Treść opublikowana przez shakal
-
Pomocy, boli mnie szyja.
Szwagier na osiedlu puknął sie czołowo z innym gościem. Droga osiedlowa tez była nie posypana i lód na niej. Wezwali od razu policje i porobili zdjęcia jaki był stan drogi podczas tego zajścia. Przy spisywaniu protokołu jeszcze jeden koles poleciał w ich auta. Odśnieżarka przyjechała po godzinie, zdjęcie tego też było zrobione. Później sprawa do sądu i spółdzielnia mieszkaniowa pokrywała szkody.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Podobno kompletny, nawet z każdą śrubką
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Kolego mowa o B7 nie B5 U mnie średnie spalanie na fisie 2 odkąd kupiłem auto to 6,9 na dzień dzisiejszy. Na trasie Tarnów - Wiedeń, prędkość nie przekraczająca 140km/h, średnie spalanie 6,3-6,4 na zimówkach 16' na letnich 18' 6,9-7,1 Przy prędkościach większych wieksze spalanie. Jazda pozamiejska ale nie na autostradzie do 110km/h spalanie 5,5-5,7 Raz udało się zejść na 4,9 ale tak się na co dzień nie da jeździć żeby nie przekroczyć 90km/h
-
Demontaż tylniego zderzaka
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-demontaz-zderzaka-tylnego-55612/
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 na nowy rok
Maszynka do golenia jednorazowa + odkurzacz i alcantara będzie jak nowa
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Kiedy montaż?
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
Ramka grilla aż sie prosi tutaj na czarno furka fajna
-
[ALL B7] A4 1.8T S-line
Fajna sztuka. S-line pełny? Zaraz co niektórzy napiszą że na lato 17 to stanowczo za mało Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
-
Antena gps - uszczelka
Jak nie masz zamiaru w najbliższym czasie tego rozkręcać ponownie to przejedz delikatnie po starej uszczelce masa bitumiczna i po sprawie
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
Wojtku, stoi to gdzieś u Ciebie? Bym se obejrzał
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak 20.12 coś będziecie działać to może zdążę prosto z trasy wpaść na chwilę Choć przypuszczam, że parking pod McD. będzie przepełniony bo ludzi w piątek będzie jechać masa.
-
[B7 BLB]Czarne A4 avant NOWE FOTY
Mody na + chociaż ja sam do siebie bym innych niż z C6 ledów nie założył. Kwestia gustu
-
B6 DIVISION
Ktoś z forum?? Gangsterki na drodze ciąg dalszy - Sadistic.pl
-
Strefa Śmiechu
- B7 Crew
Właśnie też mi się cos wydaje że na jakimś golfie podobne widziałem ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Podobne do felg VW o takim numerze K0 071 498 AG 16 ale nie wiem na 100% czy to te są- B7 Crew
- Smart TV - pomoc w wyborze
Wybór padł na LG 47LA660S . Samsung w porównaniu z LG ma za jasną matrycę i dziwnie mi się na niego patrzyło . No i pasywne 3D wygrało z aktywnym w samsungu. Miałem wziąć 690S ale płacić 300zł więcej za srebrną ramkę zamiast czarnej nie chciałem bo reszta jest ta sama. O wyższym modelu myślałem, ale do tego doszło ubezpieczenie i tak się sumka wieksza zrobiła niż sie spodziewałem. Po 2 dniach użytkowania trudno mi sie wypowiedzieć na jego temat. Na razie patrzę co i jak.- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mialem wczoraj podjechac do Ciebie obczaic ta Twoja swinie, ale rozladowana mialem baterie w tel. zeby zazwonic czy jestes w ogole w domu. Miales kiedys brudne auto? Nastukane z Samsunga- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Tutaj masz dokladnie co wchodzi w pakiety s-line http://a4-klub.pl/showthread.php?t=261434 Nastukane z Samsunga- Fotografia - dyskusja ogólna
Znaczy się, że dla początkującego pstrykacza wystarczy? Zdjęcia jakie będę chciał tym pykać to mój dzieciak i auto no i może jakieś fotki w terenie, ale to rzadziej już.- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
W środku z s-line masz tylko kierownice i gałkę. Fotele s-line miały wytłoczenia na oparciach przynajmniej skórzane, nie wiem jak materiałowe. No i podsufitka powinna być czarna, ale podobno taką konfiguracje też można było sobie wybrać, że sufit jasny. - B7 Crew