Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:grin:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Taaa siemian spawa trzecią oś
-
[B7 BPW] 2.0 TDI Avant quattro - Lublin
Między 17 a 18 nie ma różnicy, chyba ze na 17 masz 60 profil opony a 35 na 18
-
[A4 B7] Audi A4 B7 Avant / 2.0 TFSI / S-Line by PMRudy
Zostaw w lecie na słońcu te lizaki to ich później z tego podłokietnika nie wyciągniesz
-
audi a4 b7 2.0 tdi BRD quattro s-line special edition by mAti
Ładne czarnuchy Bezawaryjności i powodzenia w modzeniu
- B7 Crew
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Mam taki sam kolor Zamiast dokładać jakieś emulatory, na Twoim miejscu celowałbym w RNSE będziesz miał wbudowaną navi a muzyka będzie mogła lecieć z SD
-
Składanie tylnich siedzeń
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/urwana-klamka-kanapy-tylnej-otworzyc-282316/ Tutaj kolega sobie tak poradził z tym fantem Jak masz i tak urwaną tą klamkę to spróbuj górną część jakoś zdemontować i od góry wciśniesz coś żeby tylko otworzyć. Później żeby zdemontować zamek to 2 minuty roboty Ja mam klamki z zamkami ale z sedana na klucz. Jeśli by Ci to nie przeszkadzało to za koszt wysyłki mogę oddać.
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Ładnie się świeci Pierwsze zdjęcie coś się całe nie chce załadować, nie wiem czy to tylko u mnie czy innym też.
-
Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
Ja tez mam taki problem (wycieraczki BOSCH Aerotwin) i czasami sie zastanawiam czy nie ma na to wpływu wosk podczas mycia auta na myjni bezdotykowej. czasami podczas trasy gdy cały czas pada to stukanie występuje przy pierwszych 200km. później stukanie ustaje. I pojawia się dopiero przy następnych opadach deszczu.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Nie ma za co Od tego jest Forum żeby sobie pomagać Najważniejsze żeby wszystko hulało jak należy Jeszcze chwilę i nie będziesz miał co robić w swojej furmance
-
B7 Crew
Kolego miałem podobny problem, tez z postojówką. Miałem nieszczelny klosz, po rozłożeniu i sklejeniu powtórnie problem nie powrócił. Nie wiem dokładnie jaki wpływ na to miała nieszczelność, ale przypuszczam że wilgoć powodowała jakieś zwarcie czy coś. Sprawdź czy masz szczelny klosz. Być może było to coś innego ale po sklejeniu problem nie powraca więc może i to spowodowało spalenie i rozlanie żarówki.
-
Urwany zaczep osłony przeciwsłonecznej w A4 B8
Ze ściągnięciem tego nie ma problemu. Pierwsze musisz podwadzic śrubokrętem lub czyms podobnym plastik który nachodzi na ten mały uchwyt i masz zdemontowane
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Ja myślałem że środek podłokietnika
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Też mam w środku to samo i mnie to osobiście nie potrzebne zajmuje tylko miejsce
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Zawsze jest możliwość obszycia Na forum masz człowieka (Reggi) co się tym zajmuje. Napisz tez do siemiana w sprawie podłokietnika w skórze, czasami coś ma fajnego
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Kupuj sprawny a ten uszkodzony zawsze możesz sprzedać
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Tutaj forumowicz ma aluminiowe http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-310607/
-
B8 TrOOOOp
Pytanie do posiadaczy B8 a może i innych użytkowników. Ma ktoś może na zbyciu wkład popielniczki przedniej? Chodzi mi o sam plastik który się wyciąga.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew