Treść opublikowana przez shakal
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jednak zakładasz do siebie Wiem, że się powtarzam, ale felga robi tu dobrą robotę
-
Austria - Wiedeń
Jeszcze trochę czasu jest. Jak ktoś coś wymyśli to niech tutaj pisze
-
Austria - Wiedeń
W sobotę nad Dunajem przy ładnej pogodzie to jak w Turcji będzie
-
Austria - Wiedeń
piotr_1982, nie wiesz czasem czy ten parking https://maps.google.pl/maps?q=wien&hl=pl&ie=UTF8&ll=48.212712,16.441904&spn=0.001858,0.00284&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.943606,23.269043&t=h&hnear=Wiede%C5%84,+Austria&z=19 ma pierwszą godzinkę wolną? Fajny bo przy zjeździe z tangente. Nie trzeba po mieście jeździć Chyba zeby coś innego?
-
Austria - Wiedeń
Ja 15 a dudas 12 Nie znam dobrze 22bezirku, masz tam jakies fajne miejscowki? Nastukane z Samsunga
-
poruszanie sie po Polsce autem z obcymi tablicami
Ja w PL miałem kilka kontroli jak jeździłem parę razy nie swoim autem na Austriackich blachach i nikt się do tego nie doczepił. A Ty jeśli jestes wymieniony w ubezpieczeniu i auto na żonę to myślę, że mogą cmoknąć Cie w joystic
-
Fotelik na rower dla dziecka.
Mnie również czeka niedługo zakup takiego fotelika. Wpadł mi w oko ten: NOWOŚĆ FOTELIK HAMAX CARESS BLACK WHT 2014 LUBLIN (4074135831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jak czytam opinię na temat bezpieczeństwa tych fotelików to nawet cena aż tak bardzo nie przeszkadza
-
Austria - Wiedeń
Niech każdy pomyśli nad miejscem spotkania i napisze tutaj Ja na razie się zastanawiam
-
Austria - Wiedeń
To jak umawiamy się wstępnie na sobotę?
-
Austria - Wiedeń
Mysle ze w nastepnym tygodniu blizej wekendu bylo by najlepiej. Jak cos to pisac czy reszcie pasuje Nastukane z Samsunga
-
Austria - Wiedeń
Panowie jak tam, działamy coś?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ładnie sie kółko prezentuje az bede musial kiedys podjechac i zobaczec na zywo Nastukane z Samsunga
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Wyprze się mechanik tego. Miałem podobne zdarzenie w poprzednim aucie. Założoną miałem nową gałeczkę od zmiany biegów i jakoś oddałem auto do mechanika. Po odbiorze rysa na gałce na 3cm . Od razu poszedłem do biura z tym. Szef powiedział że on nie wie kto pracował przy moim aucie a że kamer nie ma to on nic na to nie może poradzić. Skończyło się tylko tym że już więcej nie pojechałem do tego mechanika bo próba odzyskania pieniędzy jakichkolwiek skończyła się mega nerwówką. Może jakby był spisywany protokół jak w serwisie odnośnie rys wgniotek itp przy oddaniu auta do naprawy to coś byś wskórał, ale próbować można, może akurat.
-
[ALL B7] Audiolka B7 Avant by Kuba , s-line, bose, GLEBA
Nie mam takich listew i pewnie nigdy miał nie będę. Ja nie polecam, a Ty i tak zrobisz jak uważasz
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Czarno to widzę
-
[ALL B7] Audiolka B7 Avant by Kuba , s-line, bose, GLEBA
A kupywales te listwy albo widziales to na zywo, ze tak mowisz ? Czy tylko tak gadasz ze nie warto ? Widziałem kolego i miałem ten badziew nawet w rękach. Też wcześniej myślałem o kupnie tych listew, ale po obejrzeniu i dotknięciu zrezygnowałem. Kupiłem ori w dobrej cenie, teraz czekają na lakier a później montaż
-
Mój czterołap!!!
Fajna baza do modów Obudowy lusterek malowałeś czy kupowałeś ori? Powodzenia w dalszym modzeniu i bezawaryjności
-
[ALL B7] Audiolka B7 Avant by Kuba , s-line, bose, GLEBA
Nie warto, nawet za te pieniądze. Lepiej dolozycz drugie tyle i kupic ori. Nastukane z Samsunga
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Gratulacje A co do zawieszenia to musisz powiedzieć że pasuje zmienić co by się żonie podczas ciąży dobrze i komfortowo jeździło a stare zawieszenie już i tak puka i stuka
-
Bolce klapy schowka pasażera
U mnie jeden wyszedł bez problemu. Drugi wybijałem trochę cieńszym niż bolec gwoździem, wcześniej obciętym na równo
-
[ALL B7] Audiolka B7 Avant by Kuba , s-line, bose, GLEBA
Przycisk z ikonką przedniej szyby to max nawiew tylko na szybę. PS. Ładna sztuka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kto bogatemu zabroni?
-
[A4 B7] 2.0 TFSi i kilka malych zmian
Grafit zawsze mi się na audi podobał Odpycha się chyba dobrze?! Licznika z USA na EU nie da się wymienić?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kiera ładnie się prezentuje PS. ile za nowy kluczyk dawałeś? może być PW
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Dekory malina :kox: