Treść opublikowana przez shakal
-
A4 B7 Avant 1.8T STAGE I, DP, 373cc, Full S-Line, 1BV, Cupra, Radio Android 6.0 7" à la RNS-E :), LPG
Tak jak piszesz, klimatronik do zmiany wtedy PS. Gratulacje przesiadki
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jak masz rozkładanie przy otwarciu auta to dokładaj blendy z ledami od C6 Wysłane z iPhone
-
Wakacje w Chorwacji
Teraz w Czechach niedaleko Olomouc jest zwężenie i straszne korki sie tam robią, w Austrii tez budują autostradę i są porobione drogi tymczasowe, ale jedzie sie dobrze Wysłane z iPhone Miesiąc temu będąc w Austrii zatrzymali nas na autostradzie, prze...li całe auto, g... znaleźli, oglądali dokładnie opony i co mnie kompletnie zaskoczyło tarcze hamulcowe.Mieli nawet spirometr którym mierzył ich temperaturę Austriacka policja dowala sie do wszystkiego a mandaty to dramat, lepiej trzymać sie ograniczeń na drodze bo nigdy nie wiesz co za Tobą jedzie z laserem w środku. Wysłane z iPhone
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jeszcze nie widziałem jak się ściąga majtki przez głowę ale sprawdzę Czekam aż dostanę od Ciebie numery pinów ze słupka "A" do silniczków coś, coś ? O masz... wyleciało mi z głowy Odezwę sie na PW
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Fajny bajer podobno pod dyskotekami jak to dziewczyny widzą to majtki przez głowę ściągają
- B7 Crew
-
Szyba pasażera nie działa - tak, wiem że było.
Mnie dziwi dlaczego masz tak zabrudzone kable? Ja jak u siebie ściągałem te gumy to przewody były jak nowe. Auto nie było czasem zalane? Byc może dlatego przyciski zaśniedziały?!
-
Automatyczne zamykanie szyb
W każdej B7 mruga dioda w drzwiach to z pewnością nie od alarmu.
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Napisz na "B7 Crew" albo lepiej poszukaj bo było juz na forum o tym a ten temat tego nie dotyczy. Pozdrawiam Wysłane z iPhone
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Kolego w pierwszym poście masz zdjecie prowadnicy z B6 i B7. Z B7 juz jest trudniej wyciągnąć prowadnice bo ma dodatkowe zabezpieczenia. Drut sie juz na nic nie zda. Wysłane z iPhone W pierwszym poście wszystko jest opisane. Oparcie wyciągasz z auta i pózniej rób tak jak w pierwszym poście to prowadnice wypchniesz od środka. Wysłane z iPhone
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Ja sie męczyłem tym haczykiem chyba z miesiąc i w końcu zdjąłem tapicerkę i od spodu wypchałem prowadnice. Zdjąć tapicerkę to chwila roboty, wypchniesz prowadnice i możesz zakładać tapicerkę z powrotem, pózniej zakładasz te pokrowce i wpychasz prowadnice na swoje miejsce, więcej jak 2h nie powinno Ci zejść ze wszystkim. Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie ważne z czy z B6 czy z B7, ważne ze dobry stan i właściciel zadowolony Wysłane z iPhone
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Bez specjalnego urządzenia nie wyciągniesz bez wcześniejszego zdjęcia tapicerki. Podejdź do ASO na warsztat i weź flaszkę ze sobą, zapytaj mechanika a nie w biurze to za flachę Ci to wyciągnie któryś. Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Czarna chyba jest od czujnika zapięcia pasów, u mnie pasażer tez nie ma tej kostki i nie ma właśnie sygnału o niezapietym pasie Wysłane z iPhone
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Szkoda ze z B6, ale wiadomo jak trudno ustrzelić taki zestaw z B7 chyba że w sedanie B7 tez takie wysokie zagłówki? Zazdroszczę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie wiem jak ja to czytałem ze nie zauważyłem ze chodzi Ci o stalowe felgi :facepalm: Mój błąd. Cały czas w głowie miałem Alu 16". Co do stalówki to nie wiem i jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd.
-
Falga 16" oryginał?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297441-felgi-orginalne-w-naszych-a4-b5-b6-b7-b8/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dokładnie takie 16" 7,5J
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Będą pasować sam miałem 16" na takim zacisku.
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak bede w aucie to sprawdzę, ale dzisiaj jak jechałem to hamulec był juz twardszy w porównaniu z wczorajszym dniem
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
To od LPG? Bedzie Wysłane z iPhone
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie mam szybkie pytanie. Dzisiaj zmieniane miałem kompletne hamulce i przy odbiorze koleś mi powiedział ze na razie hamulec jest miękki i trzeba uważać ale ze ma wrócić do swojej "twardości" Nie znam się wiec pytam czy tak rzeczywiście jest czy cos zdupczyli i taka ściema? Wysłane z iPhone
-
B7 Crew
A myślisz, że jak w PL widzą auta na zagranicznych blachach to się cyrki nie dzieją ? Wszędzie jest to samo.... Domyślam sie, dlatego jak jestem w PL to auto w garażu trzymam A co do rysowania aut to w Wiedniu chyba 4 lata temu złapali ojca z synem którzy notorycznie przebijali opony w samochodach na polskich blachach i to byli nasi rodacy
-
A4 B8 by race444
Wysłane z iPhone