Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
B7 Crew
Na 1BE. I teraz nie wiem sam czy brac H&R czy może Eibach Ale skoro H&R są twardsze od Eibach to chyba zdecyduję się na Eibacha ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- RS, jak możesz to podeślij fotę na springach Eibacha
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
jak sprawdzić kolor tapicerki w b7
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przekladka-plecow-tylnej-kanapy-rolete-bagaznika-avant-257063/
-
Auto po zalaniu?
Może od nowości nie było czyszczone? Myślę że jakby było zalane to ktoś próbował by zatrzeć ślady i choć trochę przetrzeć te miejsca. Chociaż różnie może być...
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Za dwa tygodnie będę miał zwykłe dolne czarne jak bys chciał ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 09:09 ---------- Panowie wiem że gdzieś to było, ale nie mogę tego odszukać Potrzebuje numery uchwytów (nie wiem czy śrub i podkładek też) do roletek w boczkach. Wie ktoś może?
-
A4 B7 Avant 3,0 TDi quattro 2007 r.
Tylko że jeśli auto nie było robione w ASO to tego w historii nie będzie.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ten ulep? jeszcze właściciel pomyśli, że mi się podoba A wycieraczka wpadnie od Q5 chyba
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dzisiaj w nocy ktoś zajumał mi tylną wycieraczkę kurde... przecież to nic nie wycierało może złodziej odda?
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
Koło kupione?
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Ładnie się świeci
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
W końcu coś zaczyna się dziać chociaż nie powiem wymieniłbym niektóre graty na gwincior Wieczorem będę wszystko wiedział ---------- Post dopisany 08-04-2014 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 09:57 ---------- Zderzak i listwy nie będą gotowe na czas a już zaplanowałem sobie czas na montaż No nic trzeba będzie coś innego podziałać
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ładnie jeszcze koło na auto i będzie git
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dobra świnia :kox:
-
Austria - Wiedeń
Dzięki chłopaki za spotkanie Marek miło było poznać i do następnego
-
Austria - Wiedeń
Dla mnie może być Miejmy nadzieje że obejdzie się jutro bez deszczu a zresztą jak będzie nawet padać to poziom niżej się zjedzie i będzie ok. Pasuje się jakoś zdzwonić. Ja numer do Daniela mam i on do mnie też Marek jak coś to rzuć na PW do mnie lub Daniela swój numer to się zdzwonimy. Aha która godzina najbardziej odpowiada?
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dzięki Zbieranie gratów część dalsza Do tego zestawu dochodzą jeszcze: - nowa rączka drzwi pod składane lustra - zaciski przód 320 Dzięki dudas307 za poszukiwanie niektórych gratów Zderzak z listwami w następnym tygodniu jada do lakiernika i zaraz przed świętami montaż tak że z zewnętrznego s-line zostanie do dołożenia tylna dokładka zderzaka i znaczki na listwy drzwi
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Udało się, udało . W lany poniedziałek po południu siedzisz w domu?
-
Austria - Wiedeń
Ja niestety nie pomoge bo zawsze pojedzony jade Nastukane z Samsunga
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mam dwie Chyba, że tak