Treść opublikowana przez shakal
-
Strefa Śmiechu
- B7 Crew
No kurde rzadko tam zaglądam Pisz do dzika z forum ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-najnizsze-ceny-forumowiczow-super-rabaty-motul-najlepszej-cenie-32035/ Dzięki za namiary- B7 Crew
Kupuje ktoś olej Motula przez internet? Jakiś zaufany sprzedawca/sklep ?? Kurde u mnie w okolicy nie mają go w swoich sklepikach i twierdzą że na hurtowniach tez tego nie ma (wydaję mi się że chcą wepchnąć to co mają na sklepie)- B7 Crew
- Dvd w zagłowkach
Przeważnie takie firmy robią już całość z podłączeniem do odtwarzacza w schowku. Nie wiem czy zrobią Ci tylko monitor w zagłówku, albo zrobią ale skasują jak za całość. Nie lepiej samemu coś podziałać?- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
W porównianiu z "rurkami": które miałem wcześniej to jest mega zmiana! Tamte po prostu nie świeciły! Właśnie też miałem rurki we wcześniejszym aucie i wsiadając do niego w nocy jak zapalały się te ledy to oczy aż bolały od patrzenia w ich świetle. Czytałem że jakiś problem z mrugnięciem podczas ich zapalania jest? Bardzo to jest widoczne?- Witam
Już się przywitałeś Tutaj jest ---> http://a4-klub.pl/newbie-11/siema-268786/ <--- W tym wątku edytuj swój 1 post i napisz coś o swoim autku. zmień temat wątku i dodaj jakieś fotki, nie będziesz musiał zakładać kolejnego. Pozdrawiam- Witam
Jeśli chciałeś sie tylko przywitać to nie ten dział. Tutaj możesz się przywitać ---> Newbie Jeśli chciałeś opisać swój samochód to troche za mało napisałeś. Tak czy siak witamy na forum- Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Jak ktoś chce gotową z 5 biegami i wstecznym w tył to proszę bardzo NEU Original A4 S4 RS4 8E B6 B7 Schaltknauf Audi S-Line Leder Tuning Knauf 5Gang | eBay I chyba sprzedający z Polski (sądząc po imieniu i nazwisku)- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przeczytanie Twojego całego wątku rozłożyłem sobie na 2 dni ale muszę przyznać ciekawe rzeczy się tu dzieją Furka a modzenia końca nie widać.- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
O kurde, teraz zauważyłem dopiero że wrzuciłeś do środka Ledy od Tomnika. Rzeczywiście tak jasno świecą? Może tez bym się skusił bo widzę że światło całkiem całkiem dają- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Na allegro jest tego trochę Nie powiem samemu jeszcze w ciasnym garażu ciężko wymienić, ale efekt po pracy wynagradza wszystkie boleści związane z montażem- B7 Crew
- [B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Teraz tył aż się prosi o podwójny wydech a przód o s-line Fajnie Ci to siedzi- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Właśnie się zastanawiam tylko muszę się co nieco dowiedzieć jak to dobrze zrobić żeby mi nie wsadzili takiej samej jak mam teraz. ---------- Post dopisany 06-04-2013 at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 19:28 ---------- Antena podłączona, od razu 6 odebranych satelit w miejscu, myślę że jak ruszę gdzies autem to złapie więcej. Stara antena która miała być na liczniku spadła (a ja myślałem że popsuta) dlatego najwięcej udało jej się odebrać jednego satelitę i nie działała tak jak miała działać- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Z pewnością z tego moda najbardziej zadowolona będzie córka- [B7 BLB] 2.0 TDI Moja Kochanka :)
I kolejny czarny jak diabeł avancik na forum Ta dokładka rzeczywiście jakaś taka za duża. Jak lampy na tył to tylko z a6 wkładaj Pokaż co tam w środku kryje ten furacz Bezawaryjności- B7 Crew
- elektrycznie otwierana i ZAMYKANA klapa bagażnika
Panowie, sufit wymieniłem, fotki zrobiłem, ale zapomniałem do Wiednia aparatu i najpóźniej jutro wieczorkiem wrzucę je tutaj. Ale od razu mówię że na moje oko to ten silniczek sie w B7 nie zmieści, chyba żeby co nieco wyciąć, ale to juz ingerencja w szkielet i nie wiem co by z tego później wyszło. ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2013 at 20:25 ---------- Obiecane fotki, mam nadzieję że takie wystarczą Postimage.org / gallery - dsc 0562, dsc 0563, dsc 0564, dsc 0565, dsc 0566- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jeździ się dobrze, jak do tej pory najmocniejsze felgi jakie miałem ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 17:36 ---------- Panowie prośbę mam do kogoś kto ma antenę dachową GPS. Jakby wybierał się do samochodu po coś to mógłby zmierzyć odległość od końca dachu (nie lotki) do tylnej części anteny? Nie wiem czy od spodu Audi ma zaznaczony ten punkt a nie chcę się zdziwić jak zdejmę podsufitkę a wymiana już niebawem ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 09:05 ---------- Święta, święta i po świętach, a że znalazło się chwilę czasu w piątek to postanowiłem co nie co podłubać przy aucie I oto efekt: I jako że wymieniałem podsufitkę a nie miałem anteny do GPS to postanowiłem ją dołożyć Zostało tylko podłączyć do radia bo zapomniałem wyjmaków Ale za to zabiorę się bliżej weekendu Chwilę mi nad tym zeszło bo jak na złość zaczął sypać dość obfity śnieg i musiałem się schować do ciasnego garażu w którym pole manewru nie było za duże, ale jakoś dałem radę Do wymiany pójdą jeszcze boczki w alcantarze i lusterko, ale to przy okazji zmiany szyby- [ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Zapowiada się konkretny projekt o ile właścicielowi nie utrudnią tego pieniądze i zbyt bujna fantazja Nie no tutaj dużo robić nie trzeba i autko będzie malina. Wywal te chromy z drzwi i zmień kierownicę Bezawaryjności ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Celuj od razu w jakąś 3 ramienną Ja do teraz żałuje że zmieniłem na 4 ramienną z multi- [B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Ładnie siedzi na tym gwincie I jednak fotele z B8 pasują do B7- Piłka nożna
Przyjęcia, podania w wykonaniu naszej reprezentacji ta naprawdę słaby punkt i wiedząc że grają statystycznie ze słabszym rywalem co niektórych ponosi fantazja i myślą że są wirtuozami w dziedzinie dryblingu- [ B7 BKE ] - Moje A4 Avant - BLUE - By Maxito.
Właśnie nie mam i się zastanowię, ale teraz inne rzeczy w kolejce czekają- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nie napisałem że musisz mieć tylko że śmiesznie to wygląda. A po drugie to moje zdanie i chyba paru innych osób również ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- No dobra może z 18 przesadziłem ale 19 na to co ja mam do hamowania bym nie założył Z mojej strony koniec OT - B7 Crew