Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Pora na wymianę oleju. Niedawno przyszła paczka od Wandeja . Ostatnio silnik zalany miałem Liqui Moly i była mała dolewka, zobaczymy co będzie na Motulu
  2. Wrzucam fotkę o która prosiliscie Barwy światła sa prawie nie do odróżnienia. Jak cos to moge pstryknąć lustrzanka ale mysle ze takie wystarczy Wysłane z iPhone
  3. :kox: coś pięknego Wysłane z iPhone
  4. Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ? Jutro pstryknę jakąś fotkę Wysłane z iPhone
  5. Nie, bo musiałbym relingi i listwy okien tez malować. Za duzo roboty Wysłane z iPhone
  6. Nie pij za dużo żebyś jutro mógł się przejechać Gratki nowej furki Na Chrome jak i na Tapatalku tylko 3 zdjęcia się ładują - 1, 6 i 7, reszta nie działa
  7. Jaka audi jeździ mąż? Chodzi o model i rocznik. Wysłane z iPhone
  8. Kolego cytujesz post z przed prawie 3 lat.
  9. Powiem Ci szczerze ze nawet nie wiem ale to jest ta cieplejsza barwa od Tomnik'a byc moze 4500. Na zdjęciu wyszło trochę jaśniej bo telefonem robione. A Bose (stage1) to wymiana soobufera ze wzmacniaczem i wszystkie głośniki + przelutowanie wtyczki.Wysłane z iPhone I dla mnie przydatnych. Nie lubię prowadzić i trzymać telefonu przy uchu, szczególnie jak jeżdzę po mieście Wysłane z iPhone
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie kombinuj z opornikami tylko zakładaj Ledy od Tomnik'a i będzie git
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Imbus pewnie bedzie juz okrągły Wysłane z iPhone
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jednym czasem H4mm3R cos takiego posiadał Wysłane z iPhone
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja właśnie wolę te na imbus bo u mnie te stare na krzyżak sie obrabiają bo strasznie ciężko się wkręcają. Trzeba będzie odwiedzić ASO Dzięki za numer Wysłane z iPhone
  14. Kolego mini AC to nic innego jak Auto Casko tylko nie pełne, ale takie w którym mozesz sobie zaznaczyć wlasnie spotkania z dziką zwierzyna. Najlepiej po naprawie auta zadzwoń do swojego ubezpieczyciela i zapytaj o takie właśnie AC Wysłane z iPhone
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bede wdzięczny Wysłane z iPhone
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ma ktoś numer tych małych śrubek do przykrecenia oświetlenia rejestracji ale tych na imbus?? Wysłane z iPhone
  17. Mandat za nieostrożną jazdę i nie stosowanie sie do znaku, w tym przypadku "uwaga dzika zwierzyna" Wysłane z iPhone I jesli taki wlasnie znak stał to mozesz mieć problem z odzyskaniem jakiejkolwiek kasy Wysłane z iPhone
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam taką puszkę PW
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie potrzebuje numer puszki Bluetooth która siedzi pod fotelem pasażera lub taką puszkę Poratuje ktoś? Edit: znalazłem 8E0035619 - Obudowa dolna 8E0035613A - Kapa (na górę)
  20. Od środka musisz zdemontować osłony i odkręcić dwie śruby na których zamontowana jest lotka. Oczywiście jest tez klej który mozesz podgrzać suszarka i powinien puścić jak będziesz delikatnie odciagal lotke Wysłane z iPhone
  21. Ale lotke S-line? Bo zwykłej sie nie da Wysłane z iPhone
  22. Ładna i zadbana A4 [emoji6] a ze właściciel dba o nią na maxa to tylko dobrze Co do zawieszenia to tak jak ktoś napisał, lepiej gwint. Sprężynami nigdy nie spasujesz auta tak jak na gwincie. Powodzenia w dopieszczaniu i bezawaryjnej jazdy życzę Wysłane z iPhone
  23. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wysłane z iPhone
  24. To tylko cieszyć sie jazda w takim razie Wysłane z iPhone
  25. Fajny Avant z fajnym serduchem pompowtryski juz zmienione na akcji serwisowej?? Jak planujesz dluzej pojeździć autkiem to zainteresuj sie pompą oleju Zazdroszczę napędu, u mnie mi trochę tego brakuje. Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjnej eksploatacji Wysłane z iPhone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.