Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
Nie wiem do kogo to pytanie ale jak do mnie to nie wiem bo ja nic z A6 nie wrzucałem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Będzie kozak Wysłane z iPhone
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/demontaz-walka-rozrzadu-vt408472.htm
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Na Tapatalk wyświetla się tylko jedna fotka [emoji19] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Autko już znane, więc życzyć udanych dalszych modyfikacji i bezawaryjności
-
Srebrna BRD by shakal
Dokładnie jeden mod z głowy, szkoda tylko, że przed sprawdzeniem kupiłem wszystko do tego moda trzeba będzie się pozbyć paru fantów
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Składaj wszystko do kupy bo ciekawie się zapowiada A co do gwintu to pewnie znajdzie się więcej miejsc gdzie nie dojedziesz
-
Srebrna BRD by shakal
Tak jak kolega dudas307 napisał, fabryka się postarała I jeszcze mały "Überraschung" od fabryki Po podniesieniu wykładziny ukazała się puszka z Bluetoothem w środku i całą wiązką Wystarczyło zmienić kodowanie i można dzwonić
-
Czarnula by Angella
Jakbym widział moją byłą zaraz po zakupie Gratulacje ładnej A4 Powodzenia w modyfikacjach i najważniejsze - bezawaryjnej eksploatacji
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Widziałbym taką felgę u siebie tylko bez polerki. Nie wiem dlaczego, ale mam słabość do tego wzoru w tym rozmiarze
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Listwy , sam bym takie zapodał, ale dorwać w normalnych pieniądzach ciężko
-
Srebrna BRD by shakal
Może ktoś wcześniej grzebał przy instalacji i coś namieszane w kablach? Jak nie masz oryginalnie składanych luster to trochę roboty jest bo trzeba zmienić lustra, ale jak masz już składane to dołożenie modułów to mały pikuś dla kogoś kto ogarnia lutownicę PS. ja miałem więcej rozbierania i roboty bo dokładany był zewnętrzny fotochrom Lustro na miejscu dzięki turzol Teraz tylko czekać na chwile wolnego czasu i ponowne rozbieranie i montaż. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
- [BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Została chociaż na forum? No i gratulacje następnej generacji- A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
Ładnie się prezentuje- Srebrna BRD by shakal
Tak. Mało tego, nawet strona pasażera składa się z pilota po module. Tylko strona kierowcy po wpięciu się w instalację odłącza całkowicie napięcie w boczku. Może moduł walnięty, lub cos źle polutowane- Srebrna BRD by shakal
A bez modułu lustro się w ogóle u Ciebie składa?- Srebrna BRD by shakal
Całe pokrętło pasuje nie trzeba nic rzeźbić. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tuż przed Wielkanocą przyszła do mnie mała paczka w końcu jakiś męski rozmiar Teraz jeszcze trzeba poczekać na osłony i można wszystko składać do kupy coby zdążyć do lipca przed przeglądem bo tył już by go chyba nie przeszedł Przy okazji założyłem letnie kapcie 18'' , mam nadzieję na tym zestawie pojeździć tylko ten sezon a że musiałem kupić nowe opony to żeby nie przepłacać, ale też nie wygłupiać się i kupować niskobudżetowe szmaty, wybrałem UniRoyal RainSport3 225/40- B7 Crew
- A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
Pod kanapa tez wysprzatales? Czasami fajne rzeczy idzie tam znaleźć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
- A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Jakbyś chciał pogonić same osłony pod 288 to daj znać- B7 Crew
Nie twierdze ze nie ale jeśli antena spadnie z za licznika w dół to będzie problem z odbiorem, przerabiałem juz ten problem i pózniej montowałem na dachu i było 100% zadowolenia jak i pewności ze taka sytuacja się nie powtórzy No i każdy robi jak uważa [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
- [BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi