Treść opublikowana przez shakal
-
Fotografia - dyskusja ogólna
Używa ktoś takiego obiektywu, Nikon AF-S Nikkor 50 mm f/1.8G??
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Ostatnio dużo 3.0 na forum przybywa Bezawaryjności i powodzenia w modzeniu
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Gratki pięknej furki Fajnie utrzymana jak na ten przebieg. Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
RAL 9005 w półmacie, lakier poliestrowy w połysku i masz PIANO RAL 9005 w półmacie cienko akryl w połysku kilkukrotnie (taki bez rozpuszczalników) i też masz PIANO Co do linku - nie idźcie tą drogą Dzięki
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
W Austrii za takie kabelki pod maską z przeglądu wypraszają Na zdjęciu wygląda jakby słabo świeciły.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ale w tym zestawie nie było ramki ani popielniczek To trzeba będzie szukać srebrnych Albo jakiś mahoń Drzewo też się zamaluje a czy mahoń czy wierzba, bez różnicy
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ale w tym zestawie nie było ramki ani popielniczek To trzeba będzie szukać srebrnych
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Pomyliłem coś chodziło mi o te dekory z B6 takie jakby wypłowiałe czarne Muszę gdzieś dorwać resztę, nawet mocno porysowane mogą być
-
Moja pierwsza Audiczka :)
Zmień Pan fotele, będzie Pan zadowolony
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Pewnie taniej by mnie ori dekory wyniosły Jak będę w PL to podjadę do lakiernika i zapytam jak to zrobić najlepiej i ile mnie to dokładnie wyniesie, no i ewentualnie szukać reszty dekorów do kompletu. Może ktoś ma na zbyciu tylną popielniczkę i ramkę skrzyni SOUL - bo takie będą chyba najlepsze.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jak teraz na Castrolu będzie po staremu to zostaje przy nim, nie będę juz kombinował ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 17:52 ---------- Wie ktoś może jaki kod lakieru mają ori dekory piano? Mam prawie cały komplet (bez tylnej popielniczki i ramki skrzyni) dekorów które miałem oklejać, później miały iść w jakiś kolor czerwonego wina, ale na koniec chyba będą PIANO
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
- Moja pierwsza Audiczka :)
Niski przebieg, jeśli oryginalny to tylko pogratulować. W środku duże pole do popisu co do modzenia Podobnie u mnie wyglądało. I te stołki Jak sobie je przypomnę to aż mnie w krzyżu boli . Bezawaryjności- B7 Crew
- Smart TV - pomoc w wyborze
Byłem w sklepie Saturn i pytałem o F6800 samsunga i nie mają Koleś powiedział że F6640 prawie niczym się nie różni od 6800 i teraz mam dylemat bo nie mam teraz porównania z F6800, który ma lepszą jakość obrazu i inne rzeczy ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ---------- Aha i cena 1090€. Już widzę że w PL można go mieć za 3400zł. Jeszcze polecił mi LG 47LA6928 którego nie mogę znaleźć w polskich sklepach :eusathink:cena w Saturnie 999€. ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- Czytam teraz opinie na temat tego samsunga i jak większość w internecie chwali ten telewizor, ale jest parę opinii które nie zachęcają mnie do kupna tego telewizora a mianowicie drugi plan jest niewyraźny np. mecz, zawodnicy biegnący na drugim planie roztrajają się nawet a nie o taką jakość obrazu mi chodzi. W sklepie koleś właśnie chwalił LG za to że drugi plan jest tak samo ostry jak pierwszy i nie ma efektu takiego jak w tym samsungu. I znów mętlik w głowie- Moje srebro [A4 B7 avant]
Na te i inne pytania są osobne działy W tym wątku raczej przedstawia się swój samochód. Tak na szybkiego. 1. Jest manetka, jest tempomat. Możliwe że popsuty lub jak to napisałeś może źle go obsługujesz. 2. Manetka od wycieraczek posiada przełączniki z boku? jeśli tak to masz pełny FIS. Możliwe że chodzi Ci o kolorowy wyświetlacz. 3. Nie. Tylko popuszcza na zamku. 4. Tak. RNS-e 5. Na 99% tak. Jeśli popełniłem błąd, ktos mnie poprawi- Podświetlanie AMBIENTE na tylne fotele
Mi w piwnicy tez gdzies leza diody to moze tez cos wykombinuje- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
jesli chciałbys to robić we firmie to troche to by kosztowało bo samo odlanie lotki to pikuś, ale zrobienie dla tego formy to juz grubsza sprawa. Jak miałem Astrę to na forum chcieli cos zrobić nie pamiętam co to parę tysięcy zł kosztowało zrobienie formy a na 20 takich odlewów się nie opłacało. Nie wiem jak teraz to wygląda może cos potaniało- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Proszę Cię Wolałbym to niż płacić tysiące euro za ori. No chyba że się ma na to, to chylę czoła- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Folie carbon w dobrej firmie zrobisz i jak oryginał bedzie wyglądać- B7 Crew
- Podświetlanie AMBIENTE na tylne fotele
dudas307 tak miał zrobione, więc idzie zagadaj do niego.- B7 Crew
Na zwykłym przeglądzie tak to wygląda a ja teraz pisałem o dopisaniu do dowodu jakichś modyfikacji które nie są oryginalnymi częściami zamiennymi producenta Ps. Jak masz za mało płynu w spryskiwaczach to też nie podbijają przeglądu ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- Aha turzol byłeś w Wiedniu i się nie odezwałeś- B7 Crew
W Austrii wygląda to trochę inaczej. Po pierwsze jedziesz na specjalny przegląd który wydaje pismo żebyś mógł mieć to wbite w dowód, jeśli na tym przeglądzie braknie Ci jednego papierka z danej części o pochodzeniu i całej reszcie certyfikatów i homologacji jeśli nie jest to oryginalna część np. Audi, to dowód dostaniesz dopiero jak zmienisz/ściągniesz daną część. Jeśli wszystko ok, płacisz kasę i dostajesz pismo z którym idziesz do urzędu o wbicie w dowód. ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- Ale jak się wkurzę to zrobię termin poświęcę jeden dzień i załatwie wszystko, tylko teraz w głowie mam znów zmianę felg + front s-line i nie wiem czy na gwint wystarczy- B7 Crew
- Moja pierwsza Audiczka :)