Treść opublikowana przez shakal
-
Srebrna BRD by shakal
Budżet nie przewidywał B8 a co do hebli to będę pamiętał Na dzień dobry dla wszystkich udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku Dawno nic nie pisałem a od ostatniego razu trochę gratów doszło. Niektóre juz zamontowane, inne czekają na montaż (jak sie zrobi cieplej) BOSE Lampki i żarówki LED od Tomnik'a Schowki pod fotele Spryski mgłowe podgrzewane Moduł BT Mam nadzieje to wszystko w miarę szybko zamontować Jakby ktoś słyszał o tylnych boczkach w elektryce z materiałem speed i z roletami do avanta to prosiłbym o wiadomość [emoji4] Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A ma wyjście? Musi pasować. Widzę, że każdy teraz poluje na poliftowe kierki z B8
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Gratulacje zakupu Wysłane z iPhone
-
A4 b7 by Orgi
Ładny avancik jak dorzucisz s-line będzie malina PS. Rozbuduj pierwszy post bardziej i wrzuć fotki na jakiś inny serwer hostingowy żeby widać było zdjęcia a nie linki do nich
- B7 Crew
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Sedan i Kombi mają tyle samo cm. dokładnie 4838cm Wysłane z iPhone
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tego właśnie w tym projekcie brakowało
-
Fotele i Osprzęt z Angola
A to co Tobie jak nie zapniesz pasów jako kierowca to nie pika nic i na zegarach nie masz informacji o nie zapiętych pasach? Wysłane z iPhone
-
Fotele i Osprzęt z Angola
A u pasażera nie ma takiego czujnika? Ja u siebie mam w dwóch fotelach. Wysłane z iPhone
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Przed zakupem swojej drugiej A4 też myślałem o tym aucie, ale w Austrii nie znalazłem nic co by mnie interesowało Zakładaj nowy temat
-
Fotele i Osprzęt z Angola
Będą pasować. Jedynie jak są w elektryce i jakbyś chciał pamięć podłączać to będziesz ją miał w fotelu pasażera
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Ładnie się furka prezentuje
-
Jak otworzyć auto Rozkodowany kluczyk zamek zepsuty
Uwierz mi że jak fachowiec Cię "dobrze" policzy to i dwie szyby za to kupisz.
-
A4 B8 by race444
Na telefonie filmik sie ładuje cały czas i nie włącza :/ Gratulacje mega dobrego projektu Wysłane z iPhone
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Ładnie, ale relingi aż się proszą o zmianę na czarne
-
Listwy Dekory LED
Mozesz pod ledami przykleić uszczelkę tą z gąbki co sie przykleja na okna lub drzwi.Wysłane z iPhone
-
Boczki drzwiowe b6 a b7
Tylne drzwi różnią się ramką w sedanie i avancie, ale boczki z sedana do avanta i na odwrót pasują. Oczywiście z B7 do B6 i na odwrót również pasują
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ja cały czas choruje na Recaro czarna skóra + alcantara i jak tylko bedzie wolna gotówka to bede sie rozglądał. Wiem ze cieżko trafić i pasuje wcześniej patrzeć, ale zawsze jest tak że jak cos jest to nie ma kasy A i alcantare mozna ładnie odnowić Wysłane z iPhone
-
Jak otworzyć auto Rozkodowany kluczyk zamek zepsuty
Musisz lekko odchylić drzwi w samym rogu do uzyskania niewielkiej szpary abyś mógł zahaczyć jakimś drutem klamkę po przeciwnej stronie o ile drzwi nie są zaryglowane. Jeśli są zaryglowane to chyba pozostaje wybić szybę
- B7 Crew
-
B7 Crew
Będzie, ale po małym cięciu zderzaka i nie za fajnie to wygląda. Od biedy można jednak spróbować tyle tylko że później zderzak na śmietnik jakbyś chciał na s-line zmienić. Gdzieś na forum jest zdjęcie z takim grillem w zwykłym zderzaku, ale nie pamiętam gdzie i kto wklejał
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Nie szukałeś z alcantara? Wysłane z iPhone
- B7 Crew
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Dawno tu nie zaglądałem a widzę, że cały czas się tutaj modzi PS. Maiłeś się odezwać jak będziesz we Wiedniu tak że albo Cie nie było albo się nie meldowałeś
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Bierz z alcantarą miałem w poprzedniej (nie Recaro) z alcantarą fotele i byłem mega zadowolony. Tak jak pisze akjam w upalny dzień siadasz nawet gołą d... i nie parzy a w zimie zanim włączysz grzanie fotela to nie ma tak zimno