Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Spokojnie wystarczy i będziesz zadowolony. Ok. Dzięki wielkie za poradę
  2. Czyli jak wezmę 80Ah i powiedzmy 740A to będzie dobry? np. VARTA BLUE DYNAMIC 80Ah 740A P+ HURTOWNIA ŁÓDŹ HIT (3959749695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    :polew: Się uśmiałem hehe. Do mega reżaczy takich jak np. H4mm3r, akjam itp. to mnie brakuje tyle co z Warszawy do Chin Ale dziękuje za wyróżnienie
  4. Czyli potrzebuje 380A 80Ah? Bo nie wiem dlaczego jest jeszcze to 640A ?!
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Też mi to na Ori nie wygląda
  6. Właśnie mój ori akumulator odmówił posłuszeństwa i to wtedy gdy potrzebowałem samochód. Powiedzcie mi jedną rzecz. Akku podobno dobiera się do wyposażenia. Oryginalnie w mojej A4 siedziało cos takiego 12A 380A 80Ah DIN 640A EN/SAE a że od kupna auta podokładane jest parę rzeczy typu RNSE i grzane stołki, więc jaki musiałbym teraz kupić akumulator żeby go nie obciążać za bardzo??
  7. Kopara opada :shock3: <--- tak przypuszczam koleś z lambo wygląda aż do dzisiaj
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Masz ori S-line? Z s-line na razie tylko tylna lotka
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ufff... bałem się silniej pociągnąć żeby nic nie urwać. Nic biorę latarkę i zapieprzam wymontować i do ładowania
  10. Ło kurde. U mnie wskazówka od obrotów nawet tak nie zapierdziela jak u Ciebie od prędkości :kox:
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pomoże ktoś? Jak wymontować akumulator w naszych A4 wiem że jest śruba z przodu którą trzeba odkręcić, ale co to za kabel i jak to zdemontować?? Akumulator dzisiaj odmówił posłuszeństwa a jutro rano potrzebuję samochód mieć sprawny
  12. shakal odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba @wrclaguna ostatnio pisał, że ma. A jak nie, to poszukaj na poprzednich stronach tego wątku - na pewno ktoś oferował na sprzedaż. Już nie ma Janusz - mumen też pisał że ma Pisał, pisał, nawet wysłał już zdjęcia tego wkładu. Niestety od tego momentu się nie odezwał już.
  13. Oj wpadnie przód s-line kierownica powietrza nowa? Ile płaciłeś, bo mnie tez taki wydatek czeka niedługo
  14. shakal odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba @wrclaguna ostatnio pisał, że ma. A jak nie, to poszukaj na poprzednich stronach tego wątku - na pewno ktoś oferował na sprzedaż. Już nie ma
  15. A o co chodzi
  16. Teraz składane lustra aż się proszą o montaż
  17. shakal odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakby ktoś miał na zbyciu wkład przedniej popielniczki, ewentualnie całą popielniczkę to proszę pisać Najlepiej jakby nie była używana przez palacza
  18. Masz szkła lusterek z ramką? Jak nie to masz zwykłe szkła. Ja mam bez tej plastikowej ramki a się ściemniają Chyba że chodzi Ci o delikatny pasek który idzie przy końcach szkła (ok 2mm od rantu)
  19. Fajny projekt się zapowiada Czerwony kolor z czarnymi dodatkami zawsze mi się podobał
  20. Podejdź teraz do auta jak jest ciemno i przyświeć latarką w czujnik światła (obok guzika od włączania) dla pewności zakryj palcem czujnik zmierzchu od strony szyby, lusterka boczne powinny sie ściemniać wraz z lusterkiem wstecznym, jak się nie ściemniają to masz zwykłe
  21. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8E0955101D, 8E0955102D
  22. Kolego PW
  23. Kolego to są lustra fotochromatyczne. Kosz zależny od tego czy masz wewnętrzne z fotochromem czy nie. Jak masz to koło 300zł (szkła i krótka wiązka między słupkiem A i lustrem) Jak nie masz to koszta rosną o wewnętrzne lusterko z czujnikiem zmierzchu + wiązka. PS. Z którego Dębna jesteś??
  24. Panu z ASO krata browara się należy za gratisowe piny z kablami i tulejki
  25. Za dwa tygodnie powinienem wszystko wiedziec Ostatnim razem jak bylem w PL to zabraklo czasu niestety. Nastukane z Samsunga ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2014 at 05:36 ---------- W czasie oczekiwania na kolejny (drugi ) element pakietu s-line, dzisiaj wpadło takie cudo x2 Dzięki za pomoc koledze z forum dudas307 za załatwienie luster i bezinteresowną pomoc I mimo iż obydwoje coś takiego robiliśmy pierwszy raz to wszystko hula aż miło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.