Treść opublikowana przez shakal
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Widzę, że też będziesz robił dekory w PIANO i chyba zrobisz to wcześniej ode mnie choć ja miałem to zrobic juz dawno ale brak czasu podczas pobytów w PL i wszystko leży. Pochwal się efektem jak będą gotowe
-
B7 Crew
Panowie szybkie pytanie mam. Jakie kolory kabli odpowiedzialne są za składanie w lusterkach zewnętrznych?? Niebieski i różowy? ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- Już wszystko wiem
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Paczka dotarła bez żadnych uszkodzeń?
-
Austria - Wiedeń
Nie jest to zły pomysł, może coś więcej osób się dowie naszym forum Piszcie, jak u Was z czasem w następnym tygodniu? Ja mam krótki tydzień tak że czwartek wieczorem rozpoczynam weekend
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Czyżby zapowietrzał się układ paliwowy? Podobne objawy.
-
B7 Crew
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/ ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- Co do boczków to przeszukaj giełdę na forum bo na 100% ktoś sprzedawał
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Szkoda Auta. Miejmy nadzieje że się znajdzie. PS. AC miałeś wykupione?
-
Austria - Wiedeń
No to sie w niedlugim czasie mozna spotkac Napisz kolego jak u Ciebie z weekendami, wolne masz czy jezdzisz do PL? Nastukane z Samsunga
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ładnie się z przodu zrobiło Moja jeszcze nie wie co w piwnicy czeka na montaż
-
[A4 B7 BLB] 2.0 TDI Sedan 2006r.
Jakoś to drewno przy ciemnym środku słabo według mnie się prezentuje. Wygodnie Ci się siedzi na tych plackach? Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Siemian też ma listwy z Q
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Miałem to samo napisać. Tylko jeśli to odbywa się w druga stronę typu nowe buty fryzjer itp to wtedy one nie liczą
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja już na necie wyczytałem że to S8 i to w kombi tak, że ten... specjalistów w internecie od zaj......
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Parę kopert z I Komunii pewnie poszło
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Ładna i widać że zadbana A4 z ciekawym silnikiem i skrzynią Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
-
Strefa Śmiechu
Kobieta podchodzi do kasy w supermarkecie i wykłada na taśmę: banany, kawę, mleko sojowe, płatki owsiane i lakier do włosów. Kasjer uśmiecha się zalotnie i mówi: -Czy dobrze zgaduję, że jest pani singielką? -Och, tak, skąd pan wiedział? - odpowiada lekko zarumieniona -Bo jest pani k**ewsko brzydka
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dokładnie zderzak Kolor trafiony idealnie ale i tak daję do lakiernika
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Pisz, najwyżej będzie gafa, chociaż Twoje skojarzenia mogą okazać się trafne ---------- Post dopisany 23-02-2014 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 21:58 ---------- Kolejny element pakietu s-line już na miejscu Jeszcze nie odpakowany
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Ok
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Rzut beretem Nie wiesz czy koleś ma liczniki czy trzeba kupować i dopiero do niego?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja mam żyrafę :grin:
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Te felgi w dużych rozmiarach robią robotę
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Git majonez Gdzieś z okolic?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mówisz i masz. Tylko nie wiem czy mają 9,5' ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- A jaja urywa przy samej d*pie
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
Wojtku, kto Ci ogarniał kolorowego Fisa??