Treść opublikowana przez shakal
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
A gdzie nowe koło??
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
A tam Chwilowo bedzie bez, jak sie trafia jakies ori to sie zalozy a jak nie to tak juz zostanie Nastukane z Samsunga
-
Wzór licznika inny niż w innych a4 ...
Kurcze aż się dziwnie na to patrzy. Widziałem już parę liczników w B7, ale z takim się nie spotkałem.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Nie chcę tylko żeby od słońca się pogięły i od deszczu wypłowiały ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Trochę mu do ori brakuję
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
To ori? ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- Coś za tanio jak na Ori
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
No to ładnie
-
Swap ori wydechu z 2.7TDI do 1.9TDI FWD
Na Ebay wisi wydech z 2.7 do ośki z dokładką na 2 rury Auspuff komplett Audi A4 B7 2.7 TDI 2007 mit Blende in in Pommersfelden | eBay
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Dobra furmanka
-
[B7 BPW] Avant, Quattro, Lava Grey - mój dupowóz
To dobrze Jakie zawieszenie miałeś seryjnie, że po dołożeniu sprężyn dopiero wyrównało się z tyłem?
-
[B7 BPW] Avant, Quattro, Lava Grey - mój dupowóz
Nie żałuj na AC nawet to podstawowe bo A4 dość chodliwe są co chwile się słyszy o skradzionej A4
-
[B7 BPW] Avant, Quattro, Lava Grey - mój dupowóz
W miarę fajne wyposażenie jak na początek. Najważniejsze że Bix już jest Jakie ledy na tył zamierzasz wrzucić?
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
Popieram kolegę co do tyłu samochodu Powiedz mi jak ze spalaniem u Ciebie? Zawsze mnie zastanawiało jak w takiej dużej budzie radzi sobie 110 konny 1.9TDi
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Szkoda kasy na te znaczki, dodatkowy plus - lepiej wygląda BEZ Demontaż zderzaka ogarniesz bez zdejmowania kół, lekko wystarczy odchylić nadkole. Tylni tez demontowałem bez ściągania kół tak że z przednim zrobię podobnie Muszę popatrzyć gdzie są jakie mocowania bo szczerze nie wiem ładnie to świeci ile kosztują i skąd je masz? ;-) a normalne światła jakie masz? ori czy też coś wymodziłeś? O ile mnie pamięć nie myli to kupowałem od tego gościa tylko napisz mu co dokładnie chcesz. A normalne światła mam Bixenon i nic z nimi nie kombinowałem ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- Kurde nie wrzuciłem linku GPT PLASMA WHITE HID XEN H11 HB4XS 8500K JAFRA (4178297345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
W halogenach mam takie żarówki. Barwa 7500k ale to są zwykłe żarówki Zdjęcie mam z telefonu, efektu na zdjęciu nie widać, ale świecą przyzwoicie zapytaj H4mm3r`a też takie ma.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
W piątek jak zdążę to będzie zewnętrzny s-line cały no tylko będzie brakować tych znaczków na listwach
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Lepiej bez?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Weekend majowy miejmy nadzieje że nie będzie tylko padać bo znów będę musiał to w ciasnym garażu bez światła robić Musze jeszcze poszukać jak go zdemontować bo jeszcze nawet nie sprawdzałem ---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ---------- Muszę jeszcze dorwać znaczki s-line na drzwi
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Poprawki lakiernicze?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Miałem znów ludzi ale może we środę po południu podjadę O które żarówki Ci chodzi Ja zapłaciłem za kierownice powietrza 82zł a numer to 8E0 117 335 N , lewa strona. Chęci i ze 2 browary
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jak spotkam to podziękuje To się właśnie nazywa pasja... albo choroba jak kto woli Nastukane z Samsunga ---------- Post dopisany 25-04-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 10:27 ---------- No to zderzak będzie można już montować
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak znajdę chwilę czasu to może zjawie się chociaż przywitać
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Sorki za OT, ale też jestem użytkownikiem już drugiego kompletu sessanty i następny też taki będzie, ktoś pisał że się ścierają szybciej niż inne z klasy premium, ale opona która trzyma się drogi musi się ścierać a jazda na mokrym pozytywnie zaskakuje
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Napisz jak poszło ale myślę, że wszystko w miarę jasno opisałem i poradziłeś sobie z tym.
- B7 Crew
- B7 Crew