Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Jednak zakładasz do siebie Wiem, że się powtarzam, ale felga robi tu dobrą robotę
  2. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Jeszcze trochę czasu jest. Jak ktoś coś wymyśli to niech tutaj pisze
  3. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    W sobotę nad Dunajem przy ładnej pogodzie to jak w Turcji będzie
  4. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    piotr_1982, nie wiesz czasem czy ten parking https://maps.google.pl/maps?q=wien&hl=pl&ie=UTF8&ll=48.212712,16.441904&spn=0.001858,0.00284&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.943606,23.269043&t=h&hnear=Wiede%C5%84,+Austria&z=19 ma pierwszą godzinkę wolną? Fajny bo przy zjeździe z tangente. Nie trzeba po mieście jeździć Chyba zeby coś innego?
  5. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Ja 15 a dudas 12 Nie znam dobrze 22bezirku, masz tam jakies fajne miejscowki? Nastukane z Samsunga
  6. Ja w PL miałem kilka kontroli jak jeździłem parę razy nie swoim autem na Austriackich blachach i nikt się do tego nie doczepił. A Ty jeśli jestes wymieniony w ubezpieczeniu i auto na żonę to myślę, że mogą cmoknąć Cie w joystic
  7. Mnie również czeka niedługo zakup takiego fotelika. Wpadł mi w oko ten: NOWOŚĆ FOTELIK HAMAX CARESS BLACK WHT 2014 LUBLIN (4074135831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jak czytam opinię na temat bezpieczeństwa tych fotelików to nawet cena aż tak bardzo nie przeszkadza
  8. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Niech każdy pomyśli nad miejscem spotkania i napisze tutaj Ja na razie się zastanawiam
  9. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    To jak umawiamy się wstępnie na sobotę?
  10. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Mysle ze w nastepnym tygodniu blizej wekendu bylo by najlepiej. Jak cos to pisac czy reszcie pasuje Nastukane z Samsunga
  11. shakal odpowiedział(a) na shakal temat w Europa i świat
    Panowie jak tam, działamy coś?
  12. Ładnie sie kółko prezentuje az bede musial kiedys podjechac i zobaczec na zywo Nastukane z Samsunga
  13. Wyprze się mechanik tego. Miałem podobne zdarzenie w poprzednim aucie. Założoną miałem nową gałeczkę od zmiany biegów i jakoś oddałem auto do mechanika. Po odbiorze rysa na gałce na 3cm . Od razu poszedłem do biura z tym. Szef powiedział że on nie wie kto pracował przy moim aucie a że kamer nie ma to on nic na to nie może poradzić. Skończyło się tylko tym że już więcej nie pojechałem do tego mechanika bo próba odzyskania pieniędzy jakichkolwiek skończyła się mega nerwówką. Może jakby był spisywany protokół jak w serwisie odnośnie rys wgniotek itp przy oddaniu auta do naprawy to coś byś wskórał, ale próbować można, może akurat.
  14. Nie mam takich listew i pewnie nigdy miał nie będę. Ja nie polecam, a Ty i tak zrobisz jak uważasz
  15. Czarno to widzę
  16. A kupywales te listwy albo widziales to na zywo, ze tak mowisz ? Czy tylko tak gadasz ze nie warto ? Widziałem kolego i miałem ten badziew nawet w rękach. Też wcześniej myślałem o kupnie tych listew, ale po obejrzeniu i dotknięciu zrezygnowałem. Kupiłem ori w dobrej cenie, teraz czekają na lakier a później montaż
  17. Fajna baza do modów Obudowy lusterek malowałeś czy kupowałeś ori? Powodzenia w dalszym modzeniu i bezawaryjności
  18. Nie warto, nawet za te pieniądze. Lepiej dolozycz drugie tyle i kupic ori. Nastukane z Samsunga
  19. Gratulacje A co do zawieszenia to musisz powiedzieć że pasuje zmienić co by się żonie podczas ciąży dobrze i komfortowo jeździło a stare zawieszenie już i tak puka i stuka
  20. U mnie jeden wyszedł bez problemu. Drugi wybijałem trochę cieńszym niż bolec gwoździem, wcześniej obciętym na równo
  21. Przycisk z ikonką przedniej szyby to max nawiew tylko na szybę. PS. Ładna sztuka
  22. Grafit zawsze mi się na audi podobał Odpycha się chyba dobrze?! Licznika z USA na EU nie da się wymienić?
  23. Kiera ładnie się prezentuje PS. ile za nowy kluczyk dawałeś? może być PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.