Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Fajny mały zapierdalacz
  2. Graty przesiadki dobry golf nie jest zly PS. Za silnikiem i skrzynia sie juz rozgladales jakie ceny? :decayed: Nastukane z samsunga
  3. Jak masz taka mozliwosc to nic tylko dzialac Nastukane z samsunga
  4. Ktos juz raz chyba pisal ze nie, ale na 100% nie jestem pewien. Popytaj moze ktos ma rozwalony schowek i mialby te bolce. Nastukane z samsunga
  5. Z Ori lampami, tył od razu ładniejszy
  6. Tak jak piszę, wymieniasz tylko popielniczkę reszta zostaje taka jaka jest.
  7. Pasować, pasują, ale między klimatronikiem a popielniczka będzie dziura. Wystarczy że wymienisz popielniczkę na 2DIN i będzie git
  8. Oj nie zdarzyłem zobaczyć zdjęć. Trzeba będzie czekać do września Można wiedzieć w którym salonie kupiona?? Widzę że tak jak ja oglądałeś trochę tych samochodów z tym silnikiem. Ja jak szedłem oglądać i wychodził do mnie jakiś ciapaty to obrót na pięcie i czekanie na następne auto, aż w końcu trafiłem na sztukę którą jeździła Austriaczka A co do zmian to będziesz musiał bronić się rękami i nogami żeby nic nie zmienić bo siedząc na tym forum i kompletnie nic z autem nie zrobić? Ja wytrzymałem jakieś hmm... miesiąc Jak odbierzesz autko to może w Wiedniu znów dojdzie do jakiegoś spota?! Pozdrawiam
  9. Na poczatek bedzie musialo wystarczyc Nastukane z samsunga
  10. Ładnie jest :kox: pasuje się kiedyś znów spotkać na jakimś śniadaniu PS. Ja bym teraz dorzucił tu jeszcze lustra z eSy
  11. Jak będę przy aucie to sprawdzę teraz pada to mi się nie chce iść ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- Bez zmiany turbiny ile można bezpiecznie wyciągnąć ze 115 kucy?
  12. Może jakby kopciło to bym zwrócił uwagę
  13. A turbina z BRD pasuje P&P czy rzeźba? ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Czy dymi? Hmm... jak to diesiel, przy zapaleniu coś tam wypuści, ale żeby cały czas coś dymiło to chyba nie, nie zwróciłem na to uwagi.
  14. Właśnie zastanawiam się czy czasem nie zmienić od razu turbiny bo nie wiadomo ile ta wytrzyma w ogóle nie wiem w jakim jest stanie
  15. Chodzi po głowie ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 22:47 ---------- Podpowie mi ktoś czy podnosząc moc do max 150PS opłaca się inwestować w FMIC czy ori intercooler x2 wystarczy?
  16. Na szybkiego pierwsza strone zobaczyl i myslal ze wiecej nie ma Nastukane z samsunga
  17. Ładnie się świniak prezentuje kurde muszę Cie odwiedzić w końcu zobaczyć na żywo to koło
  18. Ile jeszcze bedziesz tutaj pakowal te zdjecia Nastukane z samsunga
  19. Jak będziesz jechał w czasie weekendu to nawet na zakopianke nie wjeżdżaj
  20. ale teraz od kraweznikow na odleglosc Nastukane z samsunga
  21. Zaczyna się robić jak dla mnie zbyt kolorowo. Koło i gleba na + , reszta nie mój gust Na forum masz jak wymienić kierownicę w dziale Warsztat - Zrób to sam
  22. Dokladnie, 320 Juz jestem zadowolony bo roznica miedzy seria a tym to przepasc. Nastukane z samsunga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.