Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kurcze muszę Cię znów odwiedzić w końcu bo na żywo auto musi teraz wyglądać jeszcze lepiej niż na fotach
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Wiem, że jak ja kupowałem to były trzy opcje: składanie + otwieranie z pilota, składanie + otwieranie po stacyjce i to były jedne z pierwszych modułów które ja nabyłem i opcja Full czyli to co Ty masz + obniżanie się lusterka
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Szczerze powiem ze tego nie wiedziałem hehe, bede musiał u siebie zobaczyć ale wydaje mi sie ze u mnie na pozycji L nie składały sie lusterka aż zaraz pójdę do auta. tak jak myślałem u mnie tylko w pozycji R sie składają, Ty musisz mieć inną wersje modułu. Po wbiciu wstecznego lusterko prawe zjeżdża Ci w dół? Wysłane z iPhone
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Widzę, że mało kto montuje rozkładanie po stacyjce a dla mnie właśnie taki moduł był lepszy ze względu na to ze często po zamknięciu auta wracasz sie po cos i lusterka co chwile sie nie musza otwierać PS. Fotochrom podłączony? Wysłane z iPhone
-
B7 Crew
Ale tylko spowolnić. Przypuszczam ze złodzieje nie podchodzą do auta "od strzała" tylko na dwa razy, najpierw sprawdza co potrzebują i pózniej przychodzą na pare minut i felg nie ma. A ze polskie blachy za granica nie są lubiane to wiem bo mieszkam w Austrii i tutaj tez dużo przypadków ze przebite opony lub auta pomalowane sprayami. Wysłane z iPhone
- B7 Crew
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Ja w swojej wcześniejszej wymieniłem tylko przod na 320 i juz było czuć dużą różnice w hamowaniu. U Ciebie z tyłem 288 pewnie jest jeszcze lepiej. Wysłane z iPhone
-
AUDI A4 B7 machał
Dobre mody, tak jak napisał FroS-t, auto z pakietem black prezentuje się rewelacyjnie jeszcze przy tym lakierze
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Chyba Tapatalk ma jakieś problemy bo na telefonie jak i na Chrome, zdjęcia się nie wyświetlają chwilowo żadne Edit: Już działa Ledy z C6
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dobra sztuka fotele no i plany dobre, choć z czasem z pewnością lista się wydłuży Bezawaryjności
-
Trzeszczą boczki jak naciągnę roletę bagaznika
Tak, o czymś takim
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki. Nie znam sie wiec wolałem wcześniej zapytać żeby auto za długo nie stało u mechanika bo będzie mi potrzebne Podziękował jeszcze raz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie końcem następnego tygodnia zmieniam a raczej zmieniać bedą u mnie heble z 312/255 na 345/300. Moje pytanie czy do montażu nowych większych hebli bede potrzebował jakieś inne specjalne śruby które to wszystko bedą trzymać czy te z demontażu będą pasować? Mam nadzieje ze ktoś zrozumie o co mi chodzi Wysłane z iPhone
-
Trzeszczą boczki jak naciągnę roletę bagaznika
Kolego na forum był poruszany ten problem. Najszybszym i najtańszym rozwiązaniem jest taśma parciana którą owijamy "bolce" które trzymają roletę w boczkach.
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Jak chcesz iść w zieleń to w takim razie cos takiego: Żona będzie zadowolona a Ty będziesz na czasie z oklejaniem Wysłane z iPhone
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Tak jak piszesz, kwestia gustu Ja sie ostatnio tez zastanawiałem dlaczego nie swieci mi kontrolka od świateł mijania i chyba tez mam wylaczona Wysłane z iPhone
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Powoli do przodu A może cos takiego?
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/mirrors.html Obudowy ładnie wyszły choć osobiście wolałbym satynę
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Coś za nisko te kierunkowskazy a śruby zostaw, podkowę albo jakiegoś pluszaka zawiesić można Dzieje się widać
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Ostatnio identyczny zestaw u siebie montowałem, trochę zabawy jest, ale efekt końcowy zadowala
-
Sprawdzenie poziomu oleju
To jak czujnik będzie walnięty to nie będzie cos źle odczytywać? Wysłane z iPhone
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Sorki. Z automatu odpowiedziałem na pytanie nie patrząc na temat wątku. Koniec OT Wysłane z iPhone
-
Sprawdzenie poziomu oleju
Bede się musiał dowiedzieć o ten bagnet w takim razie, ale pierwsze znajdę kogoś z VCDSem i się sprawdzi faktyczny poziom oleju. PS. A VCDS nie bierze info o poziomie oleju z tego właśnie czujnika? Pytam bo nie wiem Wysłane z iPhone
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Nie. Mode służy do wejścia w książkę telefoniczna np.