Treść opublikowana przez shakal
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Spokojnie wystarczy i będziesz zadowolony. Ok. Dzięki wielkie za poradę
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Czyli jak wezmę 80Ah i powiedzmy 740A to będzie dobry? np. VARTA BLUE DYNAMIC 80Ah 740A P+ HURTOWNIA ŁÓDŹ HIT (3959749695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
- B7 Crew
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Czyli potrzebuje 380A 80Ah? Bo nie wiem dlaczego jest jeszcze to 640A ?!
- B7 Crew
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Właśnie mój ori akumulator odmówił posłuszeństwa i to wtedy gdy potrzebowałem samochód. Powiedzcie mi jedną rzecz. Akku podobno dobiera się do wyposażenia. Oryginalnie w mojej A4 siedziało cos takiego 12A 380A 80Ah DIN 640A EN/SAE a że od kupna auta podokładane jest parę rzeczy typu RNSE i grzane stołki, więc jaki musiałbym teraz kupić akumulator żeby go nie obciążać za bardzo??
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Kopara opada :shock3: <--- tak przypuszczam koleś z lambo wygląda aż do dzisiaj
- B7 Crew
- B7 Crew
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ło kurde. U mnie wskazówka od obrotów nawet tak nie zapierdziela jak u Ciebie od prędkości :kox:
-
B7 Crew
Panowie pomoże ktoś? Jak wymontować akumulator w naszych A4 wiem że jest śruba z przodu którą trzeba odkręcić, ale co to za kabel i jak to zdemontować?? Akumulator dzisiaj odmówił posłuszeństwa a jutro rano potrzebuję samochód mieć sprawny
-
B8 TrOOOOp
Chyba @wrclaguna ostatnio pisał, że ma. A jak nie, to poszukaj na poprzednich stronach tego wątku - na pewno ktoś oferował na sprzedaż. Już nie ma Janusz - mumen też pisał że ma Pisał, pisał, nawet wysłał już zdjęcia tego wkładu. Niestety od tego momentu się nie odezwał już.
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Oj wpadnie przód s-line kierownica powietrza nowa? Ile płaciłeś, bo mnie tez taki wydatek czeka niedługo
-
B8 TrOOOOp
Chyba @wrclaguna ostatnio pisał, że ma. A jak nie, to poszukaj na poprzednich stronach tego wątku - na pewno ktoś oferował na sprzedaż. Już nie ma
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
A o co chodzi
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Teraz składane lustra aż się proszą o montaż
-
B8 TrOOOOp
Jakby ktoś miał na zbyciu wkład przedniej popielniczki, ewentualnie całą popielniczkę to proszę pisać Najlepiej jakby nie była używana przez palacza
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Masz szkła lusterek z ramką? Jak nie to masz zwykłe szkła. Ja mam bez tej plastikowej ramki a się ściemniają Chyba że chodzi Ci o delikatny pasek który idzie przy końcach szkła (ok 2mm od rantu)
-
[B7 ASB] avant / S- line / quattro - angry bird by okopa3
Fajny projekt się zapowiada Czerwony kolor z czarnymi dodatkami zawsze mi się podobał
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Podejdź teraz do auta jak jest ciemno i przyświeć latarką w czujnik światła (obok guzika od włączania) dla pewności zakryj palcem czujnik zmierzchu od strony szyby, lusterka boczne powinny sie ściemniać wraz z lusterkiem wstecznym, jak się nie ściemniają to masz zwykłe
- B7 Crew
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Kolego PW
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Kolego to są lustra fotochromatyczne. Kosz zależny od tego czy masz wewnętrzne z fotochromem czy nie. Jak masz to koło 300zł (szkła i krótka wiązka między słupkiem A i lustrem) Jak nie masz to koszta rosną o wewnętrzne lusterko z czujnikiem zmierzchu + wiązka. PS. Z którego Dębna jesteś??
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Panu z ASO krata browara się należy za gratisowe piny z kablami i tulejki
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Za dwa tygodnie powinienem wszystko wiedziec Ostatnim razem jak bylem w PL to zabraklo czasu niestety. Nastukane z Samsunga ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2014 at 05:36 ---------- W czasie oczekiwania na kolejny (drugi ) element pakietu s-line, dzisiaj wpadło takie cudo x2 Dzięki za pomoc koledze z forum dudas307 za załatwienie luster i bezinteresowną pomoc I mimo iż obydwoje coś takiego robiliśmy pierwszy raz to wszystko hula aż miło