Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. A może Majki nie ma odblokowanego FISa i dlatego u niego nie wywalało. A po drugie to myślisz, że ile poświecą Ci te ledy za 9zł ?? Nie lepiej zainwestować w ori i jak nie chcesz żeby Ci wywalało błędu wlutować radiator lub dokupić adapter taki jak ja mam i akjam ? Zresztą każdy robi jak chce
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    H4mm3r, do VIPa mi duuuużo brakuję i nawet nie myślę że kiedyś nim zostanę Panowie w Wiedniu opady śniegu od kilkunastu lat są rekordowe. Nie mam zdjęcia z mierzenia ale jest 32cm śniegu na dachu po około 36 godzinach opadów. W tej chwili trochę ustało Oto zdjęcie mojej A4 Dzieci przechodzące do szkoły trochę odkryły stronę pasażera.
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    H4mm3r, co to cieć ? to coś na wzór VIP ? PS. Napisałem, że może pytać też tutaj Taki na wpół nowicjusz rzekłbym
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Po pierwsze użyj opcji "szukaj" a może znajdziesz odpowiedź na swoje pytania, jeśli jednak ich nie znajdziej śmiało możesz zapytac tutaj
  5. Kolego, wystarczy kupić (jesli nie posiadasz) oparcie tylnego siedzenia pod wersje avant, zdejmujesz tapicerkę w sposób jaki pokazałem i masz goły stelaż. Ja kupiłem siedzenia z sedana a że potrzebowałem mieć zamontowaną roletę to musiałem własnie przełożyć te "plecy" ze starego oparcia.
  6. Witam. W moim małym "warsztacie" chciałem zaprezentować jak przełożyć "plecy" tylnego oparcia z wersji Avant z uchwytami pod roletę bagażnika, do oparcia z wersji Sedan (dzielona), które jak wiadomo nie posiada takich uchwytów. Długo szukałem jak to zrobić i do końca nie mogłem znaleźć nigdzie dokładnego opisu tego zabiegu. Pół roku temu pewien forumowicz (Bromchit) naprowadził mnie trochę jak się za to zabrać, a mianowicie trzeba było po pierwsze wymontować prowadnice zagłówków... i tutaj właśnie pojawił się problem. Prowadnic za żadne skarby nie dałem rady wymontować, więc postanowiłem, że spróbuję podejść do tej operacji od innej strony. Zrobiłem kilka zdjęć, czasami brakowało trzeciej ręki więc postaram się to opisać słowami Czas operacji: 3,5 godziny z demontażem i późniejszym zamontowaniem oparć w samochodzie. Myślę, że jakbym musiał to samo robić po raz drugi to max 1,5 godzinki na spokojnie Do tej operacji potrzebujemy prócz narzędzi i cierpliwości, stelaż z mocowaniami pod roletę lub oparcie swoich starych siedzeń. Mowa tu o wersji avant, bez którego się nie obędzie. Oczywiście jeśli uda się wyciągnąć jako pierwsze prowadnice zagłówków to tylko ich demontaż w tym poradniku zmienia się z ostatniego miejsca na pierwsze. Reszta myślę przebiega tak samo Potrzebne narzędzia to: Zestaw Torx, śrubokręt płaski i krzyżak, kombinerki, młotek i latarka 1. Demontaż podłokietnika Rozkładamy podłokietnik aby ukazała nam się druga strona plastikowej zaślepki zawiasu Łapiemy lekko od spodu palcami i naciskając śrubokrętem zaczep odciągamy zaślepkę Odkręcamy torxem śrubkę która trzyma podłokietnik i w pozycji złożonej ciągniemy do góry odginając lekko tą blachę do której przykręcony był podłokietnik aby nie porysować go 2. Wyciągnięcie zamka Teraz należy wyciągnąć zamek odkręcając dwie śruby, torx i krzyżak 3. Zdjęcie tapicerki ze stelaża Na początek trzeba wyciągnąć plastikową prowadnicę podważając ją śrubokrętem, następnie kładziemy oparcie na podłodze (jesli skóra to proponuję podłożyc koc) i naciskając kolanem na "plecy" zaczynamy wyciągać z zatrzasków tapicerkę najlepiej od strony wyciągniętego wcześniej zamka W szerszym oparciu tapicerka dodatkowo zaczepiona jest na metalowe pręty plastikowymi zaczepami które po użyciu troche siły (i głowy ) odczepią się bez problemu I