Treść opublikowana przez shakal
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Dobrze kombinujesz
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Hehehe, teraz będzie widzieć wszystko
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Światełka na choinkę ? :decayed:
-
B7 Crew
W tej chwili się rozeznać tylko muszę mniej więcej ile co kosztuję, nie wiem też jak z naklejką od austriackiego przeglądu czy uda się w razie czego przełożyć bo siedzi lepiej niż polskie od rejestracji. Jak trafię czarny sufit do mojej A4 to przygotówka pod czujniki i później tylko szybę się wymieni i resztę rzeczy dołoży
-
B7 Crew
OK 400zł z Securit lub Pilkington Która lepsza ? I coś tanio jak na fotochromatyczną szybę, chyba że teraz to już takie tanie To i to idzie na pierwszy montaż w Audi, byle nie kupuj Nord glass O NordGlass czytałem i z pewnością się tego nie złapię Zapytam u miejscowych magików od szyb jak będę w PL co za ile mają
- B7 Crew
- B7 Crew
-
VFIZ on Audi B6/B7
Jeszcze chwila i minie rok od pierwszego terminu Napisanie w dniu 24.03.2012, 21:29 Myślę, że nie ma co się napalać aż nie zobaczycie tego na żywo zamontowanego w samochodzie u któregoś z forumowiczów Takie moje zdanie i niech kicoro się nie oburza bo ludzie są niecierpliwi.
-
A4 B7 Filka
Szkoda auta I żeby zamienników Ci nie chcieli upchać. Części masz ori i takie same masz mieć zamontowane na auto z powrotem. Nie daj się ubezpieczycielowi
-
Muzyka w naszych autkach
Gabriel & Dresden ft. Betsie Larkin- Play It Back (Maor Levi Remix) - YouTube
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jak nie masz pełnego fisa to błędów też nie masz, proste Też tak mi się wydaje, że kolega benczo chyba nie ma pełnego fisa, bo normalnie od razu wali błąd na każdej ledowej żarówce bez wbudowanego opornika/rezystora. I byłem teraz w aucie zobaczyć czy spryski mam grzane i ku mojemu zdziwieniu są podgrzewane , więc chyba zamówię sobie te mgłowe ---------- Post dopisany 08-12-2012 at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 13:09 ---------- Podpowie ktoś, kto może być producentem tego wzoru felgi ?? Trochę zalatują BBS-ami, chociaż mogę się mylić. Chyba, że to coś chińskiego
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Gdzie ustrzeliłeś boczki na tył w alcantarze pod elektrykę? Też mi tego brakuje i narazie jeżdżę z materiałami Mody na plus, z resztą jak zawsze
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Audi A4 S4 B6/B7 lusterko lusterka (2741681815) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Kurde też mam ochotę na LEDy z A6, niestety wiem że sobie z tym modem sam nie poradzę i narazie odpuszczam.
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Teraz redbull zawsze zimny
-
B7 Crew
jakbyście mieli zamiar zamawiać to proszę o info o takim zamiarze na PW Przypuszczam, że za niedługo pojawią się na polskim rynku kopie tego produktu w trochę niższej cenie. Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu i dostęp do ori wtyczek od tych lampek to mógłby się z tym pobawić Na mnie w domu już czeka taki adapter dzięki akjam
- B7 Crew
-
moja niunia
Kolorek auta piękny zawsze mi się taki podobał,, szkoda tylko że przy tym kolorze środek przeważnie jest jasny. Co do zmian w środku to podpatrz jak co wygląda u forumowiczów i rób jak Tobie się podoba a nie innym