Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No kurde rzadko tam zaglądam Pisz do dzika z forum ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-najnizsze-ceny-forumowiczow-super-rabaty-motul-najlepszej-cenie-32035/ Dzięki za namiary
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kupuje ktoś olej Motula przez internet? Jakiś zaufany sprzedawca/sklep ?? Kurde u mnie w okolicy nie mają go w swoich sklepikach i twierdzą że na hurtowniach tez tego nie ma (wydaję mi się że chcą wepchnąć to co mają na sklepie)
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    blutucz, łap dokładka zderzaka seat leon Cupra R 1ML805903 (3158952555) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. Przeważnie takie firmy robią już całość z podłączeniem do odtwarzacza w schowku. Nie wiem czy zrobią Ci tylko monitor w zagłówku, albo zrobią ale skasują jak za całość. Nie lepiej samemu coś podziałać?
  5. W porównianiu z "rurkami": które miałem wcześniej to jest mega zmiana! Tamte po prostu nie świeciły! Właśnie też miałem rurki we wcześniejszym aucie i wsiadając do niego w nocy jak zapalały się te ledy to oczy aż bolały od patrzenia w ich świetle. Czytałem że jakiś problem z mrugnięciem podczas ich zapalania jest? Bardzo to jest widoczne?
  6. shakal odpowiedział(a) na arturek82 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Już się przywitałeś Tutaj jest ---> http://a4-klub.pl/newbie-11/siema-268786/ <--- W tym wątku edytuj swój 1 post i napisz coś o swoim autku. zmień temat wątku i dodaj jakieś fotki, nie będziesz musiał zakładać kolejnego. Pozdrawiam
  7. shakal odpowiedział(a) na arturek82 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jeśli chciałeś sie tylko przywitać to nie ten dział. Tutaj możesz się przywitać ---> Newbie Jeśli chciałeś opisać swój samochód to troche za mało napisałeś. Tak czy siak witamy na forum
  8. Jak ktoś chce gotową z 5 biegami i wstecznym w tył to proszę bardzo NEU Original A4 S4 RS4 8E B6 B7 Schaltknauf Audi S-Line Leder Tuning Knauf 5Gang | eBay I chyba sprzedający z Polski (sądząc po imieniu i nazwisku)
  9. Przeczytanie Twojego całego wątku rozłożyłem sobie na 2 dni ale muszę przyznać ciekawe rzeczy się tu dzieją Furka a modzenia końca nie widać.
  10. O kurde, teraz zauważyłem dopiero że wrzuciłeś do środka Ledy od Tomnika. Rzeczywiście tak jasno świecą? Może tez bym się skusił bo widzę że światło całkiem całkiem dają
  11. Na allegro jest tego trochę Nie powiem samemu jeszcze w ciasnym garażu ciężko wymienić, ale efekt po pracy wynagradza wszystkie boleści związane z montażem
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z seata leona cupra R
  13. Teraz tył aż się prosi o podwójny wydech a przód o s-line Fajnie Ci to siedzi
  14. Właśnie się zastanawiam tylko muszę się co nieco dowiedzieć jak to dobrze zrobić żeby mi nie wsadzili takiej samej jak mam teraz. ---------- Post dopisany 06-04-2013 at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 19:28 ---------- Antena podłączona, od razu 6 odebranych satelit w miejscu, myślę że jak ruszę gdzies autem to złapie więcej. Stara antena która miała być na liczniku spadła (a ja myślałem że popsuta) dlatego najwięcej udało jej się odebrać jednego satelitę i nie działała tak jak miała działać
  15. Z pewnością z tego moda najbardziej zadowolona będzie córka
  16. I kolejny czarny jak diabeł avancik na forum Ta dokładka rzeczywiście jakaś taka za duża. Jak lampy na tył to tylko z a6 wkładaj Pokaż co tam w środku kryje ten furacz Bezawaryjności
  17. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie podrzuci ktoś numer tego małego daszka z podsufitki (kolor czarny).
  18. Panowie, sufit wymieniłem, fotki zrobiłem, ale zapomniałem do Wiednia aparatu i najpóźniej jutro wieczorkiem wrzucę je tutaj. Ale od razu mówię że na moje oko to ten silniczek sie w B7 nie zmieści, chyba żeby co nieco wyciąć, ale to juz ingerencja w szkielet i nie wiem co by z tego później wyszło. ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2013 at 20:25 ---------- Obiecane fotki, mam nadzieję że takie wystarczą Postimage.org / gallery - dsc 0562, dsc 0563, dsc 0564, dsc 0565, dsc 0566
  19. Jeździ się dobrze, jak do tej pory najmocniejsze felgi jakie miałem ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 17:36 ---------- Panowie prośbę mam do kogoś kto ma antenę dachową GPS. Jakby wybierał się do samochodu po coś to mógłby zmierzyć odległość od końca dachu (nie lotki) do tylnej części anteny? Nie wiem czy od spodu Audi ma zaznaczony ten punkt a nie chcę się zdziwić jak zdejmę podsufitkę a wymiana już niebawem ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 09:05 ---------- Święta, święta i po świętach, a że znalazło się chwilę czasu w piątek to postanowiłem co nie co podłubać przy aucie I oto efekt: I jako że wymieniałem podsufitkę a nie miałem anteny do GPS to postanowiłem ją dołożyć Zostało tylko podłączyć do radia bo zapomniałem wyjmaków Ale za to zabiorę się bliżej weekendu Chwilę mi nad tym zeszło bo jak na złość zaczął sypać dość obfity śnieg i musiałem się schować do ciasnego garażu w którym pole manewru nie było za duże, ale jakoś dałem radę Do wymiany pójdą jeszcze boczki w alcantarze i lusterko, ale to przy okazji zmiany szyby
  20. Zapowiada się konkretny projekt o ile właścicielowi nie utrudnią tego pieniądze i zbyt bujna fantazja Nie no tutaj dużo robić nie trzeba i autko będzie malina. Wywal te chromy z drzwi i zmień kierownicę Bezawaryjności ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Celuj od razu w jakąś 3 ramienną Ja do teraz żałuje że zmieniłem na 4 ramienną z multi
  21. Ładnie siedzi na tym gwincie I jednak fotele z B8 pasują do B7
  22. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Przyjęcia, podania w wykonaniu naszej reprezentacji ta naprawdę słaby punkt i wiedząc że grają statystycznie ze słabszym rywalem co niektórych ponosi fantazja i myślą że są wirtuozami w dziedzinie dryblingu
  23. Właśnie nie mam i się zastanowię, ale teraz inne rzeczy w kolejce czekają
  24. Nie napisałem że musisz mieć tylko że śmiesznie to wygląda. A po drugie to moje zdanie i chyba paru innych osób również ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- No dobra może z 18 przesadziłem ale 19 na to co ja mam do hamowania bym nie założył Z mojej strony koniec OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.