Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dobrze się składa bo też potrzebuję tą część
  2. Taaa siemian spawa trzecią oś
  3. Między 17 a 18 nie ma różnicy, chyba ze na 17 masz 60 profil opony a 35 na 18
  4. Zostaw w lecie na słońcu te lizaki to ich później z tego podłokietnika nie wyciągniesz
  5. Ładne czarnuchy Bezawaryjności i powodzenia w modzeniu
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja używałem do tego zmywacza silikonowego i później w miejsce taśmy klej do szyb
  7. Mam taki sam kolor Zamiast dokładać jakieś emulatory, na Twoim miejscu celowałbym w RNSE będziesz miał wbudowaną navi a muzyka będzie mogła lecieć z SD
  8. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/urwana-klamka-kanapy-tylnej-otworzyc-282316/ Tutaj kolega sobie tak poradził z tym fantem Jak masz i tak urwaną tą klamkę to spróbuj górną część jakoś zdemontować i od góry wciśniesz coś żeby tylko otworzyć. Później żeby zdemontować zamek to 2 minuty roboty Ja mam klamki z zamkami ale z sedana na klucz. Jeśli by Ci to nie przeszkadzało to za koszt wysyłki mogę oddać.
  9. Ładnie się świeci Pierwsze zdjęcie coś się całe nie chce załadować, nie wiem czy to tylko u mnie czy innym też.
  10. Ja tez mam taki problem (wycieraczki BOSCH Aerotwin) i czasami sie zastanawiam czy nie ma na to wpływu wosk podczas mycia auta na myjni bezdotykowej. czasami podczas trasy gdy cały czas pada to stukanie występuje przy pierwszych 200km. później stukanie ustaje. I pojawia się dopiero przy następnych opadach deszczu.
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak dobrze ktoś zabezpieczy to i kurierem wyśle
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurier dużo by wyszedł?
  13. Nie ma za co Od tego jest Forum żeby sobie pomagać Najważniejsze żeby wszystko hulało jak należy Jeszcze chwilę i nie będziesz miał co robić w swojej furmance
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kolego miałem podobny problem, tez z postojówką. Miałem nieszczelny klosz, po rozłożeniu i sklejeniu powtórnie problem nie powrócił. Nie wiem dokładnie jaki wpływ na to miała nieszczelność, ale przypuszczam że wilgoć powodowała jakieś zwarcie czy coś. Sprawdź czy masz szczelny klosz. Być może było to coś innego ale po sklejeniu problem nie powraca więc może i to spowodowało spalenie i rozlanie żarówki.
  15. Ze ściągnięciem tego nie ma problemu. Pierwsze musisz podwadzic śrubokrętem lub czyms podobnym plastik który nachodzi na ten mały uchwyt i masz zdemontowane
  16. Ja myślałem że środek podłokietnika
  17. Też mam w środku to samo i mnie to osobiście nie potrzebne zajmuje tylko miejsce
  18. Zawsze jest możliwość obszycia Na forum masz człowieka (Reggi) co się tym zajmuje. Napisz tez do siemiana w sprawie podłokietnika w skórze, czasami coś ma fajnego
  19. Kupuj sprawny a ten uszkodzony zawsze możesz sprzedać
  20. Tutaj forumowicz ma aluminiowe http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-310607/
  21. shakal odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie do posiadaczy B8 a może i innych użytkowników. Ma ktoś może na zbyciu wkład popielniczki przedniej? Chodzi mi o sam plastik który się wyciąga.
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja jak będę szukał to chyba z S4
  23. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam 10% od transakcji ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- Nie wiem jak inni
  24. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    H4mm3r Najlepszego z okazji osiemnastych urodzin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.