Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. http://hsmaker.com/harlemshake.asp?url=http%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Fforum Harlem Shake Baby!
  2. Uuułaaa.. furka prezentuje się pięknie. fotki
  3. Dobra robota Gdzie kupowałeś folię i czy były inne kolory?
  4. A wziąłeś kolego pod uwagę to że palniki mogły mieć przebicia na kabelkach? Tak czy owak palnik do wymiany jest.
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, jak ściągnę podsufitkę i będę chciał dołożyć antenę GPS na dach to czy od spodu jest fabrycznie znaczone jakieś miejsce gdzie trzeba zrobić otwór?
  6. Ładna sztuka, kolor . Mnie natomiast zastanawia po co zapachy w aucie, w którym jest skóra. Nie lubisz zapachu skóry? . I że ktoś oszczędził na RNSe, a wsadził s-line, toż to do siebie w ogóle nie pasuje Koniecznie dokładaj jako pierwsze właśnie RNSE a później koło na lato Bezawaryjności życzę
  7. Zazdroszczą i tyle tylko się nie chcą przyznać
  8. Czyżby chodziło o adaptery ?? Adapter, rezystor lub żarówka 5W inaczej bez błędu się nie obejdzie.
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A ja bym właśnie wolał w połysku
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Poczekam, poczekam ja najwcześniej za dekory będę się brał końcem marca. ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- A to będziesz miał malowane czy jakiś materiał?
  11. I tu się z Tobą kolego nie mogę zgodzić, ponieważ palnik xenonowy gdy mruga to tez jest oznaka że już się kończy. Wiem to bo u siebie jak i u znajomych taki problem występował. Przetwornice były w porządku i cała instalacja też. Po wymianie palników na nowe wszystko wróciło do normy.
  12. Będzie błąd na FISie Chyba że zaopatrzyłeś się w odpowiedni dodatkowy osprzęt
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zastanawiam się właśnie nad czerwienią, ale ciemną cos A'la czerwone wino, alu szczotkowane było by może drugim zestawem jak kiedyś kupię
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Taki Do tego czarny sufit będzie niedługo.
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde, zastanawiam się na jaki kolor by tu prysnąć dekory może ktoś ma pomysł?
  16. No nie powiem, ładnie poradził sobie ten środek z fotelami, chyba sobie też takie coś zamówię Teraz Marku już nie będzie jedzenia z McDrive, trzeba będzie się ruszyć do środka i stać w kolejkach
  17. Jak nie chcesz anteny to się wymień autem, ja jeszcze nie przedziurawiłem dachu :decayed:
  18. U raggi-ego jak zawsze nie ma lipy a mieszki masz już z czerwoną nicią?
  19. Siemian, nie denerwuj się już bo Ci żyłka pęknie
  20. Stołki co będziesz ze starymi robił ?
  21. No i są białe boczki. Za chwile zmiana foteli
  22. przełącznik z A3,zmieniałem sam środek pasuje też do B7 dałem za przełączniki szyb na cztery drzwi z przełącznikiem lusterek 250zł z przesyłkom na allegro ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- swap przełączników szyb http://s12.postimage.org/g9fdlo5d5/image.jpg http://s4.postimage.org/59wqwmke1/64_3.jpg swap przełącznika świateł efekt końcowy http://s3.postimage.org/7q73qe2in/62_4.jpg Dziwnie tylko wyglądają te wybrzuszenia na rączce względem przycisków, to jest minus tej przekładki Ale włącznik świateł prezentuje się zacnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.