś powiedzieć o nim
  21. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale Legia gra drewno niedokładność aż razi w oczy, ustawiają się na boisku jak barany na pastwisku, wszyscy w kupie, przy bramce dla Trabzonsporu jakby w ogóle grać im się nie chciało. Tak jak mówił komentator, niby mecz o wszystko a grają strasznie słabo. Druga połowa lepsza od pierwszej ale dalej za słabo.
  22. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja oglądałem Arsenal - BVB i szczerze powiem, że w miarę wyrównany mecz choć po stronie Dortmundu za dużo głupich strat z których mogła paść bramka taka jak jedyna dla Arsenalu. Lewandowski asysta + bramka, Brawo, choć połowę spotkania obrońcy nie dali mu za dużo pograć.
  23. Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych. Sorry,że zapytam, ale czy Ty chcesz kupić telewizor ze względu na obraz czy ze względu na nóżki?? Jeśli zależy Ci na centralnej nodze to kup sobie F7000. Jeśli chodzi o F5500 w porównaniu do F6800 to F6800 miażdży go jakością obrazu i wbudowanym wifi. Ja osobiście 3D nie używam, nawet nie odpakowałem okularów. Kolego napisałem, że mi sie to nie podoba, ale jeśli obraz w tym TV jest naprawdę taki dobry jak każdy piszę to się nóżki wywali i powiesi telewizor na ścianie. Z tym nie będzie problemu 3D pewnie użyję parę razy i to będzie wszystko ale niech już będzie z tym 3D. ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- Muszę się wybrać w weekend do sklepu i zobaczyć to cacko na żywo
  24. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie wiem czy czasami czaki22 nie ma kanapy z A6 C6. Zapytać go trzeba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.