Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Kolego musisz zdemontować tapicerkę z oparcia. Myślę że ten temat powinien Ci pomóc =====>>> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/219523-przekladka-plecow-tylnej-kanapy-pod-rolete-bagaznika-avant/
  2. Kolego GOLI, u mnie takie właśnie "czary" jak Ty to nazwałeś, trzymają się już 2 lata i przypuszczam że wytrzymają więcej niż Twój pospawany zawias. Jeśli wszystko dobrze przed klejeniem jest wyczyszczone i klej jest wymieszany tak jak ma być to nie ma siły że coś się stanie chyba że tłoczek będzie dalej nienaprawiony/wymieniony to prędzej czy później może się ponownie zawias wyłamać.
  3. Widać coś się w projekcie dzieje Jak po wizycie w Ecu Projekt? U mnie lusterka składane czekają już prawie rok na montaż trzeba będzie się też za to zabrać w niedługim czasie.
  4. shakal odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Kolego gdzie dorwałeś te wtyczki?
  5. shakal odpowiedział(a) na toma085 temat w Audi A4 B6/B7
    Kupić, przymierzyć i jeśli będzie pasować to napisać a jak nie to gałkę dalej odsprzedać
  6. Co to to to się tam świeci?
  7. shakal odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    ciapki kleju na gorąco co 10cm, bo kleiłem w mrozie i niestety klej na taśmie nie dawał rady Czyli pasek z ledami kleiłeś do dekoru mniej więcej w taki sam sposób jak w drzwiach?Wysłane z iPhone
  8. shakal odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    kaju, mógłbyś jeszcze pokazać lub napisać w jaki sposób zamocowałeś ledy na długim dekorze nad konsolą?
  9. shakal odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Panowie jak myślicie, z dekorami piano będzie to ładnie wyglądać z czerwonym podświetleniem?
  10. Fajny czarnuch z dobrym wyposażeniem oby służył bezawaryjnie
  11. czaki, a ramka na zegary dalej srebrna? Fura prezentuje się zajebiaszczo koło świąt podjadę obejrzeć i odebrać prezent dla "kochanki"
  12. U mnie właśnie pojawił się taki sam problem, wcześniej wyświetlał się też błąd spalonej żarówki kierunkowskazu, ale po włączeniu kierunku żarówka działała a błąd znikał. Od wczoraj prawy stop nie działa lub działa w taki oto sposób:
  13. Pozdrowienia dla kolegi w czarnym avancie B7 wyprzedzanym na autostradzie A4, godzina 13:45, jakieś 5km przed zjazdem na Trzebinie. Niestety nie zapamiętałem tablic Mrugnąłem awaryjnymi, auto na wiedeńskich blachach
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ciekawe ile wytrzymają na polskich drogach na ogumieniu 35
  15. shakal odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    Boski Lełon szwagier przyszły ma takiego ale cos koło 180 kuca tak że nie powiem dość to jedzie Zastanawiam się tylko co projektant wnętrza a dokładniej środkowego panela (radio i co to tam jeszcze jest) miał na myśli jak to projektował :facepalm: wygląda to jak znikopis dla dzieci
  16. Jakbym slyszal Barts-a.To Tu nie wiesz ze kawosze to ludzie sukcesu? Takich rzeczy sie nie odmawia :) Mogę nie odmówić, ale wymiocin po sobie sprzątał nie będę A żeby nie było OT, fura
  17. To piwo, wino, woda, co sobie za życzysz w automacie to lepiej jedzie ;-) Jakbym miał teraz krótki tydzień to bym w piątek z rana wpadł, ale że robię do piątku to nie będę Cie z łóżka od żony wyciągał Mam przelot na dwóch ostatnich seryjnych tłumikach i kopcenie jest znikome, nie dymi jak elektrownia siekierki Jak napisał H4mm3r lepiej dać trochę mniej, a z tyłu mieć czysto. Będę myślał na wiosnę a tuner myślę ogarnie sprawę.
  18. shakal odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Ale takie mają być?
  19. Nie pije kawy a wpaść tak czy tak wpadnę, tylko kiedy? Jechałem z siemianem jego klekotem to przypuszczam że u Ciebie z przyśpieszeniem jest podobnie
  20. shakal odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Panowie którzy już mają za sobą moda powiedzcie mi czy te Ledy będą odpowiednie? http://www.ledin.pl/product-pol-67-Tasma-LED-line-300-SMD-3528-czerwona-w-powloce-silikonowej-IP65.html#tabs_58676
  21. A jak wygląda sprawa z kopceniem na wyższych obrotach? Ja chcąc podnieść moc muszę na to uważać bo w Austrii na przeglądzie sprawdzają normy
  22. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozpiąć silniczek w klapie i nie będzie rysować Wysłane z iPhone
  23. Najważniejsze że właściciel zadowolony PS. następnym razem pasuje zobaczyć tą Twoją A6
  24. Jeśli wydech S4 to reszta (progi + grill) też A jeśli tego nie zamierzasz zmieniać to został bym przy tym wydechu + końcówki np. Ulter 90

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.