Treść opublikowana przez shakal
-
Srebrna BRD by shakal
Pora na wymianę oleju. Niedawno przyszła paczka od Wandeja . Ostatnio silnik zalany miałem Liqui Moly i była mała dolewka, zobaczymy co będzie na Motulu
-
Srebrna BRD by shakal
Wrzucam fotkę o która prosiliscie Barwy światła sa prawie nie do odróżnienia. Jak cos to moge pstryknąć lustrzanka ale mysle ze takie wystarczy Wysłane z iPhone
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
:kox: coś pięknego Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ? Jutro pstryknę jakąś fotkę Wysłane z iPhone
-
Srebrna BRD by shakal
Nie, bo musiałbym relingi i listwy okien tez malować. Za duzo roboty Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Nie pij za dużo żebyś jutro mógł się przejechać Gratki nowej furki Na Chrome jak i na Tapatalku tylko 3 zdjęcia się ładują - 1, 6 i 7, reszta nie działa
-
Jaki prezent urodzinowy dla męża kupić?
Jaka audi jeździ mąż? Chodzi o model i rocznik. Wysłane z iPhone
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Kolego cytujesz post z przed prawie 3 lat.
-
Srebrna BRD by shakal
Powiem Ci szczerze ze nawet nie wiem ale to jest ta cieplejsza barwa od Tomnik'a byc moze 4500. Na zdjęciu wyszło trochę jaśniej bo telefonem robione. A Bose (stage1) to wymiana soobufera ze wzmacniaczem i wszystkie głośniki + przelutowanie wtyczki.Wysłane z iPhone I dla mnie przydatnych. Nie lubię prowadzić i trzymać telefonu przy uchu, szczególnie jak jeżdzę po mieście Wysłane z iPhone
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Kolizja z sarną a4 mocno uszkodzone co robić?
Kolego mini AC to nic innego jak Auto Casko tylko nie pełne, ale takie w którym mozesz sobie zaznaczyć wlasnie spotkania z dziką zwierzyna. Najlepiej po naprawie auta zadzwoń do swojego ubezpieczyciela i zapytaj o takie właśnie AC Wysłane z iPhone
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Kolizja z sarną a4 mocno uszkodzone co robić?
Mandat za nieostrożną jazdę i nie stosowanie sie do znaku, w tym przypadku "uwaga dzika zwierzyna" Wysłane z iPhone I jesli taki wlasnie znak stał to mozesz mieć problem z odzyskaniem jakiejkolwiek kasy Wysłane z iPhone
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Demontaż ori lotki avant b7.
Od środka musisz zdemontować osłony i odkręcić dwie śruby na których zamontowana jest lotka. Oczywiście jest tez klej który mozesz podgrzać suszarka i powinien puścić jak będziesz delikatnie odciagal lotke Wysłane z iPhone
-
Demontaż ori lotki avant b7.
Ale lotke S-line? Bo zwykłej sie nie da Wysłane z iPhone
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ładna i zadbana A4 [emoji6] a ze właściciel dba o nią na maxa to tylko dobrze Co do zawieszenia to tak jak ktoś napisał, lepiej gwint. Sprężynami nigdy nie spasujesz auta tak jak na gwincie. Powodzenia w dopieszczaniu i bezawaryjnej jazdy życzę Wysłane z iPhone
- B7 Crew
-
A4 Avant, 2.0TDI 170km, QUATTRO, FULL S-line, 2007
To tylko cieszyć sie jazda w takim razie Wysłane z iPhone
-
A4 Avant, 2.0TDI 170km, QUATTRO, FULL S-line, 2007
Fajny Avant z fajnym serduchem pompowtryski juz zmienione na akcji serwisowej?? Jak planujesz dluzej pojeździć autkiem to zainteresuj sie pompą oleju Zazdroszczę napędu, u mnie mi trochę tego brakuje. Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjnej eksploatacji Wysłane z iPhone