Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Jest co modzić. Silnik i kolor git PS. Stiegl aus Österreich?
  2. Podnieś tylne siedzisko, tam będzie na 99%
  3. Jest tak jak piszesz, nie popatrzyłem na rocznik
  4. To w takim razie auto miało z przodu przygodę bo kierunki są pomarańczowe. Z zewnątrz poza znaczkami nie ma nic z s-line. Wrzuć zdjęcia środka
  5. Wycieraczka z Q5 daje radę. Nie ma nawet co porównywać do tej z A4 Klej lotkę i będzie zewnętrzny s-line w komplecie
  6. Jest dobrze Jak na koniec wyszła sprawa z felgami?
  7. Hmm... rzeczywiście brakuje troszkę tej wklęsłości przy tej feldze. Może przy głębszym ET było by jeszcze lepiej, ale nie zmienia to faktu vossen w każdej postaci robi mega wrażenie
  8. Wszystko jest tak jak napisales Nastukane z Samsunga
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A ja innego bym nie kupił mimo iż ma swoje wady (znajdź auto które ich nie ma).
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde wszyscy tak te broki sprawdzają to i może ja tez sprawdzę , ale pewnie najwcześniej koło sierpnia jak na dłużej w PL będę Dużo przy tym roboty?
  11. Znając życie pewnie mam wersję z niewymienialnym przyciskiem
  12. Fajny czarnuch. Znaczki s-line naklejone a z pakietu s-line nie masz nic, więc pasuje teraz dołożyć co nie co Inne zabawki tj. ? Napisz coś więcej o aucie.
  13. Wolałbym wydać 50zł więcej i nie myśleć o tym że mam dziurę w dokładce
  14. Wydaje mi się że będzie to widać ---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- Nie lepiej poszukać dokładki bez dziury na hak?
  15. Jeśli dobrze myślę to na hak.
  16. Takie coś? Czy chodzi Ci o to żeby był sam "plaster miodu" ?
  17. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Wydaje mi sie ze wyglada to tak samo jak w PL. Nastukane z Samsunga
  18. Dołączam się do pytania w sprawie wymiany samego przycisku, da radę?
  19. Jakie sprężyny wybrałeś? Ja zdecydowałem się na Eibach i jestem zadowolony Co do znaczka to jeśli Tobie się tak podoba to ok
  20. shakal odpowiedział(a) na diesel1210 temat w Lifestyle i Hydepark
    Porterówka - Przepis - Smaker.pl
  21. Wiejski tjuning to by był jakbym na swoje 1.9 nakleił V8
  22. Dodam cos jeszcze wieczorem Nastukane z Samsunga ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- Listwy Dokładka I w sobotę udało się zmienić sprężyny Podczas wymiany okazało się że tylna sprężyna była już pęknięta tak że wymiana była nieunikniona Eibach Performance -30/-30 , tak to teraz siedzi Teraz można jakąś sesyjkę zrobić
  23. Baby z ch...mi i brodami to i dziki jak sarny ostatnio wygladaja Nastukane z Samsunga
  24. O kurcze nie za fajnie to wygląda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.