Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Ja juz jednej nie mogłem dokrecic wlasnie a nowe sa na imbus wiec problemu nie ma z nimi Wysłane z iPhone
  2. http://olx.pl/oferta/isofix-audi-a4-b6-b7-CID5-IDcsu9H.html#e0946acef0 Nie moja aukcja.
  3. Nowy, nie planowany i mega gruby mod Zmiana śrubek w lampkach rejestracji I wpadły nowe mapki do RNS-E Dzięki H4mm3R
  4. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Coś pokombinuje, najwyżej trzeba będzie kupić drugi komplet Mapę zaraz będę testował w aucie.... tylko wydrukuję
  5. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ten Typ już tak ma, pryskaj na postoju Muszę przy tym pogrzebać bo na autostradzie stawał nie będę
  6. Ładny wynik
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Będę musiał to sprawdzić, ale od rana do wieczora w robocie a po ciemku nie chce sie nic przy aucie robić. Pozostaje weekend, trzeba będzie poczekać
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    też tak mam, ale mam wrażenie, że to przez śpiewające już anielski orszak pióra Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk U mnie pióra właśnie są prawie funkiel nówki a szyba w tym miejscu po pryśnięciu jest sucha
  9. Dobra baza do modów Ja nie bawił bym się w dokładki tylko zbierał na full "S" pakiet zewnętrzny bo przy tym kolorze wygląda naprawdę super Bezawaryjności życzę
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie i Panie którzy/re posiadają już mgiełkowe spryskiwacze przedniej szyby, Wam też nie pryska na dolny róg szyby od strony kierowcy czy tylko ja mam tak że szyba nie jest doczyszczona?
  11. Kupowałeś nową w ASO? Jak możesz to napisz ile sobie krzyczą
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Robisz tak jak tutaj ---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/140966-all-b6-instalacja-czujnika-deszczu-mce-swap-z-b7/, i masz bez błędów a auto zyskuje czujnik deszczu
  13. Do wyjęcia żarówki możesz sobie pomóc chwytakiem elastycznym pazurkowym http://proficentrum.pl/2327,chwytak-elastyczny-pazurkowy-600mm.html Kosztuje tyle co nic a może przydać się nie tylko do wyjęcia żarówki
  14. Ładna sztuka Fajnie że już nie musisz tak dużo do niej dokładać Bezawaryjnej eksploatacji
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba masz rację, z przodu jest tylko otwór do regulacji. Wuala Jest tak jak mówiłem dobrze że mam stary zderzak w piwnicy
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A w zwykłym zderzaku nie sa czasem halogeny kręcone od środka? Wysłane z iPhone
  17. Katalogowe spalanie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Auta które są poddawane testom spalania "stoją" na rolkach gdzie nie ma oporów powietrza a koło do takich testów to chyba najmniejsze i najwęższe jakie posiadają zakładają Żeby osiągnąć przybliżone spalanie do katalowego musiałbys mieć zawsze prostą drogę, każde światło zielone i jechać 80km/h na szóstym biegu chyba
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ciągnij lekko ruszając góra dół lub na boki, może dawno nie była wyjmowana i zapiekło ją lekko. Kable dość mocno siedzą więc chyba nie powinieneś ich wyrwać
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokładnie jak pisze kolega hutch1, pociągnij za kable od żarówki postojowej i wyskoczy
  20. Na wiosnę będę sprawdzał turbo i prawdopodobnie wymieniał albo regenerował chociaż wolałbym chyba nowe turbo A co do oleju to tak jak pisałem, zawsze można wrócić do LM lub innego PS. Mapy masz już?
  21. Kostka na 100% od fotochromu . Przyciski/pokrętła powinieneś mieć na konsoli: I jak juz coś robic to jak w oryginale, nie popieram druciarstwa w aucie
  22. 1. Kostka wygląda albo na instalację do Lustra fotochromatycznego (samo ściemniającego się) albo może ktoś miał jakiś zestaw głośnomówiący czy kamere (zdjęcie niewyraźne i nie widac dobrze kostki) 2. Ta klapka nad lusterkiem to nic innego jak daszek przeciwsłoneczny. Po otwarciu słońce nie świeci między lusterkiem a podsufitką 4. Zielona kostka jest od grzania foteli, jest pusta bo go zapewne nie masz
  23. Zobaczymy co będzie, zawsze można zmienić olej
  24. shakal odpowiedział(a) na sojer151 temat w Audi A4 B6/B7
    Wszystko zależy czy Tobie się to będzie podobać. osobiście widziałbym bardziej jasne fotele do niebieskiego wnętrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.