Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
Srebrna BRD by shakal
Mozart wpadł pomóc plakat na słupie się odbił Pokrętło z B8 A o lustro biegusiem bede pisał
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Srebrny Avant na tym kole będzie dobrze wyglądał
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Każda zmiana w aucie cieszy a tutaj dodatkowo jeszcze funkcjonalna
-
Srebrna BRD by shakal
chyba do Mozarta podobny aż tak nie jesteś
-
Srebrna BRD by shakal
Dzięki Coś się dzieje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk ___________________________________________________________ No i są a raczej jest jak na razie jedno składane lustro zewnętrzne z pilota drugie okazało się niesprawne więc nie było sensu dokładać nawet modułu. Trzeba teraz dokupić lustro od pasażera i znowu akcja Do tego doszły wkłady luster z fotochromem
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jak sika to koniec widzi i to różowiutki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 toLka, szary BEBOK, 2xS-LINE :P
Razem z 1x z B6 to by pasowało Gratulacje zakupu Pierwsze przed programem to proponowałbym sprawdzić pompę oleju czy nie trzeba regeneracji zrobić lub swapa z 1.9 bo do tych 200stu koni będziesz potrzebował nowego silnika
-
Czy poniższy zderzak jest do B7 S LINE ?
Wygląda jak do A5
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fura juz Pssssssyka czy nie gotowe jeszcze?
-
RNS-E a pamiec radia...
Nie każdy s-line miał oryginalnie montowanego RNSa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Światła led raz świecą, a raz nie.
Zaczął bym od sprawdzenia wtyczek czy nic nie zaśniedziało lub się częściowo nie wypięło.
- B7 Crew
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Vcdsa nie posiadam, wiec tak czy siak muszę kogoś znalezc kto mi to podłączy i sprawdzi. Wysłane z iPhone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie podpowie mi ktoś gdzie w Krakowie lub okolichach (bardziej w strone Tarnowa) Mogę sprawdzić turbo i ewentualnie oddać do regeneracji jeśli będzie taka potrzeba?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Zapowiada się ciekawie na wiosnę- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Bedzie psssst Wysłane z iPhone- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Taka kierka mi się juz śni po nocach- B7 Crew
- UWAGA SZABER! CZĘŚCI!B7 3.0TDI Full S-line Avant by Perver
I dlatego moja żona nie ma prawa jazdy co by mnie nie kusiło dać jej auta ja miałem dwa zdarzenia drogowe w ostatnim czasie i dwa z powodu bab za drugim razem większe zniszczenia jak u Ciebie. Serce boli jak się patrzy na takie auta Prócz auta wszyscy cali? PS. z tyłu masz jakieś dystanse? Podaj jakie ET ma ta felga- Muzyka w naszych autkach
No i klip niczego sobie- Strefa Śmiechu
link nie działa 404 Not Found Poprawione- Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/polskie-rapsy-vt399231.htm- Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Piano bedzie tu pasować idealnie Wysłane z iPhone - B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j