Treść opublikowana przez shakal
-
[B6 AVANT] wymiana pasa środkowego
Kolego musisz zdemontować tapicerkę z oparcia. Myślę że ten temat powinien Ci pomóc =====>>> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219523-przekladka-plecow-tylnej-kanapy-pod-rolete-bagaznika-avant/
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Kolego GOLI, u mnie takie właśnie "czary" jak Ty to nazwałeś, trzymają się już 2 lata i przypuszczam że wytrzymają więcej niż Twój pospawany zawias. Jeśli wszystko dobrze przed klejeniem jest wyczyszczone i klej jest wymieszany tak jak ma być to nie ma siły że coś się stanie chyba że tłoczek będzie dalej nienaprawiony/wymieniony to prędzej czy później może się ponownie zawias wyłamać.
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
Widać coś się w projekcie dzieje Jak po wizycie w Ecu Projekt? U mnie lusterka składane czekają już prawie rok na montaż trzeba będzie się też za to zabrać w niedługim czasie.
-
Listwy Dekory LED
Kolego gdzie dorwałeś te wtyczki?
-
Gałka z b8
Kupić, przymierzyć i jeśli będzie pasować to napisać a jak nie to gałkę dalej odsprzedać
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Co to to to się tam świeci?
-
Listwy Dekory LED
ciapki kleju na gorąco co 10cm, bo kleiłem w mrozie i niestety klej na taśmie nie dawał rady Czyli pasek z ledami kleiłeś do dekoru mniej więcej w taki sam sposób jak w drzwiach?Wysłane z iPhone
-
Listwy Dekory LED
kaju, mógłbyś jeszcze pokazać lub napisać w jaki sposób zamocowałeś ledy na długim dekorze nad konsolą?
-
Listwy Dekory LED
Panowie jak myślicie, z dekorami piano będzie to ładnie wyglądać z czerwonym podświetleniem?
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Fajny czarnuch z dobrym wyposażeniem oby służył bezawaryjnie
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
czaki, a ramka na zegary dalej srebrna? Fura prezentuje się zajebiaszczo koło świąt podjadę obejrzeć i odebrać prezent dla "kochanki"
-
Przepalająca się żarówka światła stopu
U mnie właśnie pojawił się taki sam problem, wcześniej wyświetlał się też błąd spalonej żarówki kierunkowskazu, ale po włączeniu kierunku żarówka działała a błąd znikał. Od wczoraj prawy stop nie działa lub działa w taki oto sposób:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdrowienia dla kolegi w czarnym avancie B7 wyprzedzanym na autostradzie A4, godzina 13:45, jakieś 5km przed zjazdem na Trzebinie. Niestety nie zapamiętałem tablic Mrugnąłem awaryjnymi, auto na wiedeńskich blachach
- B7 Crew
-
Po Kasi seat
Boski Lełon szwagier przyszły ma takiego ale cos koło 180 kuca tak że nie powiem dość to jedzie Zastanawiam się tylko co projektant wnętrza a dokładniej środkowego panela (radio i co to tam jeszcze jest) miał na myśli jak to projektował :facepalm: wygląda to jak znikopis dla dzieci
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jakbym slyszal Barts-a.To Tu nie wiesz ze kawosze to ludzie sukcesu? Takich rzeczy sie nie odmawia :) Mogę nie odmówić, ale wymiocin po sobie sprzątał nie będę A żeby nie było OT, fura
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
To piwo, wino, woda, co sobie za życzysz w automacie to lepiej jedzie ;-) Jakbym miał teraz krótki tydzień to bym w piątek z rana wpadł, ale że robię do piątku to nie będę Cie z łóżka od żony wyciągał Mam przelot na dwóch ostatnich seryjnych tłumikach i kopcenie jest znikome, nie dymi jak elektrownia siekierki Jak napisał H4mm3r lepiej dać trochę mniej, a z tyłu mieć czysto. Będę myślał na wiosnę a tuner myślę ogarnie sprawę.
-
Listwy Dekory LED
Ale takie mają być?
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Nie pije kawy a wpaść tak czy tak wpadnę, tylko kiedy? Jechałem z siemianem jego klekotem to przypuszczam że u Ciebie z przyśpieszeniem jest podobnie
-
Listwy Dekory LED
Panowie którzy już mają za sobą moda powiedzcie mi czy te Ledy będą odpowiednie? http://www.ledin.pl/product-pol-67-Tasma-LED-line-300-SMD-3528-czerwona-w-powloce-silikonowej-IP65.html#tabs_58676
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
A jak wygląda sprawa z kopceniem na wyższych obrotach? Ja chcąc podnieść moc muszę na to uważać bo w Austrii na przeglądzie sprawdzają normy
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jak odczucia po zwiększeniu mocy?
- B7 Crew
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Najważniejsze że właściciel zadowolony PS. następnym razem pasuje zobaczyć tą Twoją A6
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Jeśli wydech S4 to reszta (progi + grill) też A jeśli tego nie zamierzasz zmieniać to został bym przy tym wydechu + końcówki np. Ulter 90