Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie podpowie mi ktoś czy te białe plastiki do kierunków w bixenonie można gdzieś osobno dostać?
  2. Ja już jedną lampę rozklejałem, ale nie pomyślałem wtedy o tym żeby od razu rozkleić drugą i wywalić pomarańczowe plastiki. Sklejałem na masie bitumicznej i jak do tej pory nic nie paruje, a robiłem to ponad rok temu
  3. Dobrze skleisz na masie bitumicznej i będzie lala ja tylko czekam na dłuższy pobyt w PL i wywalam pomarańcz z lamp
  4. Kolego tak jak piszesz jest to uchwyt na siatki z zakupami żeby nie goniły po bagażniku.
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak ta dokładka z cupry jest montowana ?? Widzę że wszystkich bierze na czarny grill
  6. Silnik zalany Motulem, zobaczymy za ile zaświeci o dolewkę
  7. Bixenon pomarańczowe kierunki sam wyciągałeś? Teraz pewnie zmiana zderzaka bo wątpię żeby Ci się chciało dorabiać spryski. To masz dokładkę z cupry?
  8. Wunderbar :kox: Moim zdaniem jeden z najładniejszych avant'ów na forum
  9. Czemu zakładasz setup zimowy (17') jak już po zimie ? Ps. Nie wiem dlaczego, ale mi te przednie światła jakoś tutaj nie pasują
  10. Fura prezentuje się elegancko. Jeździ pewnie nie gorzej
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie nie ma ktoś na zbyciu silniczków do szyb w wersji HIGH za rozsądne pieniądze? Handlarze na allegro ceny mają prawie jak w ASO
  12. Chyba moderatorzy powinni zamknąć temat bo zdjęć jak nie było tak nie ma Każdy się już doczekać nie może
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Proszę
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przypuszczam, że Mlody_z_drogi pisząc ostatni post o mało co pewnie klawiszy klawiatury w stolik nie wcisnął :grin:
  15. Całkiem ładnie się prezentują chociaż zwolennikiem "szprych" nie jestem
  16. Zamaże rejestrację i wyślę w większej rozdzielczości
  17. Liście w paincie na drzewa tylko dokleję Nie no tak serio mogę wysłać, nic mnie to nie kosztuje Tylko które? Pomoże ktoś wybrać?
  18. Jak widzę niektórych na "Ledach" za 20 zł. które świecą z taka samą mocą jak w telefonie dioda informująca o wyczerpaniu baterii to wolę jeździć na swoich ori DRL w B7 które są przynajmniej widoczne. Zresztą od tego są żeby na nich jeździć
  19. Gratki furki 3.0tdi zawsze o takim silniku marzyłem a kupiłem 1.9 Następnym razem będę wiedział co brać
  20. Dzięki gregorygrzes Jak kupiłem moje obecne stołki skóra/alcantara to niestety boczki w komplecie były ale z korbami tył. Nie tak dawno trafiły się 4xelektryka + pakiet światło (dzięki akjam ) Wczoraj w PL znów chwila czasu, więc od razu do garażu i zmiana boczków Wpadły też letnie kapcie i mimo że auto nie za czyste coś tam uwieczniłem na fotkach. Pozdrawiam
  21. Ładna. Widać, że zadbana sztuka. Fajnie że kolorowy FIS masz Jakieś plany na przyszłość?
  22. shakal odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    No no, piękny avancik felga tutaj robi robotę z tymi heblami Ogólnie furka
  23. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli BVB trafi na Barcę lub Real to nie widzę innej opcji jak tylko przegrana (chociaż chciałbym żeby rodacy sięgnęli po puchar). W meczu z Malagą było widać jaką dziurawą obronę ma BVB. Gdyby Malaga miała tylko więcej szczęścia w tym meczu to ich właśnie oglądalibyśmy w półfinale. Z Bayernem mogą sobie jeszcze poradzić co udowadniali juz nieraz
  24. akjam, widzę, że jest więcej osób które druciarstwa w aucie nie lubią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.