Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Tak jak piszesz, klimatronik do zmiany wtedy PS. Gratulacje przesiadki
  2. Jak masz rozkładanie przy otwarciu auta to dokładaj blendy z ledami od C6 Wysłane z iPhone
  3. Teraz w Czechach niedaleko Olomouc jest zwężenie i straszne korki sie tam robią, w Austrii tez budują autostradę i są porobione drogi tymczasowe, ale jedzie sie dobrze Wysłane z iPhone Miesiąc temu będąc w Austrii zatrzymali nas na autostradzie, prze...li całe auto, g... znaleźli, oglądali dokładnie opony i co mnie kompletnie zaskoczyło tarcze hamulcowe.Mieli nawet spirometr którym mierzył ich temperaturę Austriacka policja dowala sie do wszystkiego a mandaty to dramat, lepiej trzymać sie ograniczeń na drodze bo nigdy nie wiesz co za Tobą jedzie z laserem w środku. Wysłane z iPhone
  4. Jeszcze nie widziałem jak się ściąga majtki przez głowę ale sprawdzę Czekam aż dostanę od Ciebie numery pinów ze słupka "A" do silniczków coś, coś ? O masz... wyleciało mi z głowy Odezwę sie na PW
  5. Fajny bajer podobno pod dyskotekami jak to dziewczyny widzą to majtki przez głowę ściągają
  6. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ile trzeba wyłożyć kasy za spryski reflektorów z zaślepkami (wszystko do zwykłego zderzaka)?
  7. Mnie dziwi dlaczego masz tak zabrudzone kable? Ja jak u siebie ściągałem te gumy to przewody były jak nowe. Auto nie było czasem zalane? Byc może dlatego przyciski zaśniedziały?!
  8. W każdej B7 mruga dioda w drzwiach to z pewnością nie od alarmu.
  9. Napisz na "B7 Crew" albo lepiej poszukaj bo było juz na forum o tym a ten temat tego nie dotyczy. Pozdrawiam Wysłane z iPhone
  10. Kolego w pierwszym poście masz zdjecie prowadnicy z B6 i B7. Z B7 juz jest trudniej wyciągnąć prowadnice bo ma dodatkowe zabezpieczenia. Drut sie juz na nic nie zda. Wysłane z iPhone W pierwszym poście wszystko jest opisane. Oparcie wyciągasz z auta i pózniej rób tak jak w pierwszym poście to prowadnice wypchniesz od środka. Wysłane z iPhone
  11. Ja sie męczyłem tym haczykiem chyba z miesiąc i w końcu zdjąłem tapicerkę i od spodu wypchałem prowadnice. Zdjąć tapicerkę to chwila roboty, wypchniesz prowadnice i możesz zakładać tapicerkę z powrotem, pózniej zakładasz te pokrowce i wpychasz prowadnice na swoje miejsce, więcej jak 2h nie powinno Ci zejść ze wszystkim. Wysłane z iPhone
  12. Nie ważne z czy z B6 czy z B7, ważne ze dobry stan i właściciel zadowolony Wysłane z iPhone
  13. Bez specjalnego urządzenia nie wyciągniesz bez wcześniejszego zdjęcia tapicerki. Podejdź do ASO na warsztat i weź flaszkę ze sobą, zapytaj mechanika a nie w biurze to za flachę Ci to wyciągnie któryś. Wysłane z iPhone
  14. Czarna chyba jest od czujnika zapięcia pasów, u mnie pasażer tez nie ma tej kostki i nie ma właśnie sygnału o niezapietym pasie Wysłane z iPhone
  15. Szkoda ze z B6, ale wiadomo jak trudno ustrzelić taki zestaw z B7 chyba że w sedanie B7 tez takie wysokie zagłówki? Zazdroszczę
  16. Nie wiem jak ja to czytałem ze nie zauważyłem ze chodzi Ci o stalowe felgi :facepalm: Mój błąd. Cały czas w głowie miałem Alu 16". Co do stalówki to nie wiem i jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd.
  17. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297441-felgi-orginalne-w-naszych-a4-b5-b6-b7-b8/
  18. Dokładnie takie 16" 7,5J
  19. Będą pasować sam miałem 16" na takim zacisku.
  20. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam taki oryginalny wąż w piwnicy, ale właśnie jadę do Austrii i bede w następny czwartek z powrotem, jak cos to możemy sie dogadać Jak cos to pisz wieczorem na PW
  21. Jak bede w aucie to sprawdzę, ale dzisiaj jak jechałem to hamulec był juz twardszy w porównaniu z wczorajszym dniem
  22. Panowie mam szybkie pytanie. Dzisiaj zmieniane miałem kompletne hamulce i przy odbiorze koleś mi powiedział ze na razie hamulec jest miękki i trzeba uważać ale ze ma wrócić do swojej "twardości" Nie znam się wiec pytam czy tak rzeczywiście jest czy cos zdupczyli i taka ściema? Wysłane z iPhone
  23. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A myślisz, że jak w PL widzą auta na zagranicznych blachach to się cyrki nie dzieją ? Wszędzie jest to samo.... Domyślam sie, dlatego jak jestem w PL to auto w garażu trzymam A co do rysowania aut to w Wiedniu chyba 4 lata temu złapali ojca z synem którzy notorycznie przebijali opony w samochodach na polskich blachach i to byli nasi rodacy
  24. Wysłane z iPhone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.