Treść opublikowana przez shakal
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych.
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Myślę, że do grudnia coś wybiorę
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Tylko na co zwracać uwagę przy wyborze takiego telewizora?
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Witam. Chcę kupić telewizor z WiFi, powiedzmy jakieś 46" do 3500zł. W sklepach jest tego dużo a że ja za bardzo się na telewizorach nie znam to proszę o pomoc co by mi w sklepie nie wcisnęli bubla z najniższej półki. Możecie coś polecić?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Piękna Ostatnio niedaleko mnie przez parę dni parkowała taka sama S5 też sportback. Nie mogłem się napatrzeć na nią Gratki furki i oczywiście bezawaryjności
- B7 Crew
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Przy okazji ostatniego wypadu do Polski, został założony od dawna czekający na to moduł Bluetooth z literką H, oraz wymieniona została kierownica na trzyramienną z multifunkcją z modelu B8. Na montaż czekają jeszcze żarówki do halogenów o barwie 7500K Teraz trzeba będzie wymienić gałkę zmiany biegów na pikowaną i obszyć lewarek ręcznego co by sie to wszystko ładnie komponowało. I takie żaróweczki wpadną do halogenów Pytanie w związku z żarówkami mam a mianowicie jak je wymienić? wiem że trzeba zdjąć kratki tylko nie wiem dokładnie jak. Może ktoś podpowie
-
Dziecięce foteliki do samochodów
I ja chyba tez zdecyduję się na fotelik Roemer King Plus 9-18kg Jeszcze nie robiłem nigdzie przymiarki do auta i nie wiem teraz czy w B7 będzie dobrze siedział i chyba będę musiał się gdzieś wybrać i przymierzyć.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Wunderschön :kox: Jeszcze przy tym kolorze auta
-
Piłka nożna
Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
d*py nie urywa , oczywiście żart z mojej strony bo zazdroszczę
-
A4 B5 na superbach by Radek_siara
Wrzuć jakieś fotki auta ewentualnie jakies plany na przyszlość
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Tez bym chciał żeby takie coś czekało u mnie na montaż
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Ciekawie się tu robi Powodzenia w przekładce
-
Strefa Śmiechu
- B7 Crew
Połamać to będziesz musiał a raczej powycinać jeśli masz tunel 1Din Gdzies na forum widziałem zdjęcie co dokładnie trzeba wyciąć ale w którym wątku to nie wiem ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/ Tutaj coś jest ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ---------- Może to cos pomoże ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- Ja jak docinałem to po kawałku i mierzyłem kosz co by na początku za dużo nie wyciąć. Jeszcze pod popielniczkę musisz coś obciąć, ale co to nie wiem bo mi to juz czaki22 wycinał- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
właśnie temu zaprzeczyłeś Przynajmniej nie bynajmniej- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fajnie to wygląda z tym chromem. Szkoda że w B7 nie wychodziło to ORI. Na zdjęciu wydaje się jakby samo "pokrętło" było lekko zapadnięte, na żywo jest tak samo?- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Ładny wynik- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jest ktos w ogole na forum kto nic w aucie nie grzebal? przy tych wszystkich wariatach nie da sie tego zrobic- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Dojechałeś już?- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
też tak myślę, że czarna z chromem nie wygląda najlepiej, więc zostanie srebrna i mam nadzieję ten wzór- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Panowie czy taka felga będzie pasować do reszty auta, chodzi mi o chromowane listwy wokół szyb i relingi, czy lepiej by wyglądała w srebrnym kolorze?- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Jeśli masz świadka na to co się stało i może on to poświadczyć to sprawę masz wygraną. Jak jeszcze masz nagranie z kamerki to + dla Ciebie. Sąd będziesz miał korespondencyjnie czy musisz się stawić? Jak taka kasa wpłynie to jest duże pole do popisu- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ładnie, ładnie jeszcze jak wrzucisz na tył LED z C6 to już będzie cudeńko . Ręczny robił Ci Reggi? - B7 Crew