Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. A tam Chwilowo bedzie bez, jak sie trafia jakies ori to sie zalozy a jak nie to tak juz zostanie Nastukane z Samsunga
  2. Kurcze aż się dziwnie na to patrzy. Widziałem już parę liczników w B7, ale z takim się nie spotkałem.
  3. Nie chcę tylko żeby od słońca się pogięły i od deszczu wypłowiały ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Trochę mu do ori brakuję
  4. To ori? ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- Coś za tanio jak na Ori
  5. Na Ebay wisi wydech z 2.7 do ośki z dokładką na 2 rury Auspuff komplett Audi A4 B7 2.7 TDI 2007 mit Blende in in Pommersfelden | eBay
  6. To dobrze Jakie zawieszenie miałeś seryjnie, że po dołożeniu sprężyn dopiero wyrównało się z tyłem?
  7. Nie żałuj na AC nawet to podstawowe bo A4 dość chodliwe są co chwile się słyszy o skradzionej A4
  8. W miarę fajne wyposażenie jak na początek. Najważniejsze że Bix już jest Jakie ledy na tył zamierzasz wrzucić?
  9. Popieram kolegę co do tyłu samochodu Powiedz mi jak ze spalaniem u Ciebie? Zawsze mnie zastanawiało jak w takiej dużej budzie radzi sobie 110 konny 1.9TDi
  10. Szkoda kasy na te znaczki, dodatkowy plus - lepiej wygląda BEZ Demontaż zderzaka ogarniesz bez zdejmowania kół, lekko wystarczy odchylić nadkole. Tylni tez demontowałem bez ściągania kół tak że z przednim zrobię podobnie Muszę popatrzyć gdzie są jakie mocowania bo szczerze nie wiem ładnie to świeci ile kosztują i skąd je masz? ;-) a normalne światła jakie masz? ori czy też coś wymodziłeś? O ile mnie pamięć nie myli to kupowałem od tego gościa tylko napisz mu co dokładnie chcesz. A normalne światła mam Bixenon i nic z nimi nie kombinowałem ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- Kurde nie wrzuciłem linku GPT PLASMA WHITE HID XEN H11 HB4XS 8500K JAFRA (4178297345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. W halogenach mam takie żarówki. Barwa 7500k ale to są zwykłe żarówki Zdjęcie mam z telefonu, efektu na zdjęciu nie widać, ale świecą przyzwoicie zapytaj H4mm3r`a też takie ma.
  12. W piątek jak zdążę to będzie zewnętrzny s-line cały no tylko będzie brakować tych znaczków na listwach
  13. Lepiej bez?
  14. Weekend majowy miejmy nadzieje że nie będzie tylko padać bo znów będę musiał to w ciasnym garażu bez światła robić Musze jeszcze poszukać jak go zdemontować bo jeszcze nawet nie sprawdzałem ---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ---------- Muszę jeszcze dorwać znaczki s-line na drzwi
  15. Poprawki lakiernicze?
  16. Miałem znów ludzi ale może we środę po południu podjadę O które żarówki Ci chodzi Ja zapłaciłem za kierownice powietrza 82zł a numer to 8E0 117 335 N , lewa strona. Chęci i ze 2 browary
  17. Jak spotkam to podziękuje To się właśnie nazywa pasja... albo choroba jak kto woli Nastukane z Samsunga ---------- Post dopisany 25-04-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 10:27 ---------- No to zderzak będzie można już montować
  18. Jak znajdę chwilę czasu to może zjawie się chociaż przywitać
  19. Sorki za OT, ale też jestem użytkownikiem już drugiego kompletu sessanty i następny też taki będzie, ktoś pisał że się ścierają szybciej niż inne z klasy premium, ale opona która trzyma się drogi musi się ścierać a jazda na mokrym pozytywnie zaskakuje
  20. Napisz jak poszło ale myślę, że wszystko w miarę jasno opisałem i poradziłeś sobie z tym.
  21. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba, że piszesz o tej białej B7 to w takim razie pytaj RS-a to jego bryka
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Najnormalniejszy Bix, nic nie modzone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.