Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Ja odklejałem z tylnych drzwi i jakiejś filozofii w tym nie ma, na rogu zaczynasz i ciągniesz, powinna zejść cała. Zostaje klej na szybie którego nie próbuj myć niczym (jak klej pójdzie w szyny to zapomnij o odsuwaniu szyby), pozostaje tylko skrobanie. Koleś w miejscu gdzie przyciemniają zrobił mi to za 20zł/2 szyby.
  2. To jak w końcu znajdą właściciela to trzeba będzie się wykosztować
  3. Fajna przemiana Podświetlenie a'la A6 też fajne, ale teraz tylko czekać jak w co drugim b6/b7 będzie coś takiego. Ogólnie wszystko na plus
  4. Lepiej zapłać i to w terminie Dobrze radzę
  5. Trafiłeś na spoko ludzi Wysłane z iPhone
  6. Ręczny obszywany czy ori? Wysłane z iPhone
  7. Ale nie kleją tak dobrze jak kierunkowe Wysłane z iPhone
  8. Nokiany kierunkowe? to bix juz kompletny czy jeszcze coś brakuje? Wysłane z iPhone
  9. Tak trudno poszukać w sieci? Tylko jak nie masz gleby w aucie to zapomnij że to koło będzie dobrze wyglądać.
  10. Ja teraz kupiłem nokiany ale po przejechaniu 600km po suchym asfalcie trudno napisać opinie zobaczymy po zimie. Wysłane z iPhone
  11. Ale to dopiero na wiosnę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Na wiosne zrobi sie dokladniejsza bo nie wierze ze u lakiernika zrobia to profi tyle dobrze ze jest juz w cenie. Nastukane z samsunga Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tutaj jeszcze bez listew robota zrobiona naprawdę dobrze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Spawane wszystko. Tak wlasnie chcialem zeby pozniej nie odpadalo platami Nastukane z samsunga
  14. tak tydzień temu wyglądało auto u blacharza (Gość się postarał ). Dzisiaj lakiernik dzwonił ze auto już gotowe została im jeszcze polerka reszty lakieru żeby wszystko wyglądało tak jak ma wyglądać (mam nadzieje ze zrobi to ktoś kto już robił takie rzeczy) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Dev, masz może jakiś zestaw 288 na tył? (osłony, zaciski, i co tam jeszcze?)
  16. Ale pokazujesz to auto na forum i musisz sie liczyc z tym ze nie kazdy lubi to co Ty i moze to tutaj napisac. Obrazanie sie z tego powodu to moim zdaniem dziecinada. Krytka powinna motywowac do dalszych zmian nie koniecznie pod publike ale na pewno pod siebie Powodzenia w realizacji dalszych planow i bezawaryjnosci Nastukane z samsunga
  17. Nie wiem czy nie będziesz musiał zdemontować klimatronik aby wyciągnąć popiołkę.
  18. shakal odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zazdroszczę też chciałbym być na takim meczu, jak chyba każdy kto nie był
  19. Miałem pisać, że wkładałeś biały kierunek, ale to do zwykłych lamp przecież

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.