Treść opublikowana przez shakal
-
Sprawdzenie poziomu oleju
Jutro jak się zaświeci to jeszcze raz sprawdzę olej, jak będzie stan to chyba bede próbował zrobić tak jak ma być jakbym gdzieś zapomniał o wyłączeniu to chyba bym się wkurzył jakby rzeczywiście był minimum i zaświeciła się juz czerwona lampa alladyna Wysłane z iPhone
-
Sprawdzenie poziomu oleju
Panowie mam problem i dokładnie nie wiem o co chodzi. Zaświeca mi się niski stan oleju, ale po sprawdzeniu wszystko jest w porządku tzn. olej podchodzi pod max. Wiem że otworzenie maski powoduje że na parędziesiąt kilometrów błąd gaśnie, ale niestety pojawia się ponownie. Co mogę z tym fantem zrobić?? Czujnik może być walnięty?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podziękował
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie czy na tylny zacisk z tyłu pod 300mm, felga z ET43 (18) wejdzie bez problemu czy będę potrzebował jakiś dystans?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Chyba ze tak Wysłane z iPhone
-
[B5 1Z] A4 TDi
Żona Ciebie pyta o kolor butów lub paznokci?? Wysłane z iPhone
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ja bym poszedł w Piano Black z dekorami
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Namocz mały kawałek ściany i po paru minutach spróbuj zdrapać, jeśli łatwo będzie schodzić to wszystko do zadrapania, jeśli cieżko to dobry grunt penetrujący i będzie trzymać jak należy. Pamiętaj żeby grunt dobrze wysechł bo przy malowaniu pózniej może miejscami odparzać gips
-
ISOFIX+ mocowanie V-Tether kotwica
Działaj
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Bez pomarańczowego będzie
-
ISOFIX+ mocowanie V-Tether kotwica
Tak myslałem teraz i może by coś takiego zrobić: Oczywiście niech ktoś to pospawa z głową. Drut gładki grubości jak przy mocowaniu Isofix. Z drugiej strony tylko podkładka i ewentualnie dłuższe śruby jakby te z isofixa były za krótkie. Ot taki mój pomysł I masz wymarzony fotelik u siebie
-
ISOFIX+ mocowanie V-Tether kotwica
Isofix + pas są wystarczające moim zdaniem
-
problem z plastkiem
Nie no poważnie mega zatyrany panel. Ja bym nawet się nie próbował bawić w regeneracje tylko zmiana na nowy klimatronik. A tak poza tematem kto tak nie dbał o auto??
-
ISOFIX+ mocowanie V-Tether kotwica
Etka Online na Europę jak i USA pokazuje tylko mocowanie Isofix :myśli: może to nie było oryginalne mocowanie o którym czytałeś?!
-
ISOFIX+ mocowanie V-Tether kotwica
Moim zdaniem można by dospawać do mocowania Isofix jeszcze jeden uchwyt który wychodziłby w bagażniku zaraz za tylnym oparciem na dole. Ale jak wiesz tutaj chodzi o bezpieczeństwo najmłodszych i nie wiem czy sam bym zdecydował się na taki krok
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Wiem, ze Dev i Seta-1.8t zajmują się malowaniem zacisków Wysłane z iPhone
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Fajnie siedzi na tych springach i nawet w miarę równo, dawałeś cos pod sprężynę z tylu? Szkoda ze z Q bo wziął bym je od Ciebie jak zamienisz na gwint. Tak jak reszta czekam na foty z rotorem Wysłane z iPhone
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Fotochromy, dobry i praktyczny mod. Mam u siebie i w trasie robią robotę Wysłane z iPhone
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
przy 2,7 bitrubo ? dobry kawał... A kto tu mówi o 2.7 BiT? Toż to moje auto ledwie 170 kucyków posiada
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z tyłu już ma 300mm Mordo zaciski zależy jak trafisz ale łatwiej kupić od c6 jak masz pojemne koło Tarcze i klocki gładkie + premiery wyjdą około 700zł Koło jak na razie jest 18" ET 40 coś muszę cos myślec bo przegląd się zbliża a na dodatek dzisiaj przy dość mocnym hamowaniu na autostradzie na blacie kontrolka od hamulców juz się pokazała.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev masz jakiś zestaw z S4 345 na sprzedaż?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mógłbyś cos doradzić? Hebel do normalnego użytkowania żadne tory czy ścigania Gładke OZ-ty + podstawowe Ferodo powinny Ci wystarczyć, u mnie spisują się bez zastrzeżeń Koszt orientacyjny zależy od wielu czynników, za ile uda Ci się dorwać używany komplet i w jakim będzie on stanie, czy go chcesz gruntownie odświeżyć itp. Jak chcesz mieć wszystko jak nowe to tak ze 1200zł musisz mieć odłożone na kupce 1200 + tarcze z klockami ma się rozumieć?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z tyłu już ma 300mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mógłbyś cos doradzić? Hebel do normalnego użytkowania żadne tory czy ścigania
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie jaki jest orientacyjny koszt swapa 345 na przód?