Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Dzięki Czyli u mnie z przodu powinno być cos takiego 8E0 411 105 EK kolor: zielony, niebieski, skoro mam klasę wagową 10 SPrawdzę u siebie i sie wszystko okaże ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- I jest zonk, z przodu mam na sprężynie niebieski, biały, zielony, zielony, czyli inna klasa wagowa, dlatego przód wyje. Z tyłu nie udało mi się zobaczyć, ale pewnie też jest złe
- B7 Crew
-
B7 Crew
Tylko dalej nie wiem jakie powinno widnieć oznaczenie na sprężynie. Wydaje mi się że sprężyny które mam mogą być nie do mojego silnika bo jak patrzę na inne audi z zawieszeniem s-line to prześwit tył i przód jest mniej więcej równy a u mnie jest zbyt duża różnica. Tył siedzi tak że prawie nie ma prześwitu między oponą a nadkolem a z przodu prześwit jest według mnie za duży.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Piłka nożna
Panowie jak dzisiaj obstawiacie mecz Portugalia - Szwecja?
-
Głośniki zwykłe głośniki bose :)
Najlepiej jakbyś sam zobaczył u kogos jak to gra i wtedy sam bys ocenil czy warto. Według mnie nie ma sie co zastanawiac tylko brać BOSE
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Da się bez zdejmowania zderzaka? Da się! Bez zdejmowania niczego no może zaślepka od strony pasażera To chyba lepiej maszynką do golenia bo szkód raczej nie zrobisz
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Szkoda że miałem kiepski dostęp do neta jak byłem w PL bo też bym podjechał a tak nic nie wiedziałem że nawet spot jest.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Może jeszcze raz spróbuję z pewnym olejem W piątek zabrałem się jeszcze za zniszczoną (zmechaconą) alcantarę na fotelach. Nie zrobiłem fotki przed, ale myślę, że każdy wie jak alcantara wygląda jak się na niej już robią "kulki" . Fotel kierowcy wyglądał już może nie tragicznie, ale piękny nie był. Do usunięcia zmechaceń użyłem jednorazowej golarki, 15 minut roboty i oto efekt Dodam, że najgorszy był element drugi od lewej.
-
Czy do B6 Avant Wejdzie wózek?
U mnie wygląda to mniej więcej tak: Dwie torby, wózek, śpiworek pełny zabawek, przed wózkiem leży 3kg jabłek i buty (kilka par). Jak widać jeszcze jest miejsce na lodówkę i zakupy
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
U mnie taka taśma zdała egzamin Owinąłem te wystające bolce od rolety i cisza aż miło
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Motula miałem z neta i co do tego własnie nie jestem pewien czy był oryginalny czy nie. Tfu tfu. wypluj te słowa Wszyscy mnie przekonują że 0,8 - 1,0L między wymianami to mniej niż norma, jeszcze to że auto w trasie cały czas na obrotach. Na motulu było więcej, dokładnie nie mierzyłem ile wlewałem.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
No jeszcze nie wymieniłem. Najwcześniej będę brał się za to koło piątku bo jak z pracy wracam to już się ciemno robi a w weekend miałem strasznego lenia ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 17:35 ---------- I tak, żarówki w halogenach wymienione (dzięki dudas307 za wąską rękę ) Przedwczoraj wziąłem się za naprawę zatartych wycieraczek. Nie obyło się bez strat - złamane podszybie. Teraz wycieraczki na wolnym "biegu" chodzą dwa razy szybciej niż wcześniej na najszybszym. Przy okazji wymiana oleju i wszystkich filtrów. PS. Motul u mnie nie zdał egzaminu. Miałem więcej dolewki miedzy wymianami niż na Castrolu.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Łoo Pany :kox: Dobre fury i dobre foty
-
[B7 BRE] Red DeVil
Fajny furacz i z okolic może na żywo uda się zobaczyć go gdzieś. Środek widzę masz taki jak ja na początku ale z czasem przyjdą pomysły do głowy i z pewnością dużo więcej rzeczy zmienisz niz tylko RNS i stołki Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
-
Czy do B6 Avant Wejdzie wózek?
Wózek Teutonia Cosmo w B7 sie mieścił a że B6 bagażnik ma ten sam to też wejdzie. Ze spacerówką jest juz lżej
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Ja kolego będę go miał w weekend następny to będę mógł coś powiedzieć o nim
-
Piłka nożna
Ale Legia gra drewno niedokładność aż razi w oczy, ustawiają się na boisku jak barany na pastwisku, wszyscy w kupie, przy bramce dla Trabzonsporu jakby w ogóle grać im się nie chciało. Tak jak mówił komentator, niby mecz o wszystko a grają strasznie słabo. Druga połowa lepsza od pierwszej ale dalej za słabo.
-
Piłka nożna
Ja oglądałem Arsenal - BVB i szczerze powiem, że w miarę wyrównany mecz choć po stronie Dortmundu za dużo głupich strat z których mogła paść bramka taka jak jedyna dla Arsenalu. Lewandowski asysta + bramka, Brawo, choć połowę spotkania obrońcy nie dali mu za dużo pograć.
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych. Sorry,że zapytam, ale czy Ty chcesz kupić telewizor ze względu na obraz czy ze względu na nóżki?? Jeśli zależy Ci na centralnej nodze to kup sobie F7000. Jeśli chodzi o F5500 w porównaniu do F6800 to F6800 miażdży go jakością obrazu i wbudowanym wifi. Ja osobiście 3D nie używam, nawet nie odpakowałem okularów. Kolego napisałem, że mi sie to nie podoba, ale jeśli obraz w tym TV jest naprawdę taki dobry jak każdy piszę to się nóżki wywali i powiesi telewizor na ścianie. Z tym nie będzie problemu 3D pewnie użyję parę razy i to będzie wszystko ale niech już będzie z tym 3D. ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- Muszę się wybrać w weekend do sklepu i zobaczyć to cacko na żywo
- B7 Crew