Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Bo to chyba bardziej wersja Sport ze źle naklejonymi znaczkami s-line niż S-line. Jeśli się mylę proszę poprawić, ale z zewnątrz poza listwami na drzwiach nic z s-line nie widać a w środku kierownica i fotele powinny też być oznaczone a nie są.
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeździ ktoś już tutaj na takim zestawie Zawieszenia Eibach - B12 Sportline ??
  3. Dłuższe blachowkręty lub wkręty do regipsa i jazda PS. Srebrna A4 na tej feldze całkiem ładnie wygląda
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pojemny
  5. Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia. PS. Które Dębno?
  6. Na razie zakupione i wymienione lampki pod drzwiami. Efekt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Cena może w porównaniu do "ledów" z allegro większa, ale jak chcecie mieć solidny produkt to nie ma się co zastanawiać i brać moduły od Tomnik`a
  7. Ładnie się autko prezentuje
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Polecam poczytać u mnie w temacie
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie poleci ktoś jakieś fajne żarówki do halogenów, coś wpadającego w barwę xenona?
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hehe, ja nie pamiętam ile za to płaciłem
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chodzi Ci o zmianę czerwonego na kolor, czy zmiana manetki, dokładka czujnika w zbiorniczek od płynu do sprysków i odblokowanie kompa? Jak to drugie to mi akurat robił to siemian, ale myślę że więcej osób takie rzeczy robi
  12. Tak to już teraz będzie że wcześniej będziesz musiał coś kupić żonie (i nie mówie tutaj o garczkach ) inaczej mody będą rzadkim zjawiskiem PS. Gratulacje!!
  13. Jak to mówią "Potrzeba, Matką wynalazków" Obkleić czarną izolacją i jak w oryginale
  14. Widzę że mieszkania w blokach mają swoje uroki. U mnie jest podobnie. Nawet po wykręceniu korków może Cię prąd kopnąć. Jak przyszedł raz elektryk zmieniać cos w kuchni to powiedział że sie nie da bo po drodze od skrzynki kolory sie zmieniają 3 razy a puszek łączeniowych brak
  15. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Miejsce fajne i jak sie jedzie od Klosteneuburga to przy jednym zakręcie jest taki fajny mały parking i tam można by sie ustawić o ile nikogo tam nie bedzie ---------- Post dopisany 25-08-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2013 at 15:19 ---------- Panowie robimy jakiegoś spota? Jak coś to pisać kto kiedy może. Ja od czwartku wieczorem mam wolne do niedzieli.
  16. Każdy ma swoje zdanie na temat szyb jak i innych rzeczy. Ja osobiście tez wolę mieć ciemne, po pierwsze ze względu na dziecko żeby mu tam za bardzo nie świeciło i po drugie ze względu na ciekawskich. Często jeżdżę z odsuniętą roletą bagażnika i nie chcę żeby każdy widział co przewożę Ciemne szyby na +
  17. Się dzieje z deską w kolorze może to całkiem dobrze wyglądać No i będzie czym teraz hamować
  18. Pożycz na chwilę od kogoś włącznik DRL i zobacz czy ruszą jak tak to kupic taki włącznik
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pytam bo może akurat przez pomyłkę sprzedającego tak jak pisałeś udało by się trafić na takie z kompasem
  20. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie podpowie mi ktoś jakie numery mialy lusterka z kompasem? To do nich sie zalicza czy nie? 4L0857511PK
  21. Fura na zywo jak zawsze lepiej wyglada niz na zdjeciach tyl az sie prosi o lotke s-line
  22. S-line zewnętrzny to tylko przód jak widać i listwy na tylnych drzwiach. Czyli już ktos przed Tobą zaczął modzić Chyba że taka konfiguracja z salonu, ale w to wątpię Obudowy lusterek zmieniłbym na matowe. I dokończył zewnętrzny s-line
  23. Aha. Jeszcze doszły moduły LED w boczki (dolne lampki) i muszę przyznać że świecą przyzwoicie. Na forum już ktoś zdjęcia pokazywał więc ja wklejał nie będę chyba że ktoś bardzo będzie chciał zobaczyć to się zrobi fotkę, ale na pewno nie dziś ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Powolutku, ale najważniejsze że do przodu. Chociaż teraz będzie trudniej modzić, chyba że za plecami małżonki bo się ostatnio delikatnie mówiąc wku***a, że więcej przy aucie siedzę niż z nią
  24. Jakieś fotki ze środka wrzuć Bezawaryjności
  25. Fajnie to będzie grało jak się zrobi Full Bose ale teraz już czuć różnicę Zresztą jak się zrobi następnego spota to ocenisz sam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.