Treść opublikowana przez shakal
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Dawaj foty środka
-
Muzyka w naszych autkach
- Siemianowy Golfik Gti
Fajny mały zapierdalacz- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Graty przesiadki dobry golf nie jest zly PS. Za silnikiem i skrzynia sie juz rozgladales jakie ceny? :decayed: Nastukane z samsunga- Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Jak masz taka mozliwosc to nic tylko dzialac Nastukane z samsunga- Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ktos juz raz chyba pisal ze nie, ale na 100% nie jestem pewien. Popytaj moze ktos ma rozwalony schowek i mialby te bolce. Nastukane z samsunga- [B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Z Ori lampami, tył od razu ładniejszy- [B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Tak- [B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Tak jak piszę, wymieniasz tylko popielniczkę reszta zostaje taka jaka jest.- [B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Pasować, pasują, ale między klimatronikiem a popielniczka będzie dziura. Wystarczy że wymienisz popielniczkę na 2DIN i będzie git- [B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Oj nie zdarzyłem zobaczyć zdjęć. Trzeba będzie czekać do września Można wiedzieć w którym salonie kupiona?? Widzę że tak jak ja oglądałeś trochę tych samochodów z tym silnikiem. Ja jak szedłem oglądać i wychodził do mnie jakiś ciapaty to obrót na pięcie i czekanie na następne auto, aż w końcu trafiłem na sztukę którą jeździła Austriaczka A co do zmian to będziesz musiał bronić się rękami i nogami żeby nic nie zmienić bo siedząc na tym forum i kompletnie nic z autem nie zrobić? Ja wytrzymałem jakieś hmm... miesiąc Jak odbierzesz autko to może w Wiedniu znów dojdzie do jakiegoś spota?! Pozdrawiam- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Na poczatek bedzie musialo wystarczyc Nastukane z samsunga- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Ładnie jest :kox: pasuje się kiedyś znów spotkać na jakimś śniadaniu PS. Ja bym teraz dorzucił tu jeszcze lustra z eSy- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jak będę przy aucie to sprawdzę teraz pada to mi się nie chce iść ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- Bez zmiany turbiny ile można bezpiecznie wyciągnąć ze 115 kucy?- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Może jakby kopciło to bym zwrócił uwagę- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
A turbina z BRD pasuje P&P czy rzeźba? ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Czy dymi? Hmm... jak to diesiel, przy zapaleniu coś tam wypuści, ale żeby cały czas coś dymiło to chyba nie, nie zwróciłem na to uwagi.- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Właśnie zastanawiam się czy czasem nie zmienić od razu turbiny bo nie wiadomo ile ta wytrzyma w ogóle nie wiem w jakim jest stanie- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Chodzi po głowie ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 22:47 ---------- Podpowie mi ktoś czy podnosząc moc do max 150PS opłaca się inwestować w FMIC czy ori intercooler x2 wystarczy?- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Na szybkiego pierwsza strone zobaczyl i myslal ze wiecej nie ma Nastukane z samsunga- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ładnie się świniak prezentuje kurde muszę Cie odwiedzić w końcu zobaczyć na żywo to koło- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Ile jeszcze bedziesz tutaj pakowal te zdjecia Nastukane z samsunga- Z śląska do zakopango- jak jechac ?
Jak będziesz jechał w czasie weekendu to nawet na zakopianke nie wjeżdżaj- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
ale teraz od kraweznikow na odleglosc Nastukane z samsunga- [ALL B7] Audiolka B7 Avant by Kuba , s-line, bose, GLEBA
Zaczyna się robić jak dla mnie zbyt kolorowo. Koło i gleba na + , reszta nie mój gust Na forum masz jak wymienić kierownicę w dziale Warsztat - Zrób to sam- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dokladnie, 320 Juz jestem zadowolony bo roznica miedzy seria a tym to przepasc. Nastukane z samsunga - Siemianowy Golfik Gti