Treść opublikowana przez shakal
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
To że komuś się koło nie podoba nie znaczy że masz zmieniać, jeśli tylko Ty uważasz że jest ok to niech tak zostanie
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
We środę byłem na spisaniu strat i do 10 dni mają przysłać mi decyzję, więc czekam Przed kolizją założyłem brakującą wycieraczkę, ale juz z Q5 I założone były boczki z roletami, ale brakowało haczyków które były montowane chwilę bo kolizji (dudas307 dzięki za pomoc ) i oto efekt: Teraz jak byłem w PL w końcu odebrałem i założyłem blendę na rejestracje I szybka "sesja" Pozdrawiam
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
Ciekawy kolor niespotykany Fajnie wygląda, ale felga tak jakos nie pasuje przynajmniej dla mnie
-
wycieraczki Bosh AeroTwin
Ja miałem tak na Valeo i reklamowałem, zwrócili kasę i teraz mam właśnie Boscha i ładnie ścierają
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Piękne C7
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Ładnie PS. Ta reklama pachury pod znaczkiem moim zdaniem trochę szpeci
-
Muzyka w naszych autkach
- B7 Crew
- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
A miały być dzisiaj składane elektrycznie lustra zakładane, to się musiało wysrać- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Przypuszczam że na 99% bym sobie z tym poradził ale zostaje ten 1% błędu na który przy takim czymś jak hamulce nie ma miejsca bo bezpieczeństwo jak pisze niestandardowy dla mnie jest najważniejsze Będę musiał się rozglądnąć za ogarniętym mechanikiem. ---------- Post dopisany 13-06-2014 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 19:11 ---------- Dzisiejszy mod dzięki pomocy grubej laski ze wsi :facepalm:- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Będę musiał jeszcze trochę poczytać i chyba spróbuję. Z innymi rzeczami też myślałem, że sobie nie poradzę a jednak się udawało, może i tym razem dam sobie radę- schowek z b8 do b6 ?
Kupić schowek z B8 za 50zł ( to chyba nie kolosalna cena ) i spróbować. Jak nie podejdzie to odsprzedać dalej. Jak widać nikt tego nie robił jeszcze tak że na "gotowca" nie ma co liczyć . Zawsze musi być ktoś kto przetrze szlaki i podzieli się informacjami na ten temat.- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Panowie jak myślicie, dałbym radę sam wymienić hamulce przód (288 na 320) jeśli nigdy w życiu tego nie robiłem, czy lepiej oddać to komuś ogarniętemu już w temacie?- Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Przerzuć zdjęcia z tel na kompa i z niego dodaj- Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Auto prezentuje się ale jakość zdjęć- [B7 BPW] Była B6 teraz jest B7 S-Line - NOWA "KOCHANKA" ;)
Hmm jak czerwone amorki to 1BE i na tym zdjęciu teraz wydaje się jakby niżej siedziała fura w porównaniu do wcześniejszych zdjęć Felgi RS nie ori? Made in Italy czy China ?- [B7 BRD] Avant ciemny granat S-Line
Dokladnie tak jak kolega pisze, z zewnetrznego s-line masz tylko znaczki- [B7 BRD] Avant ciemny granat S-Line
Zderzak przod + grill, listwy drzwiowe dolne, dokladka zderzaka tyl, lotka na klapie- [B7 BRD] Avant ciemny granat S-Line
Dołożyć zewnętrzny s-line, posadzić bliżej ziemi i będzie fura- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Audi ma podgrzewane chyba tylko te czteroramienne, nie wiem jak w nowych modelach- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ile za zestaw Ferodo? może być PW- Austria - Wiedeń
Fajnie, że jest nas tutaj coraz więcej Na wyjazdy za Wiedeń jestem jak najbardziej na tak Chwilowo pogoda nas nie rozpieszcza, ale myślę że niedługo się to zmieni i uda się nam znów spotkać może w większym gronie?!- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przyszedł czas na zmianę hamulców z 288 na 320. Zaciski z jarzmami już posiadam od A6 3.0 . Osłony jeśli dobrze myślę zostają z 288? Auto nie jest na wyścigi ale większość mojej jazdy to autostrada. W jakie tarcze i klocki się zaopatrzyć i z jakimi kosztami trzeba się liczyć?- [B7 BPW] Była B6 teraz jest B7 S-Line - NOWA "KOCHANKA" ;)
Tez mi sie wydaje że jak na 1BE to za wysoko- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Fura prezentuje się kozacko czekamy na lepsze foty