Treść opublikowana przez shakal
-
[B7 BWE] Mauritius Blue Avant by kubaja11
Jest co modzić. Silnik i kolor git PS. Stiegl aus Österreich?
-
Jest piękna moją pierwsza A4 B7
Podnieś tylne siedzisko, tam będzie na 99%
-
[a4 b7] 2.0 tdi 140 km avant złoto
Jest tak jak piszesz, nie popatrzyłem na rocznik
-
[a4 b7] 2.0 tdi 140 km avant złoto
To w takim razie auto miało z przodu przygodę bo kierunki są pomarańczowe. Z zewnątrz poza znaczkami nie ma nic z s-line. Wrzuć zdjęcia środka
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Wycieraczka z Q5 daje radę. Nie ma nawet co porównywać do tej z A4 Klej lotkę i będzie zewnętrzny s-line w komplecie
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jest dobrze Jak na koniec wyszła sprawa z felgami?
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Co następne?
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Hmm... rzeczywiście brakuje troszkę tej wklęsłości przy tej feldze. Może przy głębszym ET było by jeszcze lepiej, ale nie zmienia to faktu vossen w każdej postaci robi mega wrażenie
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Wszystko jest tak jak napisales Nastukane z Samsunga
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Hamulec ręczny, parę pytań
Znając życie pewnie mam wersję z niewymienialnym przyciskiem
-
Jest piękna moją pierwsza A4 B7
Fajny czarnuch. Znaczki s-line naklejone a z pakietu s-line nie masz nic, więc pasuje teraz dołożyć co nie co Inne zabawki tj. ? Napisz coś więcej o aucie.
-
Dyfuzor, dokladka hokej
Wolałbym wydać 50zł więcej i nie myśleć o tym że mam dziurę w dokładce
-
Dyfuzor, dokladka hokej
Wydaje mi się że będzie to widać ---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- Nie lepiej poszukać dokładki bez dziury na hak?
-
Dyfuzor, dokladka hokej
Jeśli dobrze myślę to na hak.
-
Pytanie o możliwość "zaślepienia" przedniego grila. (Bez tab. Rej)
Takie coś? Czy chodzi Ci o to żeby był sam "plaster miodu" ?
-
Austria - Wiedeń
Wydaje mi sie ze wyglada to tak samo jak w PL. Nastukane z Samsunga
-
Hamulec ręczny, parę pytań
Dołączam się do pytania w sprawie wymiany samego przycisku, da radę?
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Jakie sprężyny wybrałeś? Ja zdecydowałem się na Eibach i jestem zadowolony Co do znaczka to jeśli Tobie się tak podoba to ok
-
spirytus
Porterówka - Przepis - Smaker.pl
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Wiejski tjuning to by był jakbym na swoje 1.9 nakleił V8
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dodam cos jeszcze wieczorem Nastukane z Samsunga ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- Listwy Dokładka I w sobotę udało się zmienić sprężyny Podczas wymiany okazało się że tylna sprężyna była już pęknięta tak że wymiana była nieunikniona Eibach Performance -30/-30 , tak to teraz siedzi Teraz można jakąś sesyjkę zrobić
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Baby z ch...mi i brodami to i dziki jak sarny ostatnio wygladaja Nastukane z Samsunga
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
O kurcze nie za fajnie to wygląda.