Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Ładny froncik :naughty:, teraz środek jeszcze Black Edition i będzie gitara
-
Srebrna BRD by shakal
Jak będziesz sie wybierał do Wiednia to pisz moze wiecej osób sie znajdzie Do Austrii przyjechała z DE w 2013 Ja jestem trzecim właścicielem. Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
S-line pełny na zewnątrz jak i wewnątrz Fotki poprawie wieczorem Wysłane z iPhone Przecież mogę wrzucić z telefonu Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Hmm... Dziwne na firefoxie u mnie i na telefonie widzę fotki normalnie. Zobaczę jutro na innej przeglądarce bo teraz nie chce mi sie kompa odpalać Wysłane z iPhone
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Też bym się nie zastanawiał i pchał 320
-
Srebrna BRD by shakal
Witam Po bolesnym rozstaniu z moją byłą --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/212679-bke-moja-czarnulka-19/ , Przyszedł czas na coś odrobinę świeższego a mianowicie w moje ręce wpadła mi kolejna B7 Avant z troszkę mocniejszym serduchem 2.0 TDI 170PS o oznaczeniu BRD. Auto wyprodukowane końcem 2007 roku i w miarę dobrze ją wtedy wyposażyli Przy zakupie na blacie 192.000km (aktualnie 223,000) W roku 2013 zostały wymienione pompki na akcji serwisowej więc mnie pozostaje pompa oleju i później tylko cieszyć się z jazdy Z Wyposażenia to tak na szybkiego: Wspomaganie kierownicy Poduszka powietrzna x6 4x elektryczne szyby ESP Bixenon + biały kierunek Czarna podsufitka Kierownica Multifunkcyjna trzyramienna S-line Gałka zmiany biegów S-line Fotele skóra + materiał S-line Listwy na progach S-line Coming Home- Leaving Home Czujnik deszczu Czujnik zmierzchu Podgrzewane fotele przednie Pakiet "światło" Lusterko wewnętrzne z fotochromem Kolorowy FIS Zewnętrzne lusterka w elektryce + podgrzewanie Zawieszenie 1BV Nawigacja RNS-e Zmieniarka w schowku Pokrowiec na narty Zewnętrzny pakiet S-line Przednia szyba akustyczna Lodówka w schowku Pakiet chrom ISOFIX x2 Tempomat Koła 18" S-line i pewnie coś jeszcze się tam znajdzie Dokonane zmiany w aucie: Wymiana tunelu środkowego Nagłośnienie BOSE (Stage I) Podświetlenie tablicy, drzwi i postojówki - LED 4300K Lusterka zewnętrzne fotochromatyczne Lusterka zewnętrzne składane z pilota Hamulce przód 345 S4 Hamulce tył 300 VW Roletki w tylnych drzwiach Podświetlenie Ambiente w tylnej lampce Co do planów to chciałbym założyć to co już czeka w kolejce: Gwint Vogtland (czeka na montaż) AirbagOff (czeka na montaż) Końcówki wydechu Ulter fi90 (czeka na montaż) A później chciałbym jeszcze: Koło 19" Nakładki na pedały RS Parktronik przód Grill S4 Parę fotek na szybko: Wykonane modyfikacje/zmiany: 01.08.2015 - Wymiana tunelu środkowego 24.10.2015 - Nagłośnienie BOSE (Stage I) Pozdrawiam
- B7 Crew
- B7 Crew
-
czarny avant 3,2q
Dobrze doposażony Avancik Co do szyb to ja w ostatniej Audi miałem 80% folie i fotochrom działał bez zarzutu
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Piękna :kox:
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Tez bym koło zmienił ale nie ma narazie w czym, chyba ze w rowerze . Gdzies takie koło juz widziałem, chyba na jakimś passacie. Tak jak mówisz jak sie nie bedzie widzieć to zawsze można zmienić Wysłane z iPhone
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dzisiaj był koleś z ubezpieczalni spisać straty. Na dzień dobry wpisał szkodę całkowita, teraz pytanie na ile wycenia auto. Plus taki ze spisywał wyposażenie jakie jest w aucie a nie z VINu porobil pare zdjeć i pojechał. W następnym tygodniu koło środy maja dać znac. Wysłane z iPhone
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Wiadome ze zdrowie najważniejsze a co do zmiany na coś innego to bedzie cieżko :/ wydatków mam teraz tyle ze głowa boli :/ dopóki sie sprawa nie wyjaśni to myślał o następnym aucie nie bede. Wysłane z iPhone A tutaj małe ziazia i co może zrobic jeszcze poduszka powietrzna oprócz uratowania życia/zdrowia: Wysłane z iPhone
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Cieszy mnie to ze na coś mogłem sie przydać a piw kup więcej to po złożeniu wszystkiego możesz uczcić sukces Wysłane z iPhone
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Jak dla mnie za duzo uszkodzeń. Przednia szyba blotniki lampy girl zderzak chlodnice docisniete do silnika podluznica skrzywiona, maska, drzwi pasażera sie nie otwierają. Duzo rzeczy pod maska do wywalenia. Muszę teraz odprowadzić auto na jakiś plac bo nie mogę go zostawić przy drodze i w następnym tygodniu jeszcze na policję i ubezpieczalnia. Zobaczymy co powiedzą. Wysłane z iPhone PS. Głowa cała. Poducha przy wystrzale popazyla mi tylko rękę. Wysłane z iPhone
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
I c**j bombki strzelił :/ jedyny plus to ze nie moja wina. Na razie w temacie tylko tyle bo ostatnio nie mam sie za przeproszeniem czasu wysrac, przeprowadzki remonty i teraz jeszcze to Wysłane z iPhone
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
U mnie był inny kolor pleców dlatego mała cześć tez była zmieniona Wysłane z iPhone
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
8E0920933T lub 8E0920933TX
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Czyli jak do mojego 1,9 podchodzi tylko z jednym numerem którego praktycznie nie można znaleźć to teraz bede mógł coś bardziej dostępnego wrzucić do siebie?Wysłane z iPhone
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Z bixem auto od razu agresywniej wygląda gratki moda
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Dobre koło Dojdzie jeszcze Air to będzie
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Xenon xenonowi nie równy jak soczewki z odblysnikiem na padnieciu to zwykła H7 lepiej będzie świecić Wysłane z iPhone
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Dzięki kolego a Twoja niunia może wyglądać nawet i lepiej, wszystko zależy od fantazji no i najważniejsze od funduszy Wysłane z iPhone
-
[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v
Ja mam u siebie Eibacha -30 + amortyzator 1BE możesz zobaczyć jak to mniej więcej siedzi Wysłane z iPhone