Treść opublikowana przez shakal
-
Czarnuch Fabiana
Bo to chyba bardziej wersja Sport ze źle naklejonymi znaczkami s-line niż S-line. Jeśli się mylę proszę poprawić, ale z zewnątrz poza listwami na drzwiach nic z s-line nie widać a w środku kierownica i fotele powinny też być oznaczone a nie są.
- B7 Crew
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Dłuższe blachowkręty lub wkręty do regipsa i jazda PS. Srebrna A4 na tej feldze całkiem ładnie wygląda
- B7 Crew
-
Czarnuch Fabiana
Wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia. PS. Które Dębno?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Na razie zakupione i wymienione lampki pod drzwiami. Efekt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Cena może w porównaniu do "ledów" z allegro większa, ale jak chcecie mieć solidny produkt to nie ma się co zastanawiać i brać moduły od Tomnik`a
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Ładnie się autko prezentuje
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Tak to już teraz będzie że wcześniej będziesz musiał coś kupić żonie (i nie mówie tutaj o garczkach ) inaczej mody będą rzadkim zjawiskiem PS. Gratulacje!!
-
Urwana klamka kanapy tylnej, jak otworzyc?
Jak to mówią "Potrzeba, Matką wynalazków" Obkleić czarną izolacją i jak w oryginale
-
Żarówki LED
Widzę że mieszkania w blokach mają swoje uroki. U mnie jest podobnie. Nawet po wykręceniu korków może Cię prąd kopnąć. Jak przyszedł raz elektryk zmieniać cos w kuchni to powiedział że sie nie da bo po drodze od skrzynki kolory sie zmieniają 3 razy a puszek łączeniowych brak
-
Austria - Wiedeń
Miejsce fajne i jak sie jedzie od Klosteneuburga to przy jednym zakręcie jest taki fajny mały parking i tam można by sie ustawić o ile nikogo tam nie bedzie ---------- Post dopisany 25-08-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2013 at 15:19 ---------- Panowie robimy jakiegoś spota? Jak coś to pisać kto kiedy może. Ja od czwartku wieczorem mam wolne do niedzieli.
-
Lava Grey by Oprych/ taki se S-line / i ... nowe foty
Każdy ma swoje zdanie na temat szyb jak i innych rzeczy. Ja osobiście tez wolę mieć ciemne, po pierwsze ze względu na dziecko żeby mu tam za bardzo nie świeciło i po drugie ze względu na ciekawskich. Często jeżdżę z odsuniętą roletą bagażnika i nie chcę żeby każdy widział co przewożę Ciemne szyby na +
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Się dzieje z deską w kolorze może to całkiem dobrze wyglądać No i będzie czym teraz hamować
-
Czy możliwe żeby w a4b7 nie było świateł do jazdy dziennej?
Pożycz na chwilę od kogoś włącznik DRL i zobacz czy ruszą jak tak to kupic taki włącznik
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Fura na zywo jak zawsze lepiej wyglada niz na zdjeciach tyl az sie prosi o lotke s-line
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
S-line zewnętrzny to tylko przód jak widać i listwy na tylnych drzwiach. Czyli już ktos przed Tobą zaczął modzić Chyba że taka konfiguracja z salonu, ale w to wątpię Obudowy lusterek zmieniłbym na matowe. I dokończył zewnętrzny s-line
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Aha. Jeszcze doszły moduły LED w boczki (dolne lampki) i muszę przyznać że świecą przyzwoicie. Na forum już ktoś zdjęcia pokazywał więc ja wklejał nie będę chyba że ktoś bardzo będzie chciał zobaczyć to się zrobi fotkę, ale na pewno nie dziś ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Powolutku, ale najważniejsze że do przodu. Chociaż teraz będzie trudniej modzić, chyba że za plecami małżonki bo się ostatnio delikatnie mówiąc wku***a, że więcej przy aucie siedzę niż z nią
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Jakieś fotki ze środka wrzuć Bezawaryjności
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Fajnie to będzie grało jak się zrobi Full Bose ale teraz już czuć różnicę Zresztą jak się zrobi następnego spota to ocenisz sam