jeszcze pas a dokładnie plastik z którego pas wychodzi. Po odgięciu tapicerki ten plastik zaczepiony jest na dwóch zaczepach po bokach. trzeba je wysunąć najlepiej płaskim śrubokrętem. Ja nie wyciągałem go całkowicie, wysunąłem go na tyle by materiał i gąbka wyszła. I tutaj jak jest zaczepiony Po ściągnięciu tapicerki z gąbką powinny ukazać nam się prowadnice zagłówków Ja do ich wyciągnięcia użyłem kombinerek do ściśnięcia zaczepów i młotka do ich wybicia U mnie prowadnica wygląda tak Oto zdjęcie prowadnicy od Bromchita i prowizoryczne narzędzie do jej wyciągnięcia Jak widać prowadnice się różnią i to może być przyczyną lepszego wyciągnięcia ich. Po wypiciu jednego browara zabieramy sie za składanie w odwrotnej kolejności Mam nadzieje, że komuś przyda się moja mała fotorelacja Pozdrawiam
  7. No akjam, Recaro miażdżą suty Lustra też za***ista sprawa teraz to Ci chyba tylko koniobijki w tym aucie brakuje
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dlatego napisałem że można ją zrobic żeby tak właśnie wyglądała
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Encient German Gothic ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Może coś takiego? W większym rozmiarze troche lepiej to wygląda jak cos teraz zachowałem wiekszy rozmiar. Można też zrobić żeby "w" nie wyglądało jak "m" .
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wczoraj w końcu ogarnąłem przekładkę pleców tylnego oparcia z avanta pod siedzenia z sedana. Porobiłem parę fotek, jak będę u siebie to zapodam wątek w "Warsztat - zrób to sam" może komuś się przyda, ponieważ ja szukałem i nie mogłem nic znaleźć.
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie podpowie mi ktoś gdzie w b7 znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej i jaki jest koszt nowego? Od wczoraj zauważyłem że zawyża mi temperaturę o jakieś 4-5 stopni.
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak to jest jak się tylko pierwszą stronę tematu przeczyta
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    "Na tej aukcji licytujecie Państwo komplet graficznych czujników tylnych z montażem" Piszą że czujniki
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nic nie mam przeciwko, tylko żeby post pod postem później nie był z linkami do różnych aukcji
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Żeby się nam tutaj za chwilę nie zrobił dział Ciekawe aukcje Allegro, ebay itd.
  17. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czekam na fotki
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakie mniej więcej wymiary tych magnesów będą ?
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Vredestein Ultrac Sessanta, tylko przy 19 i 35 profilu nie maja 215 tylko 225 , ale mam już drugi komplet tych opon i następny też będzie taki sam. Super trzyma na mokrej nawierzchni a na suchej jak byś przyklejony był do drogi
  20. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To jak to rozumieć hehe pisałem do martinus`a , ale Twoja odpowiedź wcześniej się wyświetliła a chodziło mi o szybe że nie pod czujniki.
  21. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    po pierwsze nie pod czujniki i po drugie 500 kilosów po szybę nie uśmiecha mi się lecieć
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Miałem w poprzednim aucie i w nocy dużo lepiej "odbijała" światła, a w dzień promienie słoneczne. Dziwie się, że w Audi tak mało się widzi tych szyb w porównaniu z innymi nawet gorszymi markami.
  23. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Różnie na te szyby mówią, atermiczna, fotochromatyczna, solar, a chodzi mi właśnie dokładnie o tą jakby fioletową (zależy z jakiego kąta się patrzy)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.