Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. To że komuś się koło nie podoba nie znaczy że masz zmieniać, jeśli tylko Ty uważasz że jest ok to niech tak zostanie
  2. We środę byłem na spisaniu strat i do 10 dni mają przysłać mi decyzję, więc czekam Przed kolizją założyłem brakującą wycieraczkę, ale juz z Q5 I założone były boczki z roletami, ale brakowało haczyków które były montowane chwilę bo kolizji (dudas307 dzięki za pomoc ) i oto efekt: Teraz jak byłem w PL w końcu odebrałem i założyłem blendę na rejestracje I szybka "sesja" Pozdrawiam
  3. Ciekawy kolor niespotykany Fajnie wygląda, ale felga tak jakos nie pasuje przynajmniej dla mnie
  4. Ja miałem tak na Valeo i reklamowałem, zwrócili kasę i teraz mam właśnie Boscha i ładnie ścierają
  5. Ładnie PS. Ta reklama pachury pod znaczkiem moim zdaniem trochę szpeci
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tu masz do B7 z numerem http://www.ebay.pl/itm/AUDI-A4-B6-B7-2DIN-8E0820043BM-CLIMATRONIC-/371055621216 Nastukane z samsunga
  7. A miały być dzisiaj składane elektrycznie lustra zakładane, to się musiało wysrać
  8. Przypuszczam że na 99% bym sobie z tym poradził ale zostaje ten 1% błędu na który przy takim czymś jak hamulce nie ma miejsca bo bezpieczeństwo jak pisze niestandardowy dla mnie jest najważniejsze Będę musiał się rozglądnąć za ogarniętym mechanikiem. ---------- Post dopisany 13-06-2014 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 19:11 ---------- Dzisiejszy mod dzięki pomocy grubej laski ze wsi :facepalm:
  9. Będę musiał jeszcze trochę poczytać i chyba spróbuję. Z innymi rzeczami też myślałem, że sobie nie poradzę a jednak się udawało, może i tym razem dam sobie radę
  10. shakal odpowiedział(a) na zbychzz temat w Audi A4 B6/B7
    Kupić schowek z B8 za 50zł ( to chyba nie kolosalna cena ) i spróbować. Jak nie podejdzie to odsprzedać dalej. Jak widać nikt tego nie robił jeszcze tak że na "gotowca" nie ma co liczyć . Zawsze musi być ktoś kto przetrze szlaki i podzieli się informacjami na ten temat.
  11. Panowie jak myślicie, dałbym radę sam wymienić hamulce przód (288 na 320) jeśli nigdy w życiu tego nie robiłem, czy lepiej oddać to komuś ogarniętemu już w temacie?
  12. Przerzuć zdjęcia z tel na kompa i z niego dodaj
  13. Auto prezentuje się ale jakość zdjęć
  14. Hmm jak czerwone amorki to 1BE i na tym zdjęciu teraz wydaje się jakby niżej siedziała fura w porównaniu do wcześniejszych zdjęć Felgi RS nie ori? Made in Italy czy China ?
  15. Dokladnie tak jak kolega pisze, z zewnetrznego s-line masz tylko znaczki
  16. Zderzak przod + grill, listwy drzwiowe dolne, dokladka zderzaka tyl, lotka na klapie
  17. Dołożyć zewnętrzny s-line, posadzić bliżej ziemi i będzie fura
  18. Audi ma podgrzewane chyba tylko te czteroramienne, nie wiem jak w nowych modelach
  19. Ile za zestaw Ferodo? może być PW
  20. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Fajnie, że jest nas tutaj coraz więcej Na wyjazdy za Wiedeń jestem jak najbardziej na tak Chwilowo pogoda nas nie rozpieszcza, ale myślę że niedługo się to zmieni i uda się nam znów spotkać może w większym gronie?!
  21. Przyszedł czas na zmianę hamulców z 288 na 320. Zaciski z jarzmami już posiadam od A6 3.0 . Osłony jeśli dobrze myślę zostają z 288? Auto nie jest na wyścigi ale większość mojej jazdy to autostrada. W jakie tarcze i klocki się zaopatrzyć i z jakimi kosztami trzeba się liczyć?
  22. Tez mi sie wydaje że jak na 1BE to za wysoko
  23. Fura prezentuje się kozacko czekamy na lepsze foty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.