Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co masz na myśli?
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na 1BE. I teraz nie wiem sam czy brac H&R czy może Eibach Ale skoro H&R są twardsze od Eibach to chyba zdecyduję się na Eibacha ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- RS, jak możesz to podeślij fotę na springach Eibacha
  3. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To jest zdjęcie na tych sprężynach eibacha?
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    O, dobrze wiedzieć. Ja zdecyduję sie chyba na H&R 35mm i zobaczymy co to da. Tylko konto na ebay-u trzeba jeszcze
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakie podkładki?
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ma ktoś w swojej A4 (1.9 , Avant) sprężyny H&R -35mm lub Eibach pro kit ?? Chciałbym zobaczyć jak to siedzi przy tym silniku
  7. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przekladka-plecow-tylnej-kanapy-rolete-bagaznika-avant-257063/
  8. Może od nowości nie było czyszczone? Myślę że jakby było zalane to ktoś próbował by zatrzeć ślady i choć trochę przetrzeć te miejsca. Chociaż różnie może być...
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Myślę, że sobie poradzę z tym, najwyżej się drzwi wymieni
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podziękował
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Za dwa tygodnie będę miał zwykłe dolne czarne jak bys chciał ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 09:09 ---------- Panowie wiem że gdzieś to było, ale nie mogę tego odszukać Potrzebuje numery uchwytów (nie wiem czy śrub i podkładek też) do roletek w boczkach. Wie ktoś może?
  12. Tylko że jeśli auto nie było robione w ASO to tego w historii nie będzie.
  13. Ten ulep? jeszcze właściciel pomyśli, że mi się podoba A wycieraczka wpadnie od Q5 chyba
  14. Dzisiaj w nocy ktoś zajumał mi tylną wycieraczkę kurde... przecież to nic nie wycierało może złodziej odda?
  15. W końcu coś zaczyna się dziać chociaż nie powiem wymieniłbym niektóre graty na gwincior Wieczorem będę wszystko wiedział ---------- Post dopisany 08-04-2014 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 09:57 ---------- Zderzak i listwy nie będą gotowe na czas a już zaplanowałem sobie czas na montaż No nic trzeba będzie coś innego podziałać
  16. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Dzięki chłopaki za spotkanie Marek miło było poznać i do następnego
  17. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Dla mnie może być Miejmy nadzieje że obejdzie się jutro bez deszczu a zresztą jak będzie nawet padać to poziom niżej się zjedzie i będzie ok. Pasuje się jakoś zdzwonić. Ja numer do Daniela mam i on do mnie też Marek jak coś to rzuć na PW do mnie lub Daniela swój numer to się zdzwonimy. Aha która godzina najbardziej odpowiada?
  18. Dzięki Zbieranie gratów część dalsza Do tego zestawu dochodzą jeszcze: - nowa rączka drzwi pod składane lustra - zaciski przód 320 Dzięki dudas307 za poszukiwanie niektórych gratów Zderzak z listwami w następnym tygodniu jada do lakiernika i zaraz przed świętami montaż tak że z zewnętrznego s-line zostanie do dołożenia tylna dokładka zderzaka i znaczki na listwy drzwi
  19. Udało się, udało . W lany poniedziałek po południu siedzisz w domu?
  20. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Ja niestety nie pomoge bo zawsze pojedzony jade Nastukane z Samsunga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.