Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Szwagier na osiedlu puknął sie czołowo z innym gościem. Droga osiedlowa tez była nie posypana i lód na niej. Wezwali od razu policje i porobili zdjęcia jaki był stan drogi podczas tego zajścia. Przy spisywaniu protokołu jeszcze jeden koles poleciał w ich auta. Odśnieżarka przyjechała po godzinie, zdjęcie tego też było zrobione. Później sprawa do sądu i spółdzielnia mieszkaniowa pokrywała szkody.
  2. Kolego mowa o B7 nie B5 U mnie średnie spalanie na fisie 2 odkąd kupiłem auto to 6,9 na dzień dzisiejszy. Na trasie Tarnów - Wiedeń, prędkość nie przekraczająca 140km/h, średnie spalanie 6,3-6,4 na zimówkach 16' na letnich 18' 6,9-7,1 Przy prędkościach większych wieksze spalanie. Jazda pozamiejska ale nie na autostradzie do 110km/h spalanie 5,5-5,7 Raz udało się zejść na 4,9 ale tak się na co dzień nie da jeździć żeby nie przekroczyć 90km/h
  3. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-demontaz-zderzaka-tylnego-55612/
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak ja to szukałem że tego tematu nie widziałem Dzięki MAT1000
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tylko spryski są inne i kierownice powietrza Zderzak jest kompletny, więc spryski są Znasz może nr części tej kierownicy powietrza?
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Odezwij się do H4mm3r'a
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podpowie mi ktoś czy przy zmianie zderzaka zwykłego na s-line muszę coś zmieniać/dokładać dodatkowego? Chodzi mi o jakieś doloty czy coś.
  8. Maszynka do golenia jednorazowa + odkurzacz i alcantara będzie jak nowa
  9. Ramka grilla aż sie prosi tutaj na czarno furka fajna
  10. Fajna sztuka. S-line pełny? Zaraz co niektórzy napiszą że na lato 17 to stanowczo za mało Powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
  11. Jak nie masz zamiaru w najbliższym czasie tego rozkręcać ponownie to przejedz delikatnie po starej uszczelce masa bitumiczna i po sprawie
  12. Wojtku, stoi to gdzieś u Ciebie? Bym se obejrzał
  13. Jak 20.12 coś będziecie działać to może zdążę prosto z trasy wpaść na chwilę Choć przypuszczam, że parking pod McD. będzie przepełniony bo ludzi w piątek będzie jechać masa.
  14. Mody na + chociaż ja sam do siebie bym innych niż z C6 ledów nie założył. Kwestia gustu
  15. shakal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś z forum?? Gangsterki na drodze ciąg dalszy - Sadistic.pl
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Właśnie też mi się cos wydaje że na jakimś golfie podobne widziałem ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Podobne do felg VW o takim numerze K0 071 498 AG 16 ale nie wiem na 100% czy to te są
  17. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie podpowie ktoś jaki numer mają te felgi? Są to ori Audi?
  18. Wybór padł na LG 47LA660S . Samsung w porównaniu z LG ma za jasną matrycę i dziwnie mi się na niego patrzyło . No i pasywne 3D wygrało z aktywnym w samsungu. Miałem wziąć 690S ale płacić 300zł więcej za srebrną ramkę zamiast czarnej nie chciałem bo reszta jest ta sama. O wyższym modelu myślałem, ale do tego doszło ubezpieczenie i tak się sumka wieksza zrobiła niż sie spodziewałem. Po 2 dniach użytkowania trudno mi sie wypowiedzieć na jego temat. Na razie patrzę co i jak.
  19. Mialem wczoraj podjechac do Ciebie obczaic ta Twoja swinie, ale rozladowana mialem baterie w tel. zeby zazwonic czy jestes w ogole w domu. Miales kiedys brudne auto? Nastukane z Samsunga
  20. Tutaj masz dokladnie co wchodzi w pakiety s-line http://a4-klub.pl/showthread.php?t=261434 Nastukane z Samsunga
  21. Znaczy się, że dla początkującego pstrykacza wystarczy? Zdjęcia jakie będę chciał tym pykać to mój dzieciak i auto no i może jakieś fotki w terenie, ale to rzadziej już.
  22. W środku z s-line masz tylko kierownice i gałkę. Fotele s-line miały wytłoczenia na oparciach przynajmniej skórzane, nie wiem jak materiałowe. No i podsufitka powinna być czarna, ale podobno taką konfiguracje też można było sobie wybrać, że sufit jasny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.