Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hehe. Najważniejsze, że zmierzone Wiszę dobrego browara Dzięki.
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Spoko H4mm3r, nie mam do nikogo żalu ani też pretensji bo niby o co?!
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zaraz Ci to zmierzę Lux malina już myślałem że nikt metra w domu nie ma
  4. Wrzucę linki żeby inni mogli tez zobaczyć, nie wiem dlaczego ale u mnie i chyba nie tylko u mnie w znacznikach [ img ] nie widać tych fotek http://s12.postimage.org/7kaqax4u4/DSC_0127.jpg http://s22.postimage.org/hwjltof7k/DSC_0128.jpg http://s17.postimage.org/kwknjl6qm/DSC_0129.jpg http://s22.postimage.org/tx51uemm8/DSC_0130.jpg http://s9.postimage.org/u7x25qkym/DSC_0219.jpg http://s17.postimage.org/p63macv32/DSC_0237.jpg ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ---------- Rzeczywiście te Ledy w zderzaku są niepotrzebne skoro masz ori w lampach. S-line zewnętrzny tak jak piszą koledzy - tylko znaczki. Dorzuć fotki ze środka auta. Bezawaryjności życzę
  5. Odgrzeje kotleta panowie Jak to wygląda w avancie z tymi kurtynami? Trzeba je ściągać czy nie? Za 2 tygodnie będę u siebie zmieniał sufit i wolę się dowiedzieć jak najwięcej, bo chyba będę robił to sam (chyba że ktoś z okolic Brzesko/Tarnów ma czas to zapraszam )
  6. Ciekawe wyposażenie Nie wiem czy tylko u mnie ale fotek nie widać
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie prośbę mam do kogoś kto ma antenę dachową GPS Jakby wybierał się do samochodu po coś to mógłby zmierzyć odległość od końca dachu (nie lotki) do tylnej części anteny? Nie wiem czy od spodu Audi ma zaznaczony ten punkt a nie chcę się zdziwić jak zdejmę podsufitkę
  8. Tak jak pisałem turbinką się zajmę, nie osobiście ale zostanie sprawdzona. Co do oleju to taki był lany przez wcześniejszą właścicielkę, przynajmniej tak twierdziła, ale z babami to różnie Hmm.. może przy następnej wymianie bym czymś innym zalał? Mówisz, że ten Motul dobry? Dokładnie jaki będę potrzebował do siebie pod pompowtryski, orientuje się ktoś? Tak Olej Motul będzie wiele lepszym wyborem niż ten olej który teraz zalewasz. W dziale diesel masz odpowiedni temat z Olejami. Tam dowiesz się wszystko:wink:
  9. shakal odpowiedział(a) na gregjag temat w 2.0TDI
    Jak postoi krócej między odpalaniami to lepiej pali czy tylko temperatura ma na to wpływ? Jak w niedługich odstępach czasowych pali normalnie w róznych temp. a w dłuższych gorzej to zobacz czy gdzieś do układu paliwowego nie dostaje się powietrze.
  10. Tak jak pisałem turbinką się zajmę, nie osobiście ale zostanie sprawdzona. Co do oleju to taki był lany przez wcześniejszą właścicielkę, przynajmniej tak twierdziła, ale z babami to różnie Hmm.. może przy następnej wymianie bym czymś innym zalał? Mówisz, że ten Motul dobry? Dokładnie jaki będę potrzebował do siebie pod pompowtryski, orientuje się ktoś?
  11. Dokładnie rok temu jeden mechanik sprawdzał mi ją i mówił że są śladowe znaki oleju, ale podobno tak ma być, więc nie wiem teraz chyba podjadę gdzieś indziej żeby sprawdzili jeszcze raz. Teraz będę wymieniał rozrząd to przy okazji sprawdzi się turbo
  12. Witam. Chciałem się dowiedzieć czy u kogoś ten silnik też lubi sobie łyknąć olej? U mnie sprawa wygląda tak, że po około 10.000km zaświeca się niski stan oleju i muszę zrobić dolewkę ok. 1L (może nie cały). Jeżdżę na Castrol EDGE do PD. Na blacie prawie 200.000km. Nie ma żadnych wycieków, turbina czysta. Mam się czegoś obawiać, czy to raczej normalne?
  13. Może co niektórzy uważają że ta felga RS6 jest oklepana, ale ja myślę że jest to jedna z najlepszych ori felg Audi Po korekcie gwintu ładnie wszystko wyszło Ja lotkę już kupuję drugi rok i coś nie mogę kupić Jaki następny mod ? PS. kiedy fotele wrzucasz?
  14. Jak siedzisz w firmie to zrob te foty panie kulka
  15. Bardzo trafna uwaga. Aż zanotuję :decayed:
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Test opon letnich ADAC 2013 w rozmiarze 225/45 R17 W/Y ~ Oponeo.pl szkoda że wiekszych rozmiarów nie testują, ale w sumie 17 a 18 to nie duża różnica.
  17. Tak, to są prowadnice zagłówków. Ja u siebie demontowałem je na samym końcu "od środka" , czyli jak ściągnąłem materiał i gąbkę ze trzech boków oparcia ( czwarta strona zeszła po wybiciu prowadnic ) Wszystko robić trzeba z głową żeby nie potargać materiału, ani nie uszkodzić widocznych plastików.
  18. Ja kolego zmieniałem całą kierownicę, ale wiem że da się też zmienić samą multifunkcję. Ostatnio na allegro widziałem takie przyciski, poszukaj może znajdziesz
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam u siebie vredestein ultrac sessanta 215/40/18 już drugi komplet i jestem z nich bardzo zadowolony
  20. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Opony i felgi - GEREX.PL Popatrz tutaj, albo najlepiej zadzwoń. Konkretna Firma którą mogę polecić. Koleś raczej wszystko ciągnie z niemieckich hurtowni. Nietypowe rozmiary tez ściąga
  21. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Opony wzmacniane XL. Kto musi je kupować i dlaczego? - Opony i felgi - Eksploatacja - Wieszjak.pl
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Skoro aukcja z allegro zawsze można wrzucić w "Na Każdy Temat / Ciekawe aukcje Allegro, ebay itd."
  23. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Po pierwsze nie ten wątek. Po drugie wrzuć w znaczniki [ url ] [ /url ]
  24. Dlatego ja wyciągałem je na końcu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.