Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Najlepiej sam napis bez tla zrobic. Czarny i bialy. Takie moje zdanie. Nastukane z samsunga
  2. Zdarza sie ja raz chcialem wjechac z otwarta klapa do garazu na szczescie skonczylo sie na kilku malych ryskach. Nastukane z samsunga
  3. stołki . Chyba też bym poczekał z resztą DTM na rzecz takich foteli
  4. . To teraz jeszcze tylko tył i progi?
  5. To już lepiej kupić komplet i wymienić wszystko na czarny kolor
  6. Wpadaj na Perłę ---------- Post dopisany 13-07-2014 at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 20:33 ---------- I u mnie przyszedł czas na zmianę hebli miałem to robić sam, ale jednak doszedłem do wniosku że mogę sobie z tym nie poradzić i poszło zlecenie Jedyny minus to niepomalowane zaciski które miały być wypiaskowane i pomalowane proszkowo przez "znajomego". Do tej pory żałuję że nie pojechałem do jakiejś firmy z tym. Po oddaniu zacisków minął miesiąc (zaciski miały być gotowe w tydzień) pojechałem je odebrać i co? Zaciski jak były położone w kącie tak leżały podczas mojej wizyty. Delikatnie się zdenerwowałem no ale co zrobić, jak na drugi dzień miałem już termin na zmianę hebli. Zabrałem je i założone zostały w stanie w jakim były kupione. Przed: Po: Różnica w hamowaniu kolosalna. Teraz powoli zbierać graty na tył
  7. Nie z takich robili igły będzie dobrze
  8. Dzisiaj ok 16:30 wyjazd z BP koło Biedronki, dopasione B6 (tomasz_gti) za sterami żona
  9. Zaciski ładnie pryśnięte nie to co u mnie teraz możesz zacząć później hamować
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z końcówką F lub G musisz mieć numer o ile dobrze pamiętam
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, pliki WMA pojda na RNS-E czy tylko i wyłącznie MP3??
  12. Kolego takie lampki dostajesz w ASO lub allegro cena różna, zależna od sprzedawcy, cos koło 70zł sztuka.
  13. Gratulacje PS. Reżanie teraz zejdzie do poziomu wymiana oleju i filtrów czy będzie zezwolenie? :decayed:
  14. Pół auta do lakierowania I weź coś z tą zaślepką na spryskiwaczu zrób
  15. U mnie Perła się właśnie otwarła, to już ją muszę wypić co by nie zwietrzała ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- Jedyne co przyszło to rachunek za telefon
  16. Auto robię pod siebie tylko i wyłącznie nad sprzedażą sie jeszcze nie zastanawiam, ale jak każdy myślę juz o następnym i tak jak piszesz raczej będę chciał kupić na jak największym wypasie a czy się uda czas pokaże PS. Ile Cię kosztuje ubezpieczenie (gdzie i jakie) jeśli można wiedzieć, może byc PW ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Was? Nas Nas
  17. Zobaczymy co będzie przy 3.0 chyba że mi ktoś wcześniej wybije ten pomysł z głowy
  18. Poszlo. Nastukane z samsunga
  19. Czyli to wszystko co na przód (jażma, zaciski, tarcze, klocki) + osłony, będę pamiętał. Dzięki
  20. Ok Czyli można wymieniać i szukać powoli zestawu na tył
  21. Dzięki Dev a przewody muszę zmieniać czy stare podchodzą bez problemów?
  22. Panowie mam szybkie pytanie, które pewnie już tutaj było, ale ponad 180 stron do przeczytania . Osłony z przodu z 288 będą na 100% pasować pod 320? Bo ktoś mi powiedział że nie i teraz nie mam pewności
  23. Ktore? Nastukane z samsunga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.