Treść opublikowana przez shakal
-
Relingi
Żeby zdjąć relingi musisz zdemontować chyba podsufitkę i popuścić poduszki powietrzne, wtedy masz dostęp do śrub od relingów.
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
Naklejka z wyposażeniem pod kołem zapasowym prawdę Ci powie
-
[b7] szara myszka 1.9 TDI
Dobra baza do modów Jak zrobisz chromy w czarno do będzie dobrze wyglądać. Środkiem się nie przejmuj, wszystko można zmienić też startowałem z takim wyposażeniem Powodzenia w zmianach i bezawaryjności PS. Jakiś dziwny kod silnika masz "1B" ??
-
[B7 Avant] Foteliki dziecięce na tylnej kanapie
Kolego piwo6, jak przesunąłem fotel kierowcy do samego tyłu to od oparcia fotela do oparcia tylnej kanapy jest ok. 58cm (w zależności jak ustawione jest oparcie fotela kierowcy), ale przy maksymalnym odsunięciu fotela do tyłu zmierzyłem od wciśniętego sprzęgła do początku siedziska fotela i wyszło ok. 75cm i tak jak koledzy pisali wyżej musiałbyś mieć grubo ponad 2m żeby tak jeździć. Najlepiej podjedz do jakiegoś komisu gdzie stoi B7, wejdź do środka, ustaw fotel kierowcy abyś czuł się komfortowo i zmierz miejsce pozostałe za Tobą, wtedy będziesz miał wszystko czarne na białym PS. Ja choć nie jestem wysoki postanowiłem zamontować fotelik który był montowany w bazę po stronie pasażera i nie było problemu z wyjmowaniem i wkładaniem nosidełka/fotelika.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czaki nie robi takich rzeczy, wiem bo go znam. A o szogunie to własnie chyba czaki mi raz coś mówił. On jest na forum czy jakos inaczej z nim się kontaktować trzeba? Do jurkowa aż tak strasznie daleko nie mam, poszukam w necie może coś znajde jeszcze Dzieki za informacje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hi Podpowie mi ktoś czy między Krakowem a Tarnowem znajdzie się ktoś kto ogarnia przekładkę licznika z mono na kolor? Wiem że na forum cwiara to robi, ale do Wrocka nie opłaca mi się jechać a nie mam jak wysłać licznika bo auto potrzebne.
-
Muzyka w naszych autkach
- jako kod koloru ?
- Polecane opony letnie
VREDESTEIN ULTRAC SESSANTA z czystym sumieniem mogę polecić- Polecane opony zimowe
Dunlop SP WINTER SPORT 3D - jeździł ktos na tej oponie? Jakieś opinie?- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Mod na zimę jak znalazł- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jest ktoś w naszych okolicach kto zajmuje się wymianą liczników? Chodzi mi o zmiane na kolor.- [B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Szare opony i nadkola psuja tutaj efekt. Może jakby felga była choć o cal większa i z 3cm auto niżej siedziało to by to miało wygląd. Mnie osobiście się nie podoba, ale jak to już ktoś napisał, każdy ma swój gust- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Fajny czarny sedan Oby służył lepiej niż poprzedniczka Nie wiem dlaczego, ale jak widzę w Audi te fotele to mnie mdli aż się sobie dziwię, że nie zmieniłem ich u siebie zaraz po kupnie Lista modów z pewnością się wydłuży lub zmieni kolejność, ale to tutaj normalne.- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Kapselek przełożony ze starej gałki Mnie gałka z mieszkiem wyszła 130zł w ASO, za tyle ciężko kupić używkę z A4 czasami a masz nową gałkę dla której musisz poświęcić z 15 minut by pasowała do naszych A4- [BKE] Moja Czarnulka 1.9
Turbinkę zawsze można zmienić Wyjazd do PL i znów coś się podłubało, nie dużo ale zawsze do przodu Przy okazji wyjazdu do polski musiałem jeszcze wymienić rolkę na alternatorze bo się zmęczyła i odmówiła posłuszeństwa. Zostały też ponownie przyciemnione szyby na tylnych drzwiach które musiałem zrywać na przeglądzie. Nowe mody to: Gałeczka s-line z audi A3 przerobiona pod A4 i dekory 1NK (szczotkowane aluminium). W garażu leżą jeszcze listwy s-line na progi, ale montaż dopiero po naprawieniu szkody czyli za jakiś miesiąc Zdjęcia Pozdrawiam- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Hammer Nie Jego auto znam. Nastukane z samsunga- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie odwrotnie czyli po długości od ściany z oknem Dla jasności- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
11.09 godzina nie pamiętam ale koło 19:30, Granica Austriacko-Czeska (Drasenhofen) Czarny avant na SRC ..... nisko siedział, bez ramek klubowych ale może ktoś z forum?- B7 Crew
Panowie pomoże ktoś? Szukam tematu w którym jest pokazane jak zmienić zwykłą gałkę w naszych A4 na gałkę z A3 s-line a dokładnie chodzi mi tylko jak zmienić górny kapsel, czym go podważyć? Temat znaleziony kapsel już na stole- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Przejścia kolorów to tylko maszyna i pistolet i dużo zabawy wałkiem tego nie ogarniesz żeby wyszło ładnie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
miedzy 100 a 180 musisz popróbować, ale wydaje mi sie ze może nie udać sie zrobić tej ściany na gładko bez szpachlowania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
1. Jak zaczniesz trzeć papierem ściernym to prawdopodobnie narobisz małych dziur (kamienie z tynku będą wylatywać) 2. Zawsze przed malowaniem powinno się gruntować ściany 3. Farby nie polecę żadnej bo ja zawsze farby wożę z Austrii. 4. Tak zwana "lamperia" możesz ją wymalować lakierem, ale lepiej by było jakby ściana była gładka a nie chropowata. ok dzieki za pomoc...farbe chyba kupie najtańszą jaka bedzie w sklepie..a jaki grunt użyć? spróbuje lekko papierem ściernym przetrzeć ścianę i zobaczę co sie będzie działo. Mozesz spróbować papierem przeszlifowac ale drobnym. Grunt kupisz w każdym sklepie z farbami, jak powiesz co chcesz gruntowac to Ci coś dadzą to nie jest drogie.- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
1. Jak zaczniesz trzeć papierem ściernym to prawdopodobnie narobisz małych dziur (kamienie z tynku będą wylatywać) 2. Zawsze przed malowaniem powinno się gruntować ściany 3. Farby nie polecę żadnej bo ja zawsze farby wożę z Austrii. 4. Tak zwana "lamperia" możesz ją wymalować lakierem, ale lepiej by było jakby ściana była gładka a nie chropowata.- Skradziono audi a4 b7
AC jest? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/4723-skradzione/ - jako kod koloru ?