Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeśli jest jak w Mercedesie to musisz mieć dziurę na wylot żeby uznali Chyba że w Audi jest inaczej, ja na szczęście nie muszę do nich z tym jeszcze jeździć (odpukać) PS. Znajomy ma A6 z 1995. Jeździ z odpryskiem na masce wielkości małego plastra cytryny już 3 lata i rdza ani myśli się za niego brać lepszy ocynk chyba.
  2. Właśnie miałem pisać czy ten hak tak naprawdę jest Ci potrzebny? Trochę szpeci między rurkami
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Obrzucaj go trochę kamieniami i jedź później tam gdzie grad był. Fotka + telefon do ubezpieczalni i gotowe
  4. Gratulacje przesiadki Taką właśnie chciałbym trafić po B7
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak tam Panowie po gradobiciu w Polsce? Mam nadzieję, że żadna A4 nie ucierpiała
  6. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I BVB w finale. Szkoda że Robert nie trafił nic ze swoich okazji, ale może coś w finale? Końcówka emocjonująca
  7. Furka ładnie się prezentuje
  8. Pojedziesz przez Chałupki, to wpadnij to sprawdzimy Jak tylko nie będzie to problemem, to mogę podjechać, przy okazji obczaję Twoją świnię planowany wyjazd do PL końcem maja dopiero
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to taniej niż w Austrii, jak pytałem 2 lata temu to mówił koleś że coś koło 60€ kosztuje nie ważne czy przejdzie później przegląd czy nie. Ja nie wpisywałem i przegląd robię bez problemów, do szyb też się nie doczepiali. Muszę tylko uważać na kolizję bo mogą się wtedy doczepić dlaczego jeżdżę na większej feldze niż w dowodzie.
  10. To trzeba będzie znaleźć kogoś z komputerem. Chyba dopiero jak będę w PL to sprawdzę bo w Wiedniu raczej nie będę przepłacał za sprawdzenie
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    I ile w DE to kosztuje ? Ja jeżdżę bez wpisu bo w dowodzie tylko największe mam wpisane 17
  12. Podpięcie pod komputer wyjaśni sprawę?
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W DE też macie że jak masz większe koła lub szerszą oponę to musicie robić Typisierung?
  14. Panowie coś ostatnio wydaję mi się, że bardziej trzęsie autem na postoju. Czego to może być przyczyną? Mechanikiem nie jestem więc trudno mi samemu to zdiagnozować
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    RS, jakbyś wrzucił coś z polerowanym rantem i środkiem w czarny połysk byłby
  16. Donald?
  17. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeszcze neony pod auto wrzuć ... też mi się wydaje że biała felga nie będzie tutaj dobrze wyglądać. No ale właścicielowi ma się podobać
  18. Dawniej nauczyciel mógł więcej niż dzisiaj, drewniana linijka pomagała w nauce, teraz nauczyciel nie może się nawet krzywo popatrzeć na ucznia bo już go skarżą, że się znęca. Uczniowie robią co chcą i nikt im w tym nie przeszkadza to ja się pytam jak ma być dobrze? Rozpieszczone dzieciaki w domach z zasadami bezstresowego wychowywania. Dużo bym dał żeby wróciły dawne czasy. ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- Najważniejsze to zrobić dokładne zdjęcie AUDI A4 B7 2005-2008 ROK LEWA LAMPA IDEALNA (3147176223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. Nie chciałeś pikowanej skóry na gałce? 1. Poduchę musisz zmienić bo nie podejdzie. 2. Taśma też do wymiany. 3. I kodowanie Jak się pomyliłem to zaraz ktos mnie poprawi ale wydaje mi się że jak u siebie miałem wymieniana kierkę to taśma poszła nowa i kodowanie było.
  20. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak do teraz Barca bez pomysłu na atak. Mocny pressing Bayernu nie pozwala im na za dużo. I zaczyna się już udawanie na każdym kroku bo nerwy puszczają.
  21. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie brakuje ze 4 tyś. do takiej okrągłej liczby Jeszcze 300 i będzie pół bańki
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wiem że tylną osłoną fotela. W B6 nie zachodzi na boki. Zobacz gdzieś na zdjęciach.
  23. Nie zasycha na twardo, ja robiłem tym dokładnie: Sorki za OT
  24. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Trzeba będzie uderzyć na jakiś szrot może maja jakieś rozbite. A jak nie to będzie bez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